Yolcu Sayısı
1

Gölhisar otobüs bileti

Gölhisar Otobüs Bileti

En popüler Gölhisar otobüs rotaları

Gölhisar otobüs bileti fiyatları, Gölhisar otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve Gölhisar otogarları NeredenNereye.com'da!
Rota adıOrtalama fiyatıGünlük sefer sayısı
Altınyayla (Burdur)Gölhisar3 TL6
TefenniGölhisar9 TL6
DenizliGölhisar20 TL6
AntalyaGölhisar25 TL4
FethiyeGölhisar130 TL4

Gölhisar otobüs biletleri

Akdeniz bölgesinin gül şehri olan Isparta’ya son derece yakın olan Burdur ile hakkında birçok soru gelmektedir. İşte bu sorular hakkında gelenleri sizler ile paylaşmaya başlayalım.


Aslında Burdur ilinin sönük kalmasının en büyük nedeni olarak yıllarca şehir üzerinde sadece sömürü yapılmasını söylemek olabilir. Özellikle son zamanlarda dikkatleri üzerine çekme başarısı gösteren illerin başında gelen Burdur’un en gözde ilçesi hakkında sizlere bilgiler verelim. Gölhisar ilçesi hakkında merak edilen soruların cevaplarını sizler ile paylaşalım.

Ülkemizde bulunan tarihi yapıların çok fazla olduğunu gözler önüne aldığımız zaman Gölhisar’da da Kibbyra Antik Kenti dikkatleri üzerine çekmektedir. Özellikle Bizanslılar döneminden kalma birçok eserin yer aldığı bu kasabamız ziyaretçilerini bekliyor. Tanıtım olarak eksik kalmasından dolayı uzun yıllar ziyaretçilerin keşif edemediği ilçelerin başında gelen Gölhisar’da bu antik kente gitmenizi sizlere öneriyoruz. Özellikle içerisinde bulunan kalıntıların spor alanlarında oldukça fazla olması Bizans döneminde spor faaliyetlerine ne kadar önem verdiğinin en büyük kanıtıdır. Gölhisar otobüs bileti alımı için Neredennereye.com!

Bu antik kentin 10 km uzağında bulunan Gladyatör Nekrapolü özellikle savaşçıların tarih sahnesinde yer aldığı en büyük yapı olarak dikkat çekiyor. 10 Bin kişilik kapasitesi ile dikkatleri üzerine çeken bu yapıda oldukça fazla kalıntı bulunmaktadır. İşte son derece önemli olan Gölhisar ilçesine geldiğiniz zaman bu tarihi tura tanıklık etmeden gitmek olmaz. Burdur’un en çok ziyaretçi alan ilçesi olan Gölhisar hakkında merak edilenler burada.

neredennereye.com (1999 - 2023) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr