Yolcu Sayısı
1

Hatay Batman Otobüs Bileti

Hatay Batman Arası

 • En Ucuz Sefer0,00 ₺
 • Hatay → Batman Arası Kaç Km609 km
 • Hatay → Batman Arası Kaç Saat9sa 0dk
 • Günlük Sefer Sayısı1
 • En Çok Sefer Yapan Firma
 • Sefer Yapan Firma Sayısı0

Hatay Batman Online Otobüs Bileti
Hatay Batman otobüs bileti, yerel ve ulusal birçok otobüs firması seçeneği ve en uygun fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Birkaç kolay adımla biletinizi dakikalar içerisinde satın alabilir, hemen yolculuğa başlayabilirsiniz.

Online Otobüs Biletimi Nasıl Alabilirim?
Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç adımda kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Üstelik 12 aya kadar taksit ile ödeme seçeneğiniz de bulunuyor.

Arama motorumuz üzerinden Hatay Batman güzergahı için arama yapın, Hatay - Batman arası sefer düzenleyen otobüs firmaları, tüm sefer saatleri ve fiyatları listelenecektir. Ardından sizin için en uygun saat ve fiyatlı otobüs biletini kolayca satın alın! Biletiniz online olarak oluşturulacak, tarafınıza sms ve email yolu ile bilet bilgileriniz gönderilecektir.

Hatay ve Batman Şehirlerinde Ulaşım
Hatay ve Batman şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını NeredenNereye.com’da bulabilirsiniz. Şehir içi ulaşım bilgileri için ilgili şehrin otogar sayfasını inceleyebilirsiniz. Hatay Batman seyahatinize başlamadan önce, Hatay ve Batman hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Neden NeredenNereye.com?
NeredenNereye.com, 1999 yılından bu yana kolay online bilet alma, güvenli ödeme sistemi ve bünyesinde yer alan 200’den fazla otobüs firması ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

İyi Yolculuklar Dileriz...

Hatay → Batman Seferleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Hatay - Batman arası en ucuz otobüs bileti fiyatı ne kadar?
Hatay - Batman otobüs bileti fiyatı en ucuz 0,00₺'dir. Bu rotada en uygun otobüs bileti tarafından satılmaktadır.

Hatay - Batman arası hangi firmalar sefer düzenliyor?
Hatay - Batman arasında günlük ortalama 0 firma 1 sefer düzenlemektedir. Bu güzergahta sefer düzenleyen otobüs firmaları .

Hatay - Batman arası otobüs ile ne kadar sürüyor?
Hatay - Batman arası otobüs yolculuğu ortalama 9sa 0dk sürmektedir.

Hatay - Batman arası uzaklık kaç km?
Hatay - Batman arası karayolu ile 609 km'dir.

Hatay Batman Otobüs Biletleri

Hatay, Türkiye’nin Akdeniz Bölgesi’nde yer alan ve aynı zamanda en kalabalık on üçüncü ili olan şehridir. Türkiye’nin pek çok noktasından Hatay otobüs bileti satın alarak doğrudan ya da dolaylı seferler aracılığı ile şehre kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz Hatay Otogarı üzerinde son bulacaktır. Otogar içerisinden hareket eden minübüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Akdeniz Bölgesi’nin bu sıcak şehri, güneyinde Suriye, batısında Akdeniz, kuzeybatısında Adana, kuzeyinde Osmaniye, kuzeydoğusunda Gaziantep ile komşuluk içerisinde bulunur. Bağlı bulunduğu coğrafi bölgede komşuluk içerisinde bulunduğu iller nedeni ile Türkiye’nin karayolu ulaşımı için önemli geçiş noktalarından biridir.

Bu ilimizde yapılan arkeolojik çalışmaların neticesinde M.Ö 100.000 - 40.000 arasında tarihlenen farklı kalıntılar ortaya çıkmıştır. Hatay, günümüzde insanlık tarihinin en eski şehirlerinden biri olarak kabul edilmektedir. Bu denli zengin ve köklü bir tarihe sahip olması günümüzde şehrin modern çizgisinin yanı sıra geçmişinden gelen tarihi ve kültürel değerlerin sergilendiği bir açık hava müzesi haline getirmiştir.

Türkiye’nin Akdeniz Bölgesinde yer alan tarihi ve doğal güzellikleri ile dikkat çeken bu harika şehri. Hatay, eski Mezopotamya medeniyetlerinin ortak coğrafi konumları üzerinde kurulmuş olan bir yerleşim merkezidir. Bu durum, şehrin zengin tarihi geçmişi boyunca farklı medeniyetleri ve kültürleri tek çatı altında ağırlamasına neden olmuştur. Mersin - Hatay otobüs bileti satın alarak Hatay Otogarına giriş yaptığınızda, “St. Pierre Kilisesi, Payas Kalesi, Batıayaz Yaylası, Erzin Başlamış Kaplıcaları, Beşikli Mağara, Antakya Mozaik Müzesi, Aziz Simeon Manastırı, Sarıseki Mağarası” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.

Hatay - Batman otobüs bileti satın alarak seyahat edebileceğimiz Batman, Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesinde yer alan Dicle Nehri’nin can verdiği topraklarda kurulmuş olan tarihi ve doğal güzellikleri ile dikkat çeken bir şehrimizdir. Batman, 1990 yılında Güneydoğu Anadolu Bölgesinin çeşitli illerinin kendisine bağlanması büyük şehir olarak kabul edilmiş bir ilimiz. Kentin Türkiye Cumhuriyeti içerisindeki yapılanması bir hayli yeni olarak kabul edilebilir ancak şehrin binlerce yıllık bir geçmişi vardır. Bu özelliği nedeni ile Batman otobüs bileti alarak Batman Otogarına geldiğinizde, “Hasankeyf Antik Kenti, üç bini aşkın mağara, çağlar öncesinden kalma tarihi köprüler, camiler, medreseler” gibi keşfedilmesi gereken tarihi noktaları görebilirsiniz. Batman, Güneydoğu Anadolu Bölgesinde kendisi ile komşu olan illerimiz için bir bağlantı noktası konumunda bulunan bir şehir, bu nedenle şehirde yer alan Batman Otogarı özellikle bu coğrafyanın yolcu taşımacılığı alanındaki kilit noktalarından bir tanesi. Nüfusu hızla artan şehir; sanayi, petrol ve inşaat sektörünün de gelişmesiyle bölgede güçlü konuma sahiptir. Nüfusun çoğunluğunu çevre il ve ilçelerden göçmüş insanlar oluşturmaktadır.

Hatay - Batman otobüs bileti fiyatları, sitemizde bulunan birçok otobüs firmasının güzergah üzerindeki seferini farklı düzenlemesinden dolayı değişiklik göstermektedir. Ancak Türkiye’nin herhangi bir noktasından günün herhangi bir saatinde en uygun fiyatlı Hatay - Batman otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Hatay Hakkında

 • Nüfus1.503.066
 • Yüzölçümü5.831 km2
 • Plaka31
 • Telefon kodu(326)
 • OtogarHatay Otogarı

Batman Hakkında

 • Nüfus420.833
 • Yüzölçümü4.659 km2
 • Plaka72
 • Telefon kodu(488)
 • OtogarBatman Otogarı

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Hatay → Batman


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr