Gaziantep Uşak Otobüs Bileti

Gaziantep Uşak Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 90,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 894 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 12sa 31dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 14 firma sefer düzenlemektedir. Gaziantep Uşak arası giden otobüs firmaları ortalama 15 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Ben Turizm firmasıdır.

Gaziantep Uşak bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Gaziantep Uşak bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Gaziantep Uşak otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Gaziantep Uşak Otobüs Biletleri

Gaziantep, Türkiye’nin illerinden biri olup, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer almaktadır. Bununla birlikte il bağlı bulunduğu coğrafi bölgenin en gelişmiş ilidir. Bu özelliği ile çevresinden göç alarak nüfusunu giderek arttırmaktadır. Sanayi bakımından gelişmiş bir ildir. 
 
Şehrin ismi halk arasında yalnızca Antep’tir. İsminin başındaki gazi unvanını ise milli mücadele döneminde göstermiş olduğu üstün direniş örneğinden dolayı almıştır. Bu açıdan ülkenin yakın tarihi açısından önemli şehirlerden bir tanesidir. 
 
Antep, hem ülkenin hem de dünyanın en eski yerleşim merkezlerinden bir tanesidir. Bunun nedeni şehrin eski Mezopotamya medeniyetlerinin kesişim noktasına kurulmuş olmasıdır. Şehrin bugün sahip olduğu tarihi ve kültürel mirasında fazla olmasında bunu nedeni oldukça fazladır. 
 
Pazar Hamamı, Gaziantep ilinin en ünlü hamamlarından bir tanesidir. Bu hamamın on yedinci yüzyılda yapıldığı tahmin edilmektedir. Hamam içerisindeki mimari işlemelerin büyük çoğunluğu kendisini korumayı başarsa da bir kısmı tahrip olmuştur. Bu mimari eser dönemin özelliklerini yansıtmasında dolayı oldukça değerli bir kültür turizmi oluşturmaktadır. 
 
Uşak, Türkiye’nin illerinden biri olup, Ege Bölgesi’nin sınırları içerisinde yer almaktadır. Şehir, Gördes- Uşak Platosu üzerine kurulmuştur. Bu nedenle düzlük ve tarıma uygun alanları mevcuttur. 
 
Uşak ziyaretçilerinin görmesi gereken noktalar arasında, Evrenli Doğal Parkı, Aksaz Kaplıcası, Burma Camii, Uşak Bedesteni, Ilıcak Subaşı Parkı, Cimcim çeşmesi, Hamamboğazı kaplıcaları, İnay Kervansayı, Bloundes Antik Kenti yer almaktadır. 
 
Gaziantep üzerinden zaman kaybetmeden Uşak’a gitmek için Ben Turizm, Seç Turizm, Şanlıurfa Astor Turizm, Metro Turizm, Star Diyarbakır gibi firmaların biletlerini www.neredennereye.com adresi üzerinden satın alabilirsiniz. Dilerseniz otobüs bileti fırsatları sayfamızda göz atarak fırsat ve kampanyalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
Gaziantep Uşak otobüs bileti mi aradınız? Gaziantep Uşak otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Gaziantep Uşak otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Can Diyarbakır Turizm 90 TL
Has Diyarbakır 94 TL
Star Diyarbakır 95 TL
Star Batman 100 TL
Özlem Diyarbakır 100 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Gaziantep Hakkında
Nüfus:
1,844,438
Yüzölçümü:
6.844,84 km²
Plaka:
27
Telefon kodu:
(342)
Otogar:
Gaziantep Otogarı
  Uşak Hakkında
Nüfus:
238,563
Yüzölçümü:
5.363,09 km²
Plaka:
64
Telefon kodu:
(276)
Otogar:
Uşak Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.