Otelz.com, otel rezervasyonunda Türkiye'nin tercihi

Şarköy Otobüs Bileti

Şarköy Otobüs Bileti

Şarköy Otobüs Biletleri

Marmara bölgesinde bulunan Tekirdağ özellikle alkolü ile son derece ünlü bir ilimiz olarak karşımıza çıkıyor. Bölgede yetişen üzümlerden elde edilen alkollerin birçoğunun Türkiye pazarında kendisine yer bulmasından dolayı Tekirdağ ilimiz bu özelliği ile tanınan illerimiz arasında gelmektedir. 
Bugün sizlere son derece güzel bir ilçemiz olan Şarköy hakkında merak edilen bilgileri sunmaya çalışacağız. Son zamanlarda bölgeye gelecek olan turistlerin internet üzerinde yaptıkları araştırmalarda Şarköy hakkında detaylı bilgilere ulaşamamasından sonra sizler için bu yazı dizisini hazırlamaya karar verdik. 
İlk olarak Şarköy ilçesine geldiğiniz zaman sizlere Uçmakdere yaylasını öneriyoruz. Yazımızın başında da bahsettiğimiz kaliteli üzümlerin yetiştiği bu yöremizde bulunan bu ilçemizin en güzide yerlerinden olan Uçmakdere bu özelliği ile dikkatleri üzerine çekiyor. Özellikle yaz aylarında bu vadide yapılan şenliklerin Türkiye genelinde bilindiğini belirttiğimiz zaman bu ilçenin özellikleri hakkında merak edilen detayları burada görme fırsatı elde etmiş olacaksınız.
İğdebağlar köyü hakkında da sizlere bilgiler vermeye devam edelim. Birçok imparatorluğu görmüş son derece önemli olan İğdebağlar köyü son zamanlarda özellikle de yabancı turistler tarafından yakından ziyaret edilmeye başladı. Son zamanlarda bu kadar fazla turistin gelmesinin nedeni olarak doğal güzelliğinin yanında doğal şarapları ve alkolleri ile dikkatleri üzerine çekmesinden kaynaklanıyor. İşte merak edilen Şarköy ilçesi hakkında yazı dizimizi sizler için paylaşıyoruz. Şarköy hakkında merak edilen diğer bilgileri sitemizde bulunan yorumlar kısmından okuyacaksınız. Şarköy otobüs bileti alarak bu güzel ilçeyi ziyaret edebilirsiniz. 
 
Şarköy - 5 Günlük Hava Tahmini
13 Nis Salı
parçalı bulutlu
10,9 °C
parçalı bulutlu
14 Nis Çarşamba
hafif yağmur
17,2 °C
hafif yağmur
15 Nis Perşembe
hafif yağmur
13,2 °C
hafif yağmur
16 Nis Cuma
hafif yağmur
11,2 °C
hafif yağmur
17 Nis Cumartesi
hafif yağmur
11,8 °C
hafif yağmur