Yolcu Sayısı
1

Havsa otobüs bileti

Havsa Otobüs Bileti

En popüler Havsa otobüs rotaları

Havsa otobüs bileti fiyatları, Havsa otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve Havsa otogarları NeredenNereye.com'da!
Rota adıOrtalama fiyatıGünlük sefer sayısı
ÇorluHavsa50 TL13
BayrampaşaHavsa330 TL7
EsenlerHavsa330 TL7
İstanbulHavsa330 TL7
AlibeyköyHavsa330 TL7

Havsa otobüs biletleri

Edirne şehrinin Havsa ilçesinde görülmeye değer yerler bulunur. Havsa ilçesi gerçekten de çok huzur dolu bir yer olduğunu söylemek isterim. Bundan hiç şüpheniz olmasın. Tatil yapılacak güzel yerlerden bir tanesidir. Aynı zaman da turistlerinde çok ziyaret ettiği bir yerdir.

Eğer isterseniz Havsa ilçesine gitmek için turlara da katılabilirsiniz. Emin olun ki hiç de pişman olmayacaksınız. Havsa Kanuni Sultan Süleyman’ın annesinden gelmektedir. Yani Kanuni Sultan Süleyman’ın annesinin ismi Havsa’dır. Bu da bu yüzden bu ilçenin adı Havsa’dır. Çok kişi ve aynı zaman da çok da şirin bir yerdir.
Havsa ilçesini gezmenizi tavsiye ederiz. Tarihi yerler burada da çoktur. Cami ve Mimar Sinan’ın yapmış olduğu çeşmede bulunmaktadır. Son olarak da Kurt anıtı da bulunmaktadır. Mutlaka Kurt anıtını görmelisiniz diyorum. Havsa ilçesi hakkında daha fazla bilgi öğrenmek için bu sayfadan Havsa ilçesinin resimlerine bakabilirsiniz. O zaman da Havsa ilçesine gitmeyi daha çok isteyeceksiniz.
Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Her ilçenin olduğu gibi bu ilçede de tadılmaya değer lezzetleri bulunmaktadır. Burada yemeklerin tadı çok sevilmekte ve tavuğundan da her türlü yemeği burada yapılmaktadır.
Havsa ilçesine gittiğiniz zaman mutlaka tavuk yemekleri tatmalısınız. O kadar güzel ve o kadar lezzetli bir yemek yapılır ki kesinlikle bayılacaksınız. Tavuğun en güzel yemekleri burada pişmektedir. Bu ilçeye geldiğiniz zaman denemeye değer lezzetler arasında yer almaktadır. İnsanların çoğu bu lezzetlerden vazgeçemezler.Havsa otobüs bileti alarak ilçeyi daha yakından tanıyabilirsiniz.

neredennereye.com (1999 - 2023) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr