Yolcu Sayısı
1

İskenderun Gaziantep Otobüs Bileti

İskenderun Gaziantep Otobüs Seferleri

Otobüs FirmalarıBilet Fiyatları
Özlem Cizre Nuh
200 TLBilet Al
Öz Has Bingöl Turizm
200 TLBilet Al
Öz Elazığlılar
200 TLBilet Al
Best Van Turizm
200 TLBilet Al
Öz Diyarbakır Seyahat
200 TLBilet Al
VanGölü Turizm
200 TLBilet Al
Siirt Petrol
200 TLBilet Al
Yazar Tur
200 TLBilet Al
Can Dersim Tuncelililer
200 TLBilet Al
Lider Muş Tur
200 TLBilet Al
Midyat Seyyidoğlu
200 TLBilet Al
Yeni Midyat Seyahat
200 TLBilet Al
As Vanyolu Seyahat
250 TLBilet Al

İskenderun Gaziantep Arası

 • En Ucuz Sefer200,00 ₺
 • İskenderun → Gaziantep Arası Kaç Km119696 km
 • İskenderun → Gaziantep Arası Kaç Saat3sa 9dk
 • Günlük Sefer Sayısı20
 • En Çok Sefer Yapan FirmaYazar Tur
 • Sefer Yapan Firma Sayısı13

İskenderun Gaziantep Online Otobüs Bileti
İskenderun Gaziantep otobüs bileti, yerel ve ulusal birçok otobüs firması seçeneği ve en uygun fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Birkaç kolay adımla biletinizi dakikalar içerisinde satın alabilir, hemen yolculuğa başlayabilirsiniz.

Online Otobüs Biletimi Nasıl Alabilirim?
Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç adımda kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Üstelik 12 aya kadar taksit ile ödeme seçeneğiniz de bulunuyor.

Arama motorumuz üzerinden İskenderun Gaziantep güzergahı için arama yapın, İskenderun - Gaziantep arası sefer düzenleyen otobüs firmaları, tüm sefer saatleri ve fiyatları listelenecektir. Ardından sizin için en uygun saat ve fiyatlı otobüs biletini kolayca satın alın! Biletiniz online olarak oluşturulacak, tarafınıza sms ve email yolu ile bilet bilgileriniz gönderilecektir.

İskenderun ve Gaziantep Şehirlerinde Ulaşım
İskenderun ve Gaziantep şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını NeredenNereye.com’da bulabilirsiniz. Şehir içi ulaşım bilgileri için ilgili şehrin otogar sayfasını inceleyebilirsiniz. İskenderun Gaziantep seyahatinize başlamadan önce, İskenderun ve Gaziantep hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Neden NeredenNereye.com?
NeredenNereye.com, 1999 yılından bu yana kolay online bilet alma, güvenli ödeme sistemi ve bünyesinde yer alan 200’den fazla otobüs firması ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

İyi Yolculuklar Dileriz...

İskenderun → Gaziantep Seferleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İskenderun - Gaziantep arası en ucuz otobüs bileti fiyatı ne kadar?
İskenderun - Gaziantep otobüs bileti fiyatı en ucuz 200,00₺'dir. Bu rotada en uygun otobüs bileti Özlem Cizre Nuh tarafından satılmaktadır.

İskenderun - Gaziantep arası hangi firmalar sefer düzenliyor?
İskenderun - Gaziantep arasında günlük ortalama 13 firma 20 sefer düzenlemektedir. Bu güzergahta sefer düzenleyen otobüs firmaları Özlem Cizre Nuh, Öz Has Bingöl Turizm, Öz Elazığlılar, Best Van Turizm, Öz Diyarbakır Seyahat, VanGölü Turizm, Siirt Petrol, Yazar Tur, Can Dersim Tuncelililer, Lider Muş Tur, Midyat Seyyidoğlu, Yeni Midyat Seyahat, As Vanyolu Seyahat.

İskenderun - Gaziantep arası otobüs ile ne kadar sürüyor?
İskenderun - Gaziantep arası otobüs yolculuğu ortalama 3sa 9dk sürmektedir.

İskenderun - Gaziantep arası uzaklık kaç km?
İskenderun - Gaziantep arası karayolu ile 119696 km'dir.

