Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
80 TL
Bilet Al
90 TL
Bilet Al

Kayseri Alanya Otobüs Bileti

Kayseri Alanya Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 75,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 4sa 12dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 2 firma sefer düzenlemektedir. Kayseri Alanya arası giden otobüs firmaları ortalama 2 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Süha Turizm firmasıdır.

Kayseri Alanya bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Kayseri Alanya bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Kayseri Alanya otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Kayseri Alanya Otobüs Biletleri

Kayseri, Türkiye’nin illerinden biri olup, İç Anadolu Bölgesi’nde yer almaktadır. Aynı zamanda bağlı bulunduğu coğrafi bölgenin Ankara ve Konya’dan sonra en gelişmiş illerinden biridir. Kayseri, köklü bir geçmişe sahip olan şehirlerden bir tanesidir. Bunun nedeni geçmişinde ticaret yolu üzerine kurulmuş olmasıdır.

Karasal iklimin özelliklerini sergilemektedir. Kışları soğuk ve sert, yazları sıcak ve kurak olarak geçmektedir. Tarımsal üretimini de bu iklim özelliklerine göre şekillenmiştir.
Ticaret ve sanayi alanında gelişmiştir.

Kayseri ziyaretçilerinin mutlaka görmesi gereken noktalar arasında, Sırçalı Kümbet, Barsama Vadisi, Melikgazi Kalesi, Kayseri Kalesi, Soğanlı Harabeleri, Palas Tuzla Gölü, Karatay Han, Gereme Harabeleri, Soğanlı Vadisi, Bünyan Ulu Camii yer almaktadır.

Sırçalı Kümbet, bu tarihi yapı Kayseri’nin tarihi dokusunu en iyi şekilde günümüze taşıyan eserlerden bir tanesi… Yapıla çalışmalar sonucunda eserin tam olarak ne zaman yapıldığı saptanamamış olsa da günümüze kadar bozulmadan taşınan yapısı size geçmiş ve bugünü birlikte yaşatacak. Eser, 1940 kırk yılında ziyaretçilerin yoğun ilgi nedeni ile yeniden restore edilmiştir.

Türkiye’nin Antalya iline bağlı ilçelerinden bir tanesidir. Akdeniz Bölgesi’nde yer almaktadır. İlçe ülke içerisinde ve dışarısında adını turizm ile duyurmuştur. Bu durumun oluşmasında sahip olduğu doğal güzellikler, ikliminin deniz turizmine son derece uygun olması, tarihi ve kültürel miras bakımından zengin olması yer almaktadır.

Ankara Kayseri otobüs bileti alımınızı da NeredenNereye üzerinden yapabilirsiniz. Kayseri üzerinden zaman kaybetmeden Alanya’ya gitmek için Yeni Aksaray, Aksaray Birlik, Öz Sivas Seyahat, Huzur Turizm, Süha Turizm gibi firmaların biletlerini www.neredennereye.com adresinden satın alabilirsiniz. 

Kayseri Alanya otobüs bileti mi aradınız? Kayseri Alanya otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Kayseri Alanya otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Yeni Aksaray 80 TL
Süha Turizm 90 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Kayseri Hakkında
Nüfus:
1,295,355
Yüzölçümü:
17.109,33 km²
Plaka:
38
Telefon kodu:
(352)
Otogar:
Kayseri Otogarı
  Alanya Hakkında
Nüfus:
-
Plaka:
07
Telefon kodu:
(242)
Otogar:
Alanya Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.