Otelz.com, otel rezervasyonunda Türkiye'nin tercihi

Konya Bilecik Otobüs Bileti

Konya Bilecik Arası

  • Kaç kilometredir? Bu rota 415 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 6sa 11dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Konya Bilecik arası giden otobüs firmaları ortalama 4 sefer düzenlenmektedir.

Konya Bilecik otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Konya Bilecik güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Konya Bilecik seyahatinize başlamadan önce, Konya ve Bilecik hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Konya ve Bilecik şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Konya Bilecik Otobüs Biletleri

Konya, Türkiye’nin seksen bir ilinden biri olup, İç Anadolu Bölgesi’nin sınırları içerisinde yer almaktadır. İl, bağlı bulunduğu coğrafi bölgenin Ankara’dan sonra en gelişmiş ikinci ili olma özelliğini taşımaktadır. Konya, incelendiğinde geçmişi açısından da oldukça köklü bir şehir olduğu gözlenecektir. Anadolu’ya yapılan yerleşimlerde kilit nokta görevini üstlenmiştir. Buna bağlı olarak tarihinde Karamanoğulları ve Anadolu Selçuklu Devletine başkentlik etmiş bir yerdir. Bu dönemden kalma eserleri il sınırları içerisinde görmek mümkündür. 

Konya tüm dünyada tanınmasını sağlayan bir özelliği ise, dönemin en büyük isimlerinden biri olan Mevlana’nın yaşadığı nokta olmasıdır. Mevlana’nın hoşgörü fikirleri o dönemde de günümüzde de oldukça ilgi görerek ziyaretçilerin Konya’yı tercih etmesine neden olmaktadır. 

Bilecik, Türkiye’nin seksen bir ilinden biri olup, Marmara Bölgesi’nin sınırları içerisinde yer almaktadır. Anadolu’nun ve dünyanın en büyük medeniyetlerinden biri olan Osmanlı’nın kurucu sayılan Şeyh Edabali’nin türbesi bu ilin sınırları içerisinde yer almaktadır. Aynı zamanda bu topraklar Osmanlı İmparatorluğu’nun kurulduğu topraklardır.  Sakarya nehrinin çevresinde yer alan şehir, su kaynağına olan yakınlığı nedeni ile antik çağdan bu yana daima tercih edilen bir yerleşim merkezi olmuştur. Ev sahipliği yaptığı medeniyetlerden oldukça fazla izi bünyesinde taşımaktadır. Su kaynağına yakınlığından ayrı olan şehir, içerisinde barındırdığı göller, ormanlar, akarsular ile doğal güzellikler bakımından da oldukça zengindir. 
Konya üzerinden zaman kaybetmeden Bilecik’e gitmek için Metro Turizm gibi firmaların otobüs biletlerini www.neredennereye.com adresi üzerinden satın alabilirsiniz. 
 
  Konya Hakkında
Nüfus:
2,079,225
Yüzölçümü:
40.813,52 km²
Plaka:
42
Telefon kodu:
(332)
Otogar:
Konya Otogarı
  Bilecik Hakkında
Nüfus:
160,798
Yüzölçümü:
4.306,77 km²
Plaka:
11
Telefon kodu:
(228)
Otogar:
Bilecik Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.