İskenderun Gaziantep Otobüs Biletleri

İskenderun - Gaziantep Otobüs Bileti
İskenderun, Türkiye’nin Akdeniz Bölgesinde yer alan Hatay ilinin en büyük ikinci ilçesidir.İskenderun, Hatay ilimize bağlı 15 ilçesinden biridir. İlçe şehir merkezine yaklaşık 51 km uzaklıktadır. İlçeye gitmek için şehir merkezinden kalkan dolmuşlarla ulaşılabilir. Türkiye’nin her yerinde buraya rahatlıkla ulaşım sağlanabilir. Türkiye’nin pek çok farklı noktasından Hatay - İskenderun otobüs bileti satın alarak karayolu üzerinden ilçeye kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz ilçe Otogarı üzerinde son bulacaktır. Otogar içerisinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da çevre ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Hatay’ın en büyük ikinci ilçesi olan ve eski adı ile “Aleksandtretta” olarak bilinen İskenderun’un nüfusu son yapılan çalışmalara göre üç yüz bine yakın olarak tespit edilmiştir. Anadolu’nun pek çok noktası gibi İskenderun da geçmişi boyunca farklı medeniyetlere ev sahipliği yapmıştır. İskenderun’un tarihi M.Ö. 2000’lerden başlayarak birçok krallığın eline geçmesi ile devam etmiş,  gerçek anlamda ise M.Ö 333’de İskender tarafından kurulmuştur.
Gülcihan Plajı: İlçe merkezine 27 km uzaklıkta bulunur. Deniz, kum, güneş ve plaj bulunur.Türkiye’nin herhangi bir noktasından Hatay - İskenderun otobüs bileti satın alarak ilçe otogarına giriş yaptığınızda, “Payas Kalesi, Kinet Höyük, İskenderun Körfezi, Karaağaç Plajı, Meryem Ana Havuzu” ilçenin gezilecek noktalarını görebilirsiniz.
İskenderun - Gaziantep otobüs bileti satın alarak seyahat edebileceğiniz Gaziantep’te yolculuğunuz şehir otogarı üzerinde son bulur. Otogar içerisinden hareket eden minibüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Gaziantep, halk arasında bilinen eski adı ile “Antep” sahip olduğu doğal ve kültürel zenginlik nedeni ile yurt içerisinde “Doğu’nun Paris’i” olarak anılmaktadır. Milli Mücadele döneminde, yurdun farklı köşeleri gibi Antep sınırları içinde de işgal söz konusuydu. Bu zor ve çetin dönem boyunca sınırları içerisinde görünen işgale karşı tarih sayfalarına geçen bir direniş ve topraklarının işgal altından çıkması adına sağladığı başarı nedeni ile daha sonradan isminin başına “Gazi” unvanı almıştır. Bu yönü ile ele alındığında yakın dönem Türkiye siyasi tarihinin önemli kentlerinden bir tanesidir. “Bakırcılar Çarşısı, Zeugma Mozaik Müzesi, Zincirli Bedesten, Emine Göğüş Mutfak Müzesi, Ömer Ersoy Kültür Müzesi, Hızır Yaylası, Tarihi Millet Hanı, Rumkale” gibi şehrin gezilmesi gereken noktaları arasında yer alır.
İskenderun - Gaziantep arasında sefer düzenleyen otobüs firmalarının en uygun İskenderun - Gaziantep otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

İskenderun → Gaziantep En Uygun Otobüs Biletleri

İskenderun Gaziantep otobüs bileti mi aradınız? İskenderun Gaziantep otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz İskenderun Gaziantep otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler FirmalarFiyat
Özlem Cizre Nuh200 TL
Öz Has Bingöl Turizm200 TL
Öz Elazığlılar200 TL
Best Van Turizm200 TL
Öz Diyarbakır Seyahat200 TL

İskenderun Hakkında

 • Nüfus
 • Yüzölçümü
 • Plaka31
 • Telefon kodu(326)
 • Otogarİskenderun Otogarı

Gaziantep Hakkında

 • Nüfus1.844.438
 • Yüzölçümü6.845 km2
 • Plaka27
 • Telefon kodu(342)
 • OtogarGaziantep Otogarı

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
İskenderun → Gaziantep


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr