Otelz.com, otel rezervasyonunda Türkiye'nin tercihi

Isparta İzmir Otobüs Bileti

Isparta İzmir Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 45,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 382 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 6sa 11dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Isparta İzmir arası giden otobüs firmaları ortalama 26 sefer düzenlenmektedir.

Isparta İzmir otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Isparta İzmir güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Isparta İzmir seyahatinize başlamadan önce, Isparta ve İzmir hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Isparta ve İzmir şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Isparta İzmir Otobüs Biletleri

Isparta’dan İzmir’e Otobüs Seyahati
Isparta İzmir arası 382 km’dir. Yaklaşık olarak 6 saat 11 dakika süren bir otobüs yolculuğu sizleri bekliyor. Bu rota üzerinde takriben iki firma ortalama olarak günde  on  sefer düzenlemektedir.  En popüler firmalar arasında Isparta Petrol Turizm, Alaşehir Sarıkız Turizm,  gösterilebilir. Otobüs bileti fiyatları firmadan firmaya değişiklik göstermekle birlikte ortalama olarak 65-70 TL arasında değişmektedir.
Isparta İzmir Otobüs Bileti Nasıl Alınır?
Türkiye’nin her bölgesine en uygun otobüs biletine NeredenNereye.com üzerinden birkaç tık ile sahip olabilirsiniz. Bunun için banka kartına ya da kredi kartına sahip olmanız yeterli. Seferleri düzenleyen otobüs firmaları arasından istediğinizi seçin, en uygun fiyatlar ile biletinize sahip olun ve hemen seyahatinize başlayın.
Gideceğiniz güzergahı belirledikten sonra “Ucuz Bilet Bul” butonuna basın ve ardından açılacak sayfada firmalar listelenecektir. Dilediğiniz firmayı seçtikten sonra karşınıza yerleşim planı gelir. Boş durumda olan istediğiniz koltuğu seçtikten sonra, kişisel bilgilerinizi doldurun ve ödeme işlemini tamamlayın. İşlemler sırasında verdiğiniz iletişim bilgileri doğrultusunda size yolculuk bilgileriniz gönderilecektir. Egenin iç kısmından başlayarak en batı ucuna  devam eden bu gezinizde NeredenNereye.com ailesi olarak sizlere en güvenli ödeme hizmetini vermekteyiz. 1999 yılından bu yana ilkemiz müşteri memnuniyeti, amacımız ise  uzun yıllara dayanan bilgi ve tecrübemiz ile sizlere en uygun fiyatlarla en konforlu yolculuğu sağlamaktır. Bu arada yolculuğa başlamadan önce İzmir’de  gezilecek yerler bölümümüze de göz atmayı unutmayın, ilginizi çekecek bir yer mutlaka vardır.
Isparta’dan yola çıkarken...
Yolculuğunuz Isparta  Otogarı ile başlar. Otogara ulaşım sağlamak için seçmiş olduğunuz firmanın şehiriçi servisini kullanabildiğiniz gibi  toplu taşıma araçları ya da ticari taksileri kullanabilirsiniz. Yolculuğunuzun sonunda İzmir  Otogarına ulaşacaksınız. Şehir merkezine ve çevre ilçelere ulaşım için otobüs firmasının servislerini tercih edebileceğiniz gibi aynı zamanda şehir merkezine gitmekte olan belediye otobüslerini, minibüsleri veya özel taksileri de kullanabilirsiniz.
İzmir’de  Gezilecek Yerler…
Birgi Çakırağa Konağı, Osmanlı ahşap Türk evleri mimarisinin en iyi ve en güzel korunarak günümüze gelen ender yapıdır. Konak 1761’de Çakıroğlu Mehmet isminde varlıklı bir tacir tarafından üç katlı olarak yapılmıştır.
Konağın ilk katı, misafir bekleme salonu, mutfak, ahır ve bir de taşlık kısmı vardır.
Orta kısım olan kışlık bölüm ona göre dizayn edilmiş; bugünün tabiri ile ebeveyn banyolu dediğimiz  misafir odaları da bulunur.
En üst katta ise yazlık kısım olduğu için geniş aydınlık ve havadardır. Gerek konağın kendisi gerekse işlemeleri oymaları, birçok turistin ilgisini çekmektedir. 90’lı yılların başında yapılan bir restore ile ciddi anlamda iyileştirilmiştir.
İzmir Doğal Yaşam Parkı, 1937 yılında kurulan park ilk zaman bir hayvanat bahçesi iken, Sasalı’da çok daha büyük bir arazide 2008 yılında doğal yaşam parkına dönüştürülmüştür. Birçok hayvanın doğal yaşam şartına eş değer hazırlanan, birçok bitki örtüsü türününde yaşatılmasına olanak sağlayarak bitki ve hayvan çeşitliliğinin devamı sağlanmaya çalışılmaktadır. Bu nedenle  aynı zamanda bir tür koruma merkezi durumundadır.İzmir yolculuğunuzda görmenizi mutlaka tavsiye ediyoruz.
Forbes Köşkü, 18.y.y. Osmanlı’sında yaşayan Levanten ailelere ait olan köşkler turistlerden yoğun ilgi görmektedir. Özellikle dönemin mimari zenginliğinin en önemli, örnekleri olması açısından; Bilhassa Bornova ve Buca ilçelerinde yoğunlukla sayfiye olarak tabir edilen yazlık köşkler bulunmaktadır.  Forbes köşkü en görkemli ve en çok bilinenidir.1908 yılında bir tamirat geçiren köşk 1910 da yeniden yapılmıştır.
Karabel Anıtı, Kabartmanın kimin tarafından yapıldığı bilinmemektedir.
Kayaya oyularak yapılan eserde, bir elinde yay, diğer elinde kılıç tutarak ileriye doğru adım atan bir erkek figürü yapılmıştır.
Ünlü tarihçi Heredot kabartmadaki kişi için Mısır kralı Sesotris demektedir. Ona göre bu kişinin  fethettiği yerlerde büyük bir anıt yaptırdığı, bundan bir tane daha olduğu, toplamda iki anıtın var olduğudur.
Mutlaka görmenizi tavsiye eder;

Keyifli yolculuklar dileriz…

  Isparta Hakkında
Nüfus:
289,203
Yüzölçümü:
8.871,08 km²
Plaka:
32
Telefon kodu:
(246)
Otogar:
Isparta Otogarı
  İzmir Hakkında
Nüfus:
4,061,074
Yüzölçümü:
12.015,61 km²
Plaka:
35
Telefon kodu:
(232)
Otogar:
İzmir Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.