Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
100 TL
Bilet Al

Sinop İstanbul Otobüs Bileti

Sinop İstanbul Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 100,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 701 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 12sa 26dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Sinop İstanbul arası giden otobüs firmaları ortalama 2 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Metro Turizm firmasıdır.

Sinop İstanbul otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Sinop İstanbul güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Sinop İstanbul seyahatinize başlamadan önce, Sinop ve İstanbul hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Sinop ve İstanbul şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Sinop İstanbul Otobüs Biletleri

Sinop İstanbul otobüs bileti mi aradınız? Sinop İstanbul otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!
Sinop, Türkiye’nin seksen bir ilinden biri olmakla beraber, Karadeniz bölgesinde yer almaktadır. Sinop ili Türkiye’nin Karadeniz bölgesinde neredeyse hiç rastlanmayan doğal liman özelliğini barındırır. Karadeniz üzerinden gerçekleştirilen denizyolu taşımacılığında etkin bir rolü vardır. Şehir, nüfus yoğunluğu bakımından Türkiye genelinde oldukça sonlarda yer almaktadır. Nüfusunun büyük bölümünü verdiği göçler ile kaybetmiştir. Sinop’ta Karadeniz ikliminin tipik özellikleri hakimdir; yazları serin ve yağışlı, kışları ise ılık ve bol yağışlıdır. Bununla beraber şehrin denize bakan kısımlarında iklim biraz daha ılımandır. Gerze’de bulunan plaj ziyaretçilerin ilgisini çeken noktalardan biridir. Sinop kalesi ve zindan şehrin önemli tarihi noktalarındandır ve turist çeker. Şehrin birincil ekonomik kaynağı tarımdır. Mısır, pirinç, sebzeler başlıca tarım ürünleridir.
İstanbul, Türkiye’nin nüfus yoğunluğu ve ekonomisi açısından en büyük ilidir. Şehir, aynı zamanda dünyanın en büyük metropollerinden biridir. Ülkenin en çok turist alan şehri olmak ile birlikte hizmet, üretim, sanayi alanlarında gelişmiştir. İstanbul’un kendine özel jeopolitik konumu, şehri önemini arttırmaktadır. Şehir, iki farklı kıta olan Asya ve Avrupa kıtalarını birbirine bağlamaktadır. Bu özelliği bakımından tarih boyunca medeniyetlerin ilgisini çekmiştir ve tarihi kültürel yapısı medeniyetlere ev sahipliği yapmasından ötürü olabildiğince gelişmiştir. 
Sinop üzerinden vakit kaybetmeden Metro Turizm gibi ülkenin saygın otobüs firmaları yolculuk etmek için otobüs biletinizi www.neredennereye.com adresi üzerinden satın alabilirsiniz.
Sinop İstanbul otobüs bileti mi aradınız? Sinop İstanbul otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Sinop İstanbul otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Metro Turizm 100 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Sinop Hakkında
Nüfus:
109,864
Yüzölçümü:
5.816,55 km²
Plaka:
57
Telefon kodu:
(368)
Otogar:
Sinop Otogarı
  İstanbul Hakkında
Nüfus:
14,160,467
Yüzölçümü:
5.315,33 km²
Plaka:
34
Telefon kodu:
Avrupa Yakası (212)
Anadolu Yakası (216)
Otogar:
Esenler Otogarı
Pendik Otogarı
Silivri Otogarı
Sultanbeyli Otogarı
Harem Otogarı
Ataşehir Otogarı
Alibeyköy Otogarı
4. Levent Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.