Yolcu Sayısı
1

Hatay Mersin Otobüs Bileti

Hatay Mersin Otobüs Seferleri

Otobüs FirmalarıBilet Fiyatları
Güney Akdeniz Seyahat
270 TLBilet Al
Jet Turizm
270 TLBilet Al
Özkaymak Turizm
270 TLBilet Al
Has Karayolu Turizm
300 TLBilet Al
Hatay Öztur
300 TLBilet Al
Kontur
350 TLBilet Al
Metro Turizm
450 TLBilet Al

Hatay Mersin Arası

 • En Ucuz Sefer270,00 ₺
 • Hatay → Mersin Arası Kaç Km261 km
 • Hatay → Mersin Arası Kaç Saat4sa 27dk
 • Günlük Sefer Sayısı4
 • En Çok Sefer Yapan FirmaHas Karayolu Turizm
 • Sefer Yapan Firma Sayısı7

Hatay Mersin Online Otobüs Bileti
Hatay Mersin otobüs bileti, yerel ve ulusal birçok otobüs firması seçeneği ve en uygun fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Birkaç kolay adımla biletinizi dakikalar içerisinde satın alabilir, hemen yolculuğa başlayabilirsiniz.

Online Otobüs Biletimi Nasıl Alabilirim?
Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç adımda kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Üstelik 12 aya kadar taksit ile ödeme seçeneğiniz de bulunuyor.

Arama motorumuz üzerinden Hatay Mersin güzergahı için arama yapın, Hatay - Mersin arası sefer düzenleyen otobüs firmaları, tüm sefer saatleri ve fiyatları listelenecektir. Ardından sizin için en uygun saat ve fiyatlı otobüs biletini kolayca satın alın! Biletiniz online olarak oluşturulacak, tarafınıza sms ve email yolu ile bilet bilgileriniz gönderilecektir.

Hatay ve Mersin Şehirlerinde Ulaşım
Hatay ve Mersin şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını NeredenNereye.com’da bulabilirsiniz. Şehir içi ulaşım bilgileri için ilgili şehrin otogar sayfasını inceleyebilirsiniz. Hatay Mersin seyahatinize başlamadan önce, Hatay ve Mersin hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Neden NeredenNereye.com?
NeredenNereye.com, 1999 yılından bu yana kolay online bilet alma, güvenli ödeme sistemi ve bünyesinde yer alan 200’den fazla otobüs firması ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

İyi Yolculuklar Dileriz...

Hatay → Mersin Seferleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Hatay - Mersin arası en ucuz otobüs bileti fiyatı ne kadar?
Hatay - Mersin otobüs bileti fiyatı en ucuz 270,00₺'dir. Bu rotada en uygun otobüs bileti Güney Akdeniz Seyahat tarafından satılmaktadır.

Hatay - Mersin arası hangi firmalar sefer düzenliyor?
Hatay - Mersin arasında günlük ortalama 7 firma 4 sefer düzenlemektedir. Bu güzergahta sefer düzenleyen otobüs firmaları Güney Akdeniz Seyahat, Jet Turizm, Özkaymak Turizm, Has Karayolu Turizm, Hatay Öztur, Kontur, Metro Turizm.

Hatay - Mersin arası otobüs ile ne kadar sürüyor?
Hatay - Mersin arası otobüs yolculuğu ortalama 4sa 27dk sürmektedir.

Hatay - Mersin arası uzaklık kaç km?
Hatay - Mersin arası karayolu ile 261 km'dir.

