Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
49 TL
Bilet Al
70 TL
Bilet Al

Isparta İzmir Otobüs Bileti

Isparta İzmir Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 45,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 382 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 6sa 11dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 2 firma sefer düzenlemektedir. Isparta İzmir arası giden otobüs firmaları ortalama 26 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Isparta Petrol firmasıdır.

Isparta İzmir otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Isparta İzmir güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Isparta İzmir seyahatinize başlamadan önce, Isparta ve İzmir hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Isparta ve İzmir şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Isparta İzmir Otobüs Biletleri

Isparta, Türkiye’nin illerinden biri olup, ülkenin güneybatısında yer almaktadır. Şehir coğrafi olarak, Burdur, Afyonkarahisar, Antalya, Konya illeri ile komşuluk içerisindedir. Aynı zamanda Göller Bölgesi içerisinde yer almaktadır. 

Isparta ili geçmişinde antik çağın en çok tercih edilen noktalarından biri olmuştur. Büyük İskender döneminden bu medeniyete ev sahipliği yapmış, İskender’in ölümünden sonra ise Yunanlıların elinde kalmıştır.

Şehir iklimsel yapı olarak Akdeniz ikliminin özelliklerini sergilemektedir. Yazları sıcak ve kurak, kışları ise ılık ve yağışlı olarak geçmektedir. Buna bağlı olarak genel bitki örtüsü olarak maki görülür. Neredeyse yüzde kırkına yakını fundalıklar ile kaplıdır.

Isparta ülke içerisinde ve dışarısında ismini gül üretimi ile duyurmuştur. Gül ve gülden elde edilen ürünler kapsamında dünya genelinde bilinirliği söz konusudur.

İzmir, Türkiye’nin illerinden biri olup, Batı yakasında yer almaktadır. Ülkenin en gelişmiş üçüncü şehridir. İzmir bir liman kentidir. Liman kenti olma özelliği Türkiye sınırları içerisindeki şehirlerde nadir rastlanan özelliklerden bir tanesidir. Bu Türkiye’nin coğrafi yapısının doğal liman bulundurma açısından pek uygun olmadığından kaynaklanmaktadır. İzmir Limanı, şehrin ticaret hayatının gelişmesi açısından oldukça büyük önem taşımaktadır. Buna bağlı olarak her yıl Uluslararası İzmir Enternasyonal Fuarı düzenlenmektedir.

İzmir, sahip olduğu konum ve görülmeye değer oldukça fazla doğal güzelliği nedeni geçmişinden pek çok medeniyetin ilgisini çekmiş bir ildir.

İzmir Ankara otobüs bileti alımınızı da NeredenNereye üzerinden yapabilirsiniz. Isparta üzerinden zaman kaybetmeden İzmir’e gitmek için Metro Turizm, Uludağ Turizm, Isparta Turizm gibi otobüs firmalarının Isparta İzmir biletlerine www.neredennereye.com üzerinden ulaşabilirsiniz. 

Isparta İzmir otobüs bileti mi aradınız? Isparta İzmir otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Isparta İzmir otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Isparta Petrol 49 TL
Alaşehir Sarıkız Turizm 70 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Isparta Hakkında
Nüfus:
289,203
Yüzölçümü:
8.871,08 km²
Plaka:
32
Telefon kodu:
(246)
Otogar:
Isparta Otogarı
  İzmir Hakkında
Nüfus:
4,061,074
Yüzölçümü:
12.015,61 km²
Plaka:
35
Telefon kodu:
(232)
Otogar:
İzmir Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.