Gaziantep İzmir Otobüs Bileti

Gaziantep İzmir Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 90,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 1105 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 15sa 13dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 15 firma sefer düzenlemektedir. Gaziantep İzmir arası giden otobüs firmaları ortalama 14 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Ben Turizm firmasıdır.

Gaziantep İzmir bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Gaziantep İzmir bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Gaziantep İzmir otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Gaziantep İzmir Otobüs Biletleri

Gaziantep - İzmir Otobüs Bileti

Gaziantep, Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesinde yer alan gözde şehirlerinden bir tanesidir. Şehir ülke içerisinde, “Doğunun Parisi” olarak anılmaktadır. Bulunmuş olduğu lokasyon geçmişte İpek Yolu güzergahında yer aldığı için Gaziantep günümüzde oldukça değerli kültürel miraslara ev sahipliği yapmaktadır. Aynı zamanda şehrin geçmişinden bu yana gelen yapılanması kozmopolit bir nüfusunun oluşmasına neden olmuştur. Gaziantep’in yörel mutfağı ise hem yurt  içerisinde hem de yurt dışarısında ünlüdür. Şehre bir seyahat düzenleyenlerin Gaziantep’ten ayrılmadan önce, “baklava, simit kebabı, hedik, firik pilavı, pirpirim aşı, ledeniye çorbası, alanazik, şekerli pide, muhammara, sarımsak kebabı, içli köfte, katmer” gibi yöresel lezzetlerin tadına bakmalarını tavsiye ederiz.

İzmir, Türkiye’nin batısında yer alan, Ege Bölgesi içerisinde göstermiş olduğu gelişim ile dikkat çeken bir şehirdir. Uygun iklim koşulları, sahip olduğu doğal güzellikler nedeniyle ziyaretçilerin dikkatini çeken bir liman şehridir. Türkiye’nin sayılı doğal limanlarından birine sahip olan şehir her yıl uluslararası fuarlara da ev sahipliği yapar. İzmir ziyaretçilerinin şehirden ayrılmadan önce, “Kemeraltı Çarşısı, Allianoi Antik Kenti, Nebiler Şelalesi, Bozdağ Kayak Merkezi, Gölcük Yaylası, Çeşme Ilıcaları, Çeşme Yarımadası, Atatürk Müzesi, Pitane Antik Kenti, Karaburun Yarımadası, Celsus Kütüphanesi, Selçuk Kalesi” gibi şehrin görülmesi gereken yerlerini ziyaret etmelerini tavsiye ederiz. İzmir, günümüzde Ege Bölgesinin merkezi konumundadır ve Atina kadar nüfusa sahip bir şehir olarak dikkat çekmektedir. Bu nedenle Türkiye’nin hemen hemen her noktasından İzmir’e karayolu aracılığı ile kolaylıkla ulaşabileceğiniz gibi Gaziantep üzerinden de çeşitli otobüs firmalarının düzenlemiş olduğu seferlere Gaziantep – İzmir otobüs biletleri alarak kolaylıkla ulaşabilirsiniz. En uygun Gaziantep – İzmir otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

 

Gaziantep İzmir otobüs bileti mi aradınız? Gaziantep İzmir otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Gaziantep İzmir otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Has Diyarbakır 90 TL
Can Diyarbakır Turizm 100 TL
Star Diyarbakır 100 TL
Öz Diyarbakır 100 TL
Özkaymak Turizm 110 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Gaziantep Hakkında
Nüfus:
1,844,438
Yüzölçümü:
6.844,84 km²
Plaka:
27
Telefon kodu:
(342)
Otogar:
Gaziantep Otogarı
  İzmir Hakkında
Nüfus:
4,061,074
Yüzölçümü:
12.015,61 km²
Plaka:
35
Telefon kodu:
(232)
Otogar:
İzmir Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.