Hatay Mersin Otobüs Biletleri

Hatay - Mersin Otobüs Bileti
Hatay, Türkiye’nin Akdeniz Bölgesinde yer alan tarihi ve doğal güzellikleri ile dikkat çeken şehirlerinden bir tanesidir. Ülkenin pek çok noktasından Hatay otobüs bileti satın alarak şehre karayolu üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz Hatay Otogarı üzerinde son bulacaktır. Şehir otogarı içerisinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Türkiye sınırları içerisinde, en eski yerleşim noktalarından biri olan Hatay’ın nüfusu 2018 yılında yapılan çalışmalara göre bir milyon altı yüzbin civarındadır. Sahip olduğu bu nüfus miktarı ile ülkenin on üçüncü büyük kenti konumunda yer alır. Güneyinde Suriye, batısında Akdeniz, kuzeybatısında Adana, kuzeyinde Osmaniye, kuzeydoğusunda Gaziantep ile komşuluk içerisinde bulunan il Türkiye’nin karayolu ulaşımı açısından kilit noktalarından biridir.
Hatay, eski Mezopotamya medeniyetlerinin ortak coğrafi konumları üzerinde kurulmuş olan bir yerleşim merkezidir. Bu durum, şehrin zengin tarihi geçmişi boyunca farklı medeniyetleri ve kültürleri tek çatı altında ağırlanmasına neden olmuştur. Yapılan arkeolojik çalışmalar neticesinde şehirde tarihi M. Ö 40.000 yılına kadar uzanan bulgulara ulaşılmıştır. Yapılan son çalışmalarda elde edilen veriler göstermektedir ki; Türkiye’nin bu güzel şehri yalnızca ülkenin değil aynı zamanda dünyanın bilinen eski yerleşim merkezlerinden biridir. Bu özelliği ile Hatay’da bugün var olan modern kent çizgisinin içerisinde çok sayıda han, hamam, külliye, kervansaray, kilise gibi kültürel değerleri bir arada görebilirsiniz.  Türkiye’nin herhangi bir noktasından Hatay otobüs bileti satın alarak Hatay Otogarı’na giriş yaptığınızda, “St. Pierre Kilisesi, Payas Kalesi, Batıayaz Yaylası, Erzin Başlamış Kaplıcaları, Beşikli Mağara, Antakya Mozaik Müzesi, Aziz Simeon Manastırı, Sarıseki Mağarası” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Hatay - Mersin otobüs bileti satın alarak seyahat edebileceğiniz Mersin’de yolculuğunuz Mersin Otogarı üzerinde son bulur. Mersin Otogar içerisinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Mersin, Türkiye’nin Akdeniz Bölgesinde yer alan tarihi ve doğal güzellikleri ile dikkat çeken şehirlerinden bir tanesidir. Yapılan son demografik çalışmalara göre günümüz bilinen Mersin ya da eski adı ile “İçel” bugün ülkenin en yoğun nüfuslu onuncu kenti konumundadır. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Mersin Otobüs bileti satın alarak Mersin Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Yapraklı Koyu, Adam Kayalar, Erdemli Talat Göktepe Çamlığı, Kayacı Vadisi, Kökşekbükü Mağarası, Cennet Cehennem Mağaraları, Gilindere Mağarası, Sertavul Geçidi, Tisal Yarımadası, Kızkale Plajı” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Hatay - Mersin otobüs bileti fiyatları, “30 - 50 TL” aralığında değişiklik göstermektedir. Bu güzergah üzerinde, “Has Turizm, Lüks Mersin, Güney Akdeniz Seyahat, Hatay Öztur Turizm, Özkaymak” gibi firmaların en uygun Hatay - Mersin otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Hatay → Mersin En Uygun Otobüs Biletleri

Hatay Mersin otobüs bileti mi aradınız? Hatay Mersin otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Hatay Mersin otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler FirmalarFiyat
Güney Akdeniz Seyahat270 TL
Jet Turizm270 TL
Özkaymak Turizm270 TL
Has Karayolu Turizm300 TL
Hatay Öztur300 TL

Hatay Hakkında

 • Nüfus1.503.066
 • Yüzölçümü5.831 km2
 • Plaka31
 • Telefon kodu(326)
 • OtogarHatay Otogarı

Mersin Hakkında

 • Nüfus1.705.774
 • Yüzölçümü15.512 km2
 • Plaka33
 • Telefon kodu(324)
 • OtogarMersin Otogarı

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Hatay → Mersin


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr