Ordu Bayburt Otobüs Bileti

Ordu Bayburt Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 50,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 281 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 5sa 32dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Ordu Bayburt arası giden otobüs firmaları ortalama 10 sefer düzenlenmektedir.

Ordu Bayburt otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Ordu Bayburt güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Ordu Bayburt seyahatinize başlamadan önce, Ordu ve Bayburt hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Ordu ve Bayburt şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Ordu Bayburt Otobüs Biletleri

 Ordu Bayburt otobüs bileti mi aradınız? Ordu Bayburt otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Ordu Bayburt otobüs biletleri aldıysanız yolculuğunuz 5 saat 30 dakika sürecektir. Bu süre verilen molalar ile birlikte 15 dakika daha uzayabilir. İki il arasında ki toplam mesafe 377 kilometredir. Şehirler arası yolculuğunuzun güzergahında Gümüşhane ve Giresun bulunmaktadır. Varacağınız nokta olan Bayburt ili hakkında biraz bilgi verelim. Bayburt Doğu Karadeniz Bölgesinde yer almaktadır. Bayburt 75.000 nüfuslu küçük bir kenttir. Tarihinde bir çok uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. Bayburt kentinde görmeniz gereken yerlerin başında Bayburt Kalesi gelmektedir. Bayburt Kalesi 885 yılından sonra kurulmuştur. Kale ile ilgili kesin bir bilgi yoktur fakat Ermeniler tarafından yaptırıldığı düşünülmektedir. Dede Korkut Türbesi ziyaret edilmesi gereken bir başka yerdir. Mimarisi ve yapımı ile dikkat çeker. Tam tarihi bilinmemekle birlikte çok eski yıllarda yapıldığı düşünülmektedir. Türbenin üzerin de 718 tarihi bulunmaktadır. Dede Korkut Türbesi Dede Korkut Hikayelerinde de anlatılmaktadır. Sünur Kutlu Bey Cami kentin önemli eserlerinden bir başkasıdır. Cami Akkoyunlu Fahrettin Kutlu Bey tarafından yaptırılmıştır. İran Şahı Tahmasp fethinden sona cami büyük zarar görmüştür. Kanuni Sultan Süleyman tarafından 1538 senesinde onarılmıştır. Kentte ki bu tarihi yerleri ziyaret ettiğiniz zaman o dönem insanlarının yaşam tarzları hakkında fikir edinebilirsiniz. Bu kenti görmek için sitemizi ziyaret edip otobüs biletleri almalısınız. İster molalı, isterse molasız seferlerin bulunduğu bu seyahatiniz için seçim tamamen sizin elinizde. Otobüslerin içerisinde tamamen ücretsiz olan wi-fi hizmeti ve digital televizyon yayını bulunmaktadır. Sitemize sadece bilgisayar üzerinden değil cep telefonunuzun browserı üzerinden ya da appstore, Andorid market üzerinden indireceğiniz uygulaması sayesinde pratik bir şekilde arama yaparak otobüs bileti araması yapabilirsiniz. Bu uygulamalar için kesinlikle hiç bir ücret ödemeyecek olup tamamen ücretsiz bir şekilde yararlanabilirsiniz.

  Ordu Hakkında
Nüfus:
731,452
Yüzölçümü:
5.952,49 km²
Plaka:
52
Telefon kodu:
(452)
Otogar:
Ordu Otogarı
  Bayburt Hakkında
Nüfus:
40,836
Yüzölçümü:
3.739,08 km²
Plaka:
69
Telefon kodu:
(458)
Otogar:
Bayburt Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.