Malatya Ardahan Otobüs Bileti

Malatya Ardahan Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 120,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 666 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 11sa 1dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Malatya Ardahan arası giden otobüs firmaları ortalama 3 sefer düzenlenmektedir.

Malatya Ardahan otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Malatya Ardahan güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Malatya Ardahan seyahatinize başlamadan önce, Malatya ve Ardahan hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Malatya ve Ardahan şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Malatya Ardahan Otobüs Biletleri

 Malatya Ardahan otobüs bileti mi aradınız? Malatya Ardahan otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Malatya Ardahan arası otobüs yolculuğunuz 8 saat 50 dakika sürecektir. İki il arasında ki toplam mesafe 641 kilometredir. Malatya Ardahan arası otobüs yolculuğunuzun güzergâhında Elazığ, Bingöl, Erzurum ve Oltu bulunmaktadır. Seyahatiniz uzun süreceği için tv yayını, müzik, internet ve priz gibi özelliği bulunan otobüsleri tercih etmelisiniz. Otobüs yolculuğunuz esnasında bazı hususlara da dikkat etmelisiniz. Yolculuk esnasında ikram saatleri dışında bir isteğiniz olur ise başınızın üzerinde bulunan kırmızı butona basarak muavini çağırabilirsiniz. Otobüs içerisinde oluşabilecek olumsuz hiç bir durumu kendiniz halletmemelisiniz. Muavine mutlaka bildirmemelisiniz. Yolculuk esnasında cep telefonlarınızın sesi kısık olmalıdır. Telefonunuzun sesinin açık olması ya da yüksek ses ile konuşmanız şoför ve diğer yolcuları rahatsız edebilir. En önemlisi şoförün dikkatini dağıtabilirsiniz. Toplu taşıma araçlarında dikkatli olunması gerekir. Önemsemediğiniz bir ses yüksekliği ve benzeri otobüs içerisinde kargaşaya sebep olabilir ve şoför bundan etkilenir. Herhangi bir kazaya sebebiyet vermemek için araç içerisinde kontrollü ve sakin davranılmalıdır. Verilen ihtiyaç molalarında değerli eşyalarınızı yanınızdan ayırmamalısınız. İhtiyaç molasında aldığınız yiyecekleri otobüse binmeden tüketmelisiniz. Toplu taşıma araçlarına alacağınız yemekler kokuya sebebiyet vermektedir. Bu da diğer yolcuları rahatsız edebilir. İhtiyatlı davranılmalı ve toplu taşımada ki küçük hususlara dikkat edilmelidir. Muavin tarafından dağıtılacak olan ikramlar dışında yolculuk esnasın da çok fazla yiyecek ve içecek tüketilmemelidir. İhtiyaç molaları iyi değerlendirilmeli ve önemli bir sorun olmadığı sürece otobüs durdurulmamalıdır. Ardahan'a gittiğiniz zaman mutlaka meşhur kaşar peynirini tatmalısınız. Ayrıca yöreye özgü yapılan Hanak Balı ve Posof Patatesi de tatmalısınız. Bu yiyeceklerden sevdiklerinize de paket yaptırıp götürebilirsiniz. Malatya Ardahan otobüs biletleri satın aldıysanız seyahatiniz için sizlere şimdiden iyi yolculuklar dileriz.

  Malatya Hakkında
Nüfus:
762,538
Yüzölçümü:
12.102,70 km²
Plaka:
44
Telefon kodu:
(422)
Otogar:
Malatya Otogarı
  Ardahan Hakkında
Nüfus:
36,214
Yüzölçümü:
4.967,63 km²
Plaka:
75
Telefon kodu:
(478)
Otogar:
Ardahan Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.