Gaziantep Eskişehir Otobüs Bileti

Gaziantep Eskişehir Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 100,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 894 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 11sa 21dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 9 firma sefer düzenlemektedir. Gaziantep Eskişehir arası giden otobüs firmaları ortalama 7 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Seç Turizm firmasıdır.

Gaziantep Eskişehir bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Gaziantep Eskişehir bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Gaziantep Eskişehir otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Gaziantep Eskişehir Otobüs Biletleri

Gaziantep, Türkiye’nin illerinden biri olup, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer almaktadır. İl, Bağlı bulunduğu coğrafi bölgenin en gelişmiş illerinden biridir. Bu özelliği ile çevresinden göç alarak, nüfusunu arttırmaktadır. Gaziantep hem ülkenin hem de dünyanın en eski yerleşim merkezlerinden biridir. Bu durum bugün sahip olduğu tarihi ve kültürel birikimin oluşmasına neden olmuştur. Gaziantep Kalesi bu eserlere örnek verilebilecek bir yapıdır. Günümüzde şehrin sembolü olmuştur. Antep baklavasının ise ülke içerisinde ve ülke dışarısında hatırı sayılır bir ünü vardır. Şehri ziyaret edenlerin baklavalarından tatmalarını tavsiye ederiz. 

İli ziyaret edenlerin başta Gaziantep Kalesi olmak üzere görmesi gereken noktalar arasında, Fırat Vadisi, Beyazhan Kent Müzesi, Gaziantep Pazar Hamamı, Nezip Fevkani Kilisesi, Pişrici Kasteli ve Kilisesi, Zeytin Han, Şarklı