Yolcu Sayısı
1

Sivaslı otobüs bileti

Sivaslı Otobüs Bileti

En popüler Sivaslı otobüs rotaları

Sivaslı otobüs bileti fiyatları, Sivaslı otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve Sivaslı otogarları NeredenNereye.com'da!
Rota adıOrtalama fiyatıGünlük sefer sayısı
BucakSivaslı45 TL4
DinarSivaslı22 TL3
IspartaSivaslı35 TL3
ÇivrilSivaslı30 TL2
AntalyaSivaslı160 TL1

Sivaslı otogarı

  • Sivaslı(276)

Sivaslı otobüs biletleri

Ege Bölgesinde bulunan en küçük illerimizin başında gelen Uşak ilimizin Sivaslı ilçesi hakkında bilgilerimizi sizler ile paylaşmaya çalışacağız. Son zamanlarda bizlere gelen meraklı soruları gidermek için Sivaslı ilçesi hakkında tüm detayları sizler ile paylaşacağız.
Sivaslı ilçesinde bulunan eserler ile başlamak isterim. Özellikle bölgede bulunan Sebeste şehri Sivaslı ilçesinde bulunan en önemli tarihi yerlerin başında gelmektedir. Bu şehrin bu kadar önemli kılınmasının en büyük nedeni ise Roma imparatoru olan Agust’un son derece önemli eserlerinin bu şehirden ortaya çıkması olarak karşımıza çıkıyor. Uşak ilçesinde bulunan bu şehrin zamanın en çok rağbet gören ve en çok sevilen şehirlerinden olmasından dolayı Sivaslı ilçesi tüm dikkatleri üzerine çekme başarısı gösteriyor. Şehrin içinde yapılan kazılarda son derece önemli eserlerin ortaya çıktığını düşündüğümüz zaman son derece önemi eserler dikkat çekiyor. Hamamların , köprülerin ,tiyatroların bulunduğu bu tarih mekana geldiğiniz zaman başınız döndürecek olan eserler bulunmaktadır.
Bu kentin içerisinde bulunan eserlerin ne kadar önemli eserler olduğu konusunda yapılan çalışmalar kapsamında ortaya çıkan bu eserler birçok müzede ziyaretçilerin sergisine açıklamaktadır. Sivaslı ilçesine geldiğiniz zaman mutlaka gezmeniz gereken bir yer olarak dikkat çeken bu şehirde halen bazı kazılar hız kesmeden devam etmektedir. Gördüğünüz bu eserleri sizler yeniden görmek istediğiniz zaman Sivaslı ilçesine bir ziyaret daha gerçekleştirmek için mutlaka gelmelisiniz. Sivaslı otobüs bileti alarak ilçeyi daha yakından keşfedebilirsiniz.

neredennereye.com (1999 - 2023) © Tüm hakları saklıdır.
Bilet Destek Hattı0 850 885 1058(7 Gün / 09:00 - 20:00)
visa cardmaster cardipektr