Konya Düzce Otobüs Bileti

Konya Düzce Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 99,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 490 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 7sa 30dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Konya Düzce arası giden otobüs firmaları ortalama 1 sefer düzenlenmektedir.

Konya Düzce otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Konya Düzce otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz. Konya Düzce otobüs firmaları arasından dilediğini seç, otobüs biletini kolayca al!

Konya Düzce Otobüs Biletleri

Konya, Türkiye’nin seksen bir ilinden biri olup, İç Anadolu Bölgesi’nin sınırları içerisinde yer almaktadır. Buna bağlı olarak il sınırları içerisinde karasal iklimin bir türevi görülmektedir. Şehirde, yazları sıcak ve kurak, kışları sert ve soğuk olarak geçmektedir. İlin tarımsal üretimi de buna göre şekillenmiştir. Bu durum aynı zamanda yemek kültürü üzerinde de etkili olmuştur. 
Konya ziyaretçilerinin yerinde tatması gereken yöresel lezzetler arasında, arabaşı, fırın kebabı, sucuklu peynirli konya pidesi, erik dolması, gıgırdaklı höşmerim, Mevlana böreği, yalancı saç arası, tirit, patlıcan orta, çöpleme, kuru kabak sarması yer almaktadır. 
Konya, geçmişine bakıldığında tarihi açıdan da oldukça zengin bir şehirdir. Tarih boyunca çeşitli Anadolu medeniyetlerine ev sahipliği yapmıştır. Bir dönem için Anadolu Selçuklu ve Karamanoğulları’nın ise başkenti olmuştur. 
 
Düzce, Türkiye’nin illerinden biri olup, Karadeniz Bölgesi’nin sınırları içerisinde yer almaktadır. Bu ilin tarihinin Hititlere kadar uzandığı düşünülmektedir. Şehrin kuzeyinde Efteni Gölü bulunmaktadır. Aynı zamanda il içerisinde Yedigöller Yaban Hayatı Geliştirme Sahası, Yeşilöz Yaban Hayatı Geliştirme Sahası, Samandara Şelalesi Tabiat anıtı bulunmaktadır.
Düzce ilinin sınırları içerisinde Karadeniz ikliminin karakteristik özellikleri görülmektedir. Buna bağlı olarak yazları serin ve yağışlı, kışları ılık ve yağışlı olarak geçmektedir. Bu durum aynı zamanda ilin tarımsal üretimi üzerinde de etkili olmuştur. Topraklarında akim bitki örtüsü ormanlardır. 
Konya üzerinden zaman kaybetmeden Düzce’ye gitmek için otobüs firmalarının biletlerini www.neredenenereye.com adresi üzerinden satın alabilirsiniz. 
  Konya Hakkında
Nüfus:
2,079,225
Yüzölçümü:
40.813,52 km²
Plaka:
42
Telefon kodu:
(332)
Otogar:
Konya Otogarı
  Düzce Hakkında
Nüfus:
210,127
Yüzölçümü:
2.592,95 km²
Plaka:
81
Telefon kodu:
(380)
Otogar:
Düzce Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.