Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
30 TL
Bilet Al

Van Bitlis Otobüs Bileti

Van Bitlis Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 30,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 168 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 56dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Van Bitlis arası giden otobüs firmaları ortalama 7 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Vangölü Turizm firmasıdır.

Van Bitlis otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Van Bitlis güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Van Bitlis seyahatinize başlamadan önce, Van ve Bitlis hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Van ve Bitlis şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Van Bitlis Otobüs Biletleri

 Van Bitlis otobüs bileti mi aradınız? Van Bitlis otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Van Bitlis arası otobüs yolculuğunuz 2 saat 10 dakika sürecektir. İki il arasında ki toplam mesafe 160 kilometredir. Van Bitlis güzergahında Edremit, Kuşlak, Yelkenli Bucağı ve Tatvan ilçelerinden geçersiniz. Bitlis kentinde görülmesi gereken mekanların başında ilk olarak Ahlat Mezar Taşları vardır. Ahlat ilçesi ortaçağda ekonomik olarak zengin bir alandır. Buna bağlı olarak büyük ve uzun mezar taşları tercih edilmiştir. Bu mezar taşlarının üzerinde inanılmaz farklı ve kaba motifler bulunmaktadır. Güneş ışığı ile birlikte motifler daha da farklı bir görüntüye bürünürler. Mezar taşlarında daha çok Selçuklu mimarisi görülmektedir. Bu mezarlık Malazgirt savaşında ki şehitler için yapılmıştır. Yüksekliği ise hayattaki mertebesine göre ayarlanmıştır. Bitlis Türkiye’nin Doğu Anadolu bölgesinde bulunmaktadır. Soğuk bir iklime sahiptir. Bitlis 337.005 nüfuslu küçük bir şehirdir. Sonradan 81. il olmuştur. Bitlis’in M.Ö. 1400’lü yıllara dayanan bir tarihi bulunmaktadır. O yıllarda Urartular bu kentte yaşamıştır. Daha sonraki yıllarda Asurlular ve Medler yerleşim alanı olarak kullanmıştır. Dördüncü yüzyılda Büyük İskender’in yönetimine giren Bitlis daha sonraları Roma yönetimine tabi olmuştur. Bitlis 10.yüzyıl itibari ile Türkler tarafından kullanılmaya başlanmıştır. Cumhuriyetin ilanı ile birlikte şehir olmuştur ve Türkler yaşamaktadır. Van Bitlis otobüs biletleri sitemizde en uygun fiyatlı ve birçok firma seçeneği ile satılmaktadır. Kredi kartı ya da vısa kartınız ile ödemeyi güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Firmaların neredeyse hepsinin bu güzergah üzerinde otobüs seferleri bulunmaktadır. Tüm firmaları ve fiyatları görebilmek için sitemizi kullanabilirsiniz. Hem en iyi fiyat garantisi hem de kıyaslama imkanı bulabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey gitmek istediğiniz şehri ve varmak istediğiniz şehri seçtikten sonra otobüsünüzü seçmek. Ardından koltuk seçimi ekranına aktarılacaksınız. Daha sonrasında ise satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz. Van Bitlis otobüs biletleri satın aldıysanız sizlere şimdiden iyi yolculuklar dileriz.

Van Bitlis otobüs bileti mi aradınız? Van Bitlis otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Van Bitlis otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Vangölü Turizm 30 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Van Hakkında
Nüfus:
1,070,113
Yüzölçümü:
22.983,06 km²
Plaka:
65
Telefon kodu:
(432)
Otogar:
Van Otogarı
  Bitlis Hakkında
Nüfus:
184,454
Yüzölçümü:
7.094,50 km²
Plaka:
13
Telefon kodu:
(434)
Otogar:
Bitlis Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.