Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
45 TL
Bilet Al

İzmir Gediz Otobüs Bileti

İzmir Gediz Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 45,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 3sa 45dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. İzmir Gediz arası giden otobüs firmaları ortalama 4 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Kütahyalılar Turizm firmasıdır.

İzmir Gediz bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla İzmir Gediz bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. İzmir Gediz otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

İzmir Gediz Otobüs Biletleri

Adını bir amazon kadın olan Simirne'den alan İzmir, Bornova'daki Rum evleri, Alsancak'taki tarihi tren gar'ı, Konak'ta Kordon Boyu, İnciraltı'nda balık restoranlarıyla en keyifli kentlerden biri olarak bilinir. İzmir'den Kütahya'nın güzel ilçesi Gediz'e otobüsle gidebilirsiniz. Enfes tarhanası meşhur Gediz'de Osmanlı Dönemi'nden kalma tarihi ahşap evlerin sıcak bir yuva etkisi verdiği  Batı Anadolu dokusundaki sokaklarını çok seveceksiniz. İzmir'den Gediz'e otobüsle yapacağınız yolculuğunuzu planlamak üzere NeredenNereye.com'daki  İzmir- Gediz arasında seferleri olan firmalarının bilgilerini inceleyebilirsiniz. Sistemin size sağladığı karşılaştırmalı uygulama sayesinden İzmir'den Gediz'e en ucuz otobüs biletini kolayca online satın almanın keyfini sürün.

İzmir Gediz otobüs bileti mi aradınız? İzmir Gediz otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz İzmir Gediz otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Kütahyalılar Turizm 45 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  İzmir Hakkında
Nüfus:
4,061,074
Yüzölçümü:
12.015,61 km²
Plaka:
35
Telefon kodu:
(232)
Otogar:
İzmir Otogarı
  Gediz Hakkında
Nüfus:
-
Plaka:
43
Telefon kodu:
(274)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.