Yolcu Sayısı
1

Hatay Kahramanmaraş Otobüs Bileti

Hatay Kahramanmaraş Otobüs Seferleri

Otobüs FirmalarıBilet Fiyatları
Turay Seyahat
250 TLBilet Al
Öz Has Bingöl Turizm
250 TLBilet Al
Ali Osman Ulusoy
250 TLBilet Al
VanGölü Turizm
250 TLBilet Al

Hatay Kahramanmaraş Arası

 • En Ucuz Sefer250,00 ₺
 • Hatay → Kahramanmaraş Arası Kaç Km176 km
 • Hatay → Kahramanmaraş Arası Kaç Saat4sa 36dk
 • Günlük Sefer Sayısı5
 • En Çok Sefer Yapan FirmaTuray Seyahat
 • Sefer Yapan Firma Sayısı4

Hatay Kahramanmaraş Online Otobüs Bileti
Hatay Kahramanmaraş otobüs bileti, yerel ve ulusal birçok otobüs firması seçeneği ve en uygun fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Birkaç kolay adımla biletinizi dakikalar içerisinde satın alabilir, hemen yolculuğa başlayabilirsiniz.

Online Otobüs Biletimi Nasıl Alabilirim?
Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç adımda kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Üstelik 12 aya kadar taksit ile ödeme seçeneğiniz de bulunuyor.

Arama motorumuz üzerinden Hatay Kahramanmaraş güzergahı için arama yapın, Hatay - Kahramanmaraş arası sefer düzenleyen otobüs firmaları, tüm sefer saatleri ve fiyatları listelenecektir. Ardından sizin için en uygun saat ve fiyatlı otobüs biletini kolayca satın alın! Biletiniz online olarak oluşturulacak, tarafınıza sms ve email yolu ile bilet bilgileriniz gönderilecektir.

Hatay ve Kahramanmaraş Şehirlerinde Ulaşım
Hatay ve Kahramanmaraş şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını NeredenNereye.com’da bulabilirsiniz. Şehir içi ulaşım bilgileri için ilgili şehrin otogar sayfasını inceleyebilirsiniz. Hatay Kahramanmaraş seyahatinize başlamadan önce, Hatay ve Kahramanmaraş hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Neden NeredenNereye.com?
NeredenNereye.com, 1999 yılından bu yana kolay online bilet alma, güvenli ödeme sistemi ve bünyesinde yer alan 200’den fazla otobüs firması ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

İyi Yolculuklar Dileriz...

Hatay → Kahramanmaraş Seferleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Hatay - Kahramanmaraş arası en ucuz otobüs bileti fiyatı ne kadar?
Hatay - Kahramanmaraş otobüs bileti fiyatı en ucuz 250,00₺'dir. Bu rotada en uygun otobüs bileti Turay Seyahat tarafından satılmaktadır.

Hatay - Kahramanmaraş arası hangi firmalar sefer düzenliyor?
Hatay - Kahramanmaraş arasında günlük ortalama 4 firma 5 sefer düzenlemektedir. Bu güzergahta sefer düzenleyen otobüs firmaları Turay Seyahat, Öz Has Bingöl Turizm, Ali Osman Ulusoy, VanGölü Turizm.

Hatay - Kahramanmaraş arası otobüs ile ne kadar sürüyor?
Hatay - Kahramanmaraş arası otobüs yolculuğu ortalama 4sa 36dk sürmektedir.

Hatay - Kahramanmaraş arası uzaklık kaç km?
Hatay - Kahramanmaraş arası karayolu ile 176 km'dir.

Hatay Kahramanmaraş Otobüs Biletleri

Hatay, Türkiye’nin Akdeniz Bölgesi’nde yer alan ve aynı zamanda en kalabalık on üçüncü ili olan şehridir. Türkiye’nin pek çok noktasından Hatay otobüs bileti satın alarak doğrudan ya da dolaylı seferler aracılığı ile şehre kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz Hatay Otogarı üzerinde son bulacaktır. Otogar içerisinden hareket eden minübüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz.

