Yolcu Sayısı
1

İslahiye otobüs bileti

İslahiye Otobüs Bileti

En popüler İslahiye otobüs rotaları

İslahiye otobüs bileti fiyatları, İslahiye otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve İslahiye otogarları NeredenNereye.com'da!
Rota adıOrtalama fiyatıGünlük sefer sayısı
Gölbaşı (Adıyaman)İslahiye45 TL2
Afyonkarahisarİslahiye100 TL2
İstanbul (Anadolu)İslahiye110 TL2
Kocaeliİslahiye130 TL2
Konyaİslahiye620 TL2

İslahiye otobüs biletleri

Güneydoğu Anadolu bölgesinde bulunan inci şeklinde ilimiz olarak adlandırılan Gaziantep son derece modern görüntüsü ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bir ilimiz. Özellikle son zamanlarda belediyecilik anlamında yapılan yatırımların meyvesini fazlasıyla yiyen bu ilimizde buluna tarihi mekanlarda ve doğal güzellikler hakkında sizlere bilgiler sunalım.

Son zamanlarda ülkemizde gelişen ulaşım ağı sayesinde ziyaret edilen illerin başında gelen Gaziantep’in son derece modern ilçesi olan İslahiye hakkında detaylı olarak bilgileri sizlere aktaralım.
İslahiye ilçesinde öncelikle sizlere Yesemek adlı tarihi bir parktan bahsedelim. İçinde bulunan anıtları ile son derece ünlü olan bu parka mutlaka gitmeniz gerekmektedir. Özellikle yerli turistlerin son derece ilgisini çeken bu parkın içinde bulunan taşların son derece önemli anıtları ortaya çıkartması dikkatleri üzerine çekmesine neden olmaktadır. Gaziantep merkeze biraz uzak olan bu İslahiye ilçemiz 100 km kadar dışarıda bulunmaktadır. İşte bu konuda buraya yapılacak olan ziyaretlerde geriye dönme gibi bir düşüncesi bulunmayan konukların günü birlik olarak İslahiye ilçesinde gezmeleri gerekmektedir.
Tilmen höyük adı verilen bölgede İslahiye ilçesinde dikkat çeken bir başka bölge olarak dikkat çekiyor. Özellikle son zamanlarda oldukça fazla ziyaret edilen bu höyük içerisinde yapılan kazılarda çıkartılan önemli eşyaların çok fazla dikkat çekici olduğunu belirtmek istiyorum. Bu durum karşısında İslahiye ilçesinde son derce güzel anlar geçirme fırsatı elde etmiş olacaksınız. İshaliye otobüs bileti neredennereye.com'da

neredennereye.com (1999 - 2023) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr