Otelz.com, otel rezervasyonunda Türkiye'nin tercihi

Manisa Antalya Otobüs Bileti

Manisa Antalya Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 70,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 425 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 8sa 58dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Manisa Antalya arası giden otobüs firmaları ortalama 27 sefer düzenlenmektedir.

Manisa Antalya otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Manisa Antalya güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Manisa Antalya seyahatinize başlamadan önce, Manisa ve Antalya hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Manisa ve Antalya şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Manisa Antalya Otobüs Biletleri

Manisa, Türkiye’nin illerinden biridir. Manisa, Ege  Bölgesi’nde yer alan ve şehzadeler şehri olarak bilinen Ege Bölgesi'nde İzmir İstanbul karayolu üzerinde bulunan tarihi güzellikler ile dolu ve doğa manzaralı mutlaka gezilmesi ve görülmesi gereken yerlerden biridir. Osmanlı tarihinde çok önemli bir şehir olan Manisa Merkez ilçesi haricinde 17 ilçeden meydana gelmektedir. İzmir ile arasında 36 kilometre bulunmaktadır. Manisa'da gezilip görülmesi gereken tarihi ve doğal güzellikleri birkaçını belli etmek istersek; Kurşunlu  kaplıcaları, Boz dağ’ın eteklerinde bulunan Kurşunlu Kaplıcaları kaynayan suları ile cennete benzetilmektedir. Doğal güzellikleri ile buz dağının eteklerine gidip Kurşunlu Kaplıcaları gezenler Yalancı Cennet olarak adlandırılmaktadır.

Tarihi  yerleri gezmeyi Sevenler İçin  Çağlayan Antik Kenti önemli bir tarihi yerdir. Spil Dağı Milli Park ve Manisa kaleleri, doğal bir güzellik olan Kula konileri, Ağlayan  kaya, Manisa Muradiye Camii, Manisa yeni Han, Manisa Spil Dağı Milli Parkı gezilip görülmesi gereken önemli yerlerdendir. Adana otobüs bileti alarak Manisa da tarihi ve doğal güzellikleri gezebilirsiniz.

Antalya, Türkiye’nin güney illerinden bir tanesidir. Şehir, ismini ülke içerisinde ve dışarısında turizm ile duyurmuştur. Bunun nedeni sahip olduğu iklimsel özellikler ve doğal güzellikler ayrıca geçmişte pek çok medeniyet tarafından yerleşim noktası olarak seçilmesidir. İl sınırları batıda Kınık ilçesinden başlar doğuda Gazipaşa ‘ya kadar devam eder. 
Manisa üzerinden zaman kaybetmeden Antalya’ya gitmek için Balıkesir Uludağ Turizm, Alaşehir Sarıkız Turizm, Salihli Güven Turizm gibi otobüs firmalarının biletlerini www.neredenenereye.com üzerinden satın alabilirsiniz. 
 
  Manisa Hakkında
Nüfus:
1,359,463
Yüzölçümü:
13.228,50 km²
Plaka:
45
Telefon kodu:
(236)
Otogar:
Manisa Otogarı
  Antalya Hakkında
Nüfus:
2,158,265
Yüzölçümü:
20.790,56 km²
Plaka:
07
Telefon kodu:
(242)
Otogar:
Antalya Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.