MÖ 300 yılında Antakya kurulmuş ve kent hızla gelişmiştir. Kent MÖ 64 yılında Roma İmparatorluğu'na katılmış ve İmparatorluğun Suriye eyaletinin başkenti olmuştur. İslam ordusu tarafından fethedilmiş, Emevi ve Abbasi egemenliğinde kalmıştır. Daha sonra 877'de Tolunoğulları'nın fethettiği topraklar sırayla; İhşitler ve Selçuklular tarafından yıkılan Halep merkezli Hamdanoğulları (Beni Hamdan/Hamdânîler) egemenliğine girdi. 969 yılında Bizans İmparatorluğunun topraklarına katılan İl, 11-12.yüzyıllarda Haçlı Seferleri sırasında da önemli rol oynamıştır. Antakya Memlûk Devleti tarafından Haçlıların elinden alınmıştır.

Hatay otobüs bileti satın alarak Hatay Otogarına giriş yaptığınızda, “Musa Ağacı, Eski Antakya Evleri, İskenderun Körfezi, Affan Kahvesi, Erzin Başlamış Kaplıcaları, Reyhanlı Hamamat Kaplıcaları, Antakya Mozaik Müzesi, İskenderun Deniz Müzesi, Antakya Aromatik Bitkiler Müzesi, Antakya Cam Müzesi, Samandağ Sahili, Karaağaç Plajı, Arsuz Hatay Plajı, Burnaz Plajı, Uzun Çarşı Caddesi, Kurtuluş Caddesi, Asi Nehri, Yenişehir Gölü, Antakya Belediye Parkı, Belen Geçidi Tabiat Parkı, Batıayaz Yaylası, Güzel Yayla Piknik Alanı, Harbiye Şelaleleri, Kapılı Değirmenli Şelale, Sarıseki Mağarası, Beşikli Mağarası, Kara Mağarası, Vakıflı Köyü, Samandağ, Hıdırbey Köyü” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.

Hatay - Kahramanmaraş otobüs bileti satın alarak seyahat edebileceğiniz Kahramanmaraş, Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan ve tarih boyunca ev sahipliği kadim medeniyetlerden kalan tarihi ve kültürel mirasları dikkat çeken bir şehridir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Kahramanmaraş otobüs bileti satın alarak karayolu üzerinden şehre kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Kahramanmaraş Otogarı şehre giriş ve çıkışlarda kullanılan ulaşım merkezidir. Kahramanmaraş Otogarına giriş yaptıktan sonra otogar üzerinden sefer düzenleyen otobüs ve minibüs hatlarından yaylanarak şehir merkezine ve civar ilçelerine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Osmanlı seyyahı Evliya Çelebi, seyahatnamesinde Maraş halkı için, "kelimatları lisan-ı Türkidir ve ekseriya halkı Türkmendir" der. Maraş ve çevresi başta Oğuzların Avşar, Bayat ve Beydili boyları çoğunlukta olmakla birlikte hemen hemen 24 Oğuz boyunun tamamı mevcuttur.

Türkiye’nin herhangi bir noktasından Kahramanmaraş otobüs bileti satın alarak Kahramanmaraş Otogarına giriş yaptığınızda, “Ekinözü İçmeleri, Fırnız Mesire Yeri, Çokran Şelalesi, Tekir Yeşilgöz Mesire Yeri, Ashab-ı Kehf Külliyesi, Kahramanmaraş Taş Medrese, Döngel Mağarası, Bulut Deliği Mağarası, Kahramanmaraş Kalesi, Büyük Kızılcık İçmesi” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.

Hatay - Kahramanmaraş otobüs bileti fiyatları, sitemizde bulunan birçok otobüs firmasının güzergah üzerindeki seferini farklı düzenlemesinden dolayı değişiklik göstermektedir. Ancak Türkiye’nin herhangi bir noktasından günün herhangi bir saatinde en uygun fiyatlı Hatay - Kahramanmaraş otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Hatay → Kahramanmaraş En Uygun Otobüs Biletleri

Hatay Kahramanmaraş otobüs bileti mi aradınız? Hatay Kahramanmaraş otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Hatay Kahramanmaraş otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler FirmalarFiyat
Turay Seyahat250 TL
Öz Has Bingöl Turizm250 TL
Ali Osman Ulusoy250 TL
VanGölü Turizm250 TL

Hatay Hakkında

 • Nüfus1.503.066
 • Yüzölçümü5.831 km2
 • Plaka31
 • Telefon kodu(326)
 • OtogarHatay Otogarı

Kahramanmaraş Hakkında

 • Nüfus1.075.706
 • Yüzölçümü14.457 km2
 • Plaka46
 • Telefon kodu(344)
 • OtogarKahramanmaraş Otogarı

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Hatay → Kahramanmaraş


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr