Otelz.com, otel rezervasyonunda Türkiye'nin tercihi

Konya Edirne Otobüs Bileti

Konya Edirne Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 138,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 893 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 15sa 37dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Konya Edirne arası giden otobüs firmaları ortalama 2 sefer düzenlenmektedir.

Konya Edirne otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Konya Edirne güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Konya Edirne seyahatinize başlamadan önce, Konya ve Edirne hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Konya ve Edirne şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Konya Edirne Otobüs Biletleri

 Konya, Türkiye’nin seksen bir ilinden biri olup, İç Anadolu Bölgesi’nin sınırları içerisinde yer almaktadır. Aynı zamanda ülkenin yüzölçümü bakımından en büyük ilidir. Bununla birlikte bağlı bulunduğu coğrafi bölgenin Ankara’dan sonra en gelişmiş ikinci ilidir. Konya ülke sınırları içerisinde tahıl ambarı olarak nitelendirilmektedir. Bunun nedeni topraklarını çok büyük kısmında tahıl üretimi açısından verimli bol miktarda tarım arazisinin bulunmasıdır. Bağlı bulunduğu coğrafi bölgeye bağlı olarak, il sınırları içerisinde karasal iklimin özellikleri görülmektedir. Buna bağlı olarak yazları sıcak ve kurak, kışları sert ve soğuk olarak geçirmektedir. Konya ziyaretçilerinin görmesi gereken noktalar arasında, Kadı Mürsel Camii, Aya Elana Kilisesi, Zazadın Hanı, Güvercinlik Mağarası, Obruk Hanı, Karapınar Çölü, Kilistra Kaya Mezarları, Eflatın Pınarı, Meram Hamamı, Ak Manastır yer almaktadır. 

Edirne, Türkiye’nin seksen bir ilinden biri olup, Marmara Bölgesi’nin sınırları içerisinde yer almaktadır. Şehir, coğrafi olarak, Kıkrlareli, Tekirdağ, Çanakkale, Ege Denizi, Evros, Hasköy ile komşuluk içerisindedir. Şehir ile bilinmesi gereken özelliklerinden biri de şehrin yükseltisinin oldukça düşük olduğudur. Hatta, öyle ki, il sınırları içerisinde beş yüz metreyi aşan bir yükselti olmadığı için herhangi bir dağ bulunmamaktadır.

Edirne ziyaretçilerinin görmesi gereken noktalar arasında, Rüstem Paşa Kervansarayı, Edirne Adalet Kasrı, Gökçetepe Tabiat Parkı, Ergene Köprüsü, Lozan Anıtı ve müzesi, Edirne üç şerefeli Camii yer almaktadır.

Adana İstanbul otobüs bileti alımınızı da NeredenNereye üzerinden yapabilirsiniz. Konya üzerinden zaman kaybetmeden Edirne’ye gitmek için Metro Turizm gibi firmaların otobüs biletlerini www.neredennereye.com adresi üzerinden satın alabilirsiniz.

  Konya Hakkında
Nüfus:
2,079,225
Yüzölçümü:
40.813,52 km²
Plaka:
42
Telefon kodu:
(332)
Otogar:
Konya Otogarı
  Edirne Hakkında
Nüfus:
279,508
Yüzölçümü:
6.097,91 km²
Plaka:
22
Telefon kodu:
(284)
Otogar:
Edirne Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.