Konya Düzce Otobüs Bileti

Konya Düzce Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 99,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 490 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 7sa 30dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Konya Düzce arası giden otobüs firmaları ortalama 1 sefer düzenlenmektedir.

Konya Düzce otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Konya Düzce güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Konya Düzce seyahatinize başlamadan önce, Konya ve Düzce hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Konya ve Düzce şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Konya Düzce Otobüs Biletleri

Konya, Türkiye’nin seksen bir ilinden biri olup, İç Anadolu Bölgesi’nin sınırları içerisinde yer almaktadır. Buna bağlı olarak il sınırları içerisinde karasal iklimin bir türevi görülmektedir. Şehirde, yazları sıcak ve kurak, kışları sert ve soğuk olarak geçmektedir. İlin tarımsal üretimi de buna göre şekillenmiştir. Bu durum aynı zamanda yemek kültürü üzerinde de etkili olmuştur. 
Konya ziyaretçilerinin yerinde tatması gereken yöresel lezzetler arasında, arabaşı, fırın kebabı, sucuklu peynirli konya pidesi, erik dolması, gıgırdaklı höşmerim, Mevlana böreği, yalancı saç arası, tirit, patlıcan orta, çöpleme, kuru kabak sarması yer almaktadır. 
Konya, geçmişine bakıldığında tarihi açıdan da oldukça zengin bir şehirdir. Tarih boyunca çeşitli Anadolu medeniyetlerine ev sahipliği yapmıştır. Bir dönem için Anadolu Selçuklu ve Karamanoğulları’nın ise başkenti olmuştur. 
 
Düzce, Türkiye’nin illerinden biri olup, Karadeniz Bölgesi’nin sınırları içerisinde yer almaktadır. Bu ilin tarihinin Hititlere kadar uzandığı düşünülmektedir. Şehrin kuzeyinde Efteni Gölü bulunmaktadır. Aynı zamanda il içerisinde Yedigöller Yaban Hayatı Geliştirme Sahası, Yeşilöz Yaban Hayatı Geliştirme Sahası, Samandara Şelalesi Tabiat anıtı bulunmaktadır.
Düzce ilinin sınırları içerisinde Karadeniz ikliminin karakteristik özellikleri görülmektedir. Buna bağlı olarak yazları serin ve yağışlı, kışları ılık ve yağışlı olarak geçmektedir. Bu durum aynı zamanda ilin tarımsal üretimi üzerinde de etkili olmuştur. Topraklarında akim bitki örtüsü ormanlardır. 
Konya üzerinden zaman kaybetmeden Düzce’ye gitmek için otobüs firmalarının biletlerini www.neredenenereye.com adresi üzerinden satın alabilirsiniz. 
  Konya Hakkında
Nüfus:
2,079,225
Yüzölçümü:
40.813,52 km²
Plaka:
42
Telefon kodu:
(332)
Otogar:
Konya Otogarı
  Düzce Hakkında
Nüfus:
210,127
Yüzölçümü:
2.592,95 km²
Plaka:
81
Telefon kodu:
(380)
Otogar:
Düzce Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.