Otelz.com, otel rezervasyonunda Türkiye'nin tercihi

Konya Kütahya Otobüs Bileti

Konya Kütahya Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 50,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 319 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 5sa 37dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Konya Kütahya arası giden otobüs firmaları ortalama 12 sefer düzenlenmektedir.

Konya Kütahya otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Konya Kütahya güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Konya Kütahya seyahatinize başlamadan önce, Konya ve Kütahya hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Konya ve Kütahya şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Konya Kütahya Otobüs Biletleri

Konya, Türkiye’nin seksen bir ilinden biri olup, İç Anadolu Bölgesi’nin sınırları içerisinde yer almaktadır. Şehir, bağlı bulunduğu coğrafi bölgenin gözde şehirlerinden bir tanesidir. Aynı zamanda aynı bölgenin Ankara’dan sonra en gelişmiş ikinci ili olma özelliğini taşımaktadır. Şehrin ekonomisi önceleri tarım üzerine kurulu olsa da günümüzde gerçekleştirilen yatırımlar ile sanayi ve ticaret üzerine yoğunlaşmıştır. Ulusal çapta firmalara ev sahipliği yapmaktadır. 

Konya, dönemin en büyük düşünürlerinden biri olan Mevlana’ya ev sahipliği yapmıştır. Mevlana, özellikle hoşgörü üzerine olan görüşleri ile gerek günümüzde gerekse yaşadığı dönemde insanları etkilemeyi başarmış ve bugün dünya genelinde tanınan bir isim olmuştur. Her yıl şehir içerisinde kendisini anmak için etkinlikler düzenlenir ve bu etkinliklere yerli yabancı ziyaretçiler gelmektedir.

Kütahya, Türkiye’nin seksen bir ilinden biri olup, Ege Bölgesi’nin sınırları içerisinde yer almaktadır. Bu şehrin tarihi oldukça köklüdür ve milattan önce üç binli yıllara kadar dayanmaktadır. Kesin kanıtlar için çalışmalar hala devam etmektedir. Bununla beraber belli başlı noktalarında oldukça eski eserlere rastlamak mümkündür. Büyük İskender ise seferleri sırasında bu noktaya uğramış ve şehri çok beğendiğini dile getirmiştir.

Kütahya ziyaretçilerinin görmesi gereken yerler arasında, Murat Dağı Kaplıcaları, Kütahya Arkeoloji Müzesi, Kütahya Zafertepe Anıtı, Dönenler Mevlevihanesi, Simav Çitgöl Kaplıcaları, Kütahya Ulu Camii, Kütahya Çini Müzesi, Domaniç Ormanları, İshak Fakih Camii, Dereli Kaplıcaları yer almaktadır.

Antalya İzmir otobüs bileti alımınızı da NeredenNereye üzerinden yapabilirsiniz. Konya üzerinden zaman kaybetmeden Kütahya’ya gitmek için Süha Turizm, Metro Turizm, Lüks Adana Turizm gibi firmaların otobüs biletlerini www.neredennereye.com adresi üzerinden satın alabilirsiniz. 

  Konya Hakkında
Nüfus:
2,079,225
Yüzölçümü:
40.813,52 km²
Plaka:
42
Telefon kodu:
(332)
Otogar:
Konya Otogarı
  Kütahya Hakkında
Nüfus:
382,126
Yüzölçümü:
12.013,57 km²
Plaka:
43
Telefon kodu:
(274)
Otogar:
Kütahya Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.