Otelz.com, otel rezervasyonunda Türkiye'nin tercihi

İzmit Trabzon Otobüs Bileti

İzmit Trabzon Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 100,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 14sa 47dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. İzmit Trabzon arası giden otobüs firmaları ortalama 14 sefer düzenlenmektedir.

İzmit Trabzon otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. İzmit Trabzon güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! İzmit Trabzon seyahatinize başlamadan önce, İzmit ve Trabzon hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

İzmit ve Trabzon şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

İzmit Trabzon Otobüs Biletleri

 İzmit Trabzon otobüs bileti mi aradınız?  İzmit Trabzon otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Dernekpazarı ilçesi doğuda Hayrat, güneyde Çaykara, batıda Köprübaşı, kuzeyde de Of ilçeleriyle çevrilidir. Eskiden Çaykara’ya bağlı bir bucak olan Dernekpazarı 1990’da çıkanlan bir yasayla ilçe yapıldı. Aynı yasayla merkez olan Kondu kasabasının adı Dernekpazarı olarak değiştirildi. İlçe merkezindeki belediyenin kuruluş tarihi 1953’tür.

 

Düzköy ilçesi kuzey ve doğuda Akçaabat, güneyde Maçka, güneybatı ve batıda Tonya, kuzeybatıda da Vakfıkebir ilçeleriyle çevrilidir. Eskiden Akçaabat’a bağlı bir bucak olan Düzköy 1990’da ilçe yapıldı. İlçe merkezinin belediyesi ise 1960’ta kuruldu

Hayrat ilçesi kuzey ve doğuda Rize ili, güney ve güneybatıda Çaykara, batıda gene Çaykara, Dernekpazarı ve Of ilçeleriyle çevrilidir. Eskiden Of’a bağlı bir bucak olan Hayrat 1990’da çıkarılan bir yasayla ilçe yapıldı. Hayrat Belediyesi’nin kuruluş tarihi 1969’dur.

Köprübaşı ilçesi doğuda Demekpazarı ve Çaykara ilçeleri, güneydoğuda Bayburt, güneyde Gümüşhane illeri, batı ve kuzeyde Sürmene, kuzeydoğuda da Of ilçesiyle çevrilidir. Eskiden Sürmene’ye bağlı bir bucak olan Köprübaşı 1990’da çıkarılan bir yasayla ilçe yapıldı. Köprübaşı Belediyesi’nin kuruluş tarihi 1965’tir. 

  İzmit Hakkında
Nüfus:
-
Plaka:
41
Telefon kodu:
(262)
Otogar:
İzmit Otogarı
  Trabzon Hakkında
Nüfus:
758,237
Yüzölçümü:
4.664,04 km²
Plaka:
61
Telefon kodu:
(462)
Otogar:
Trabzon Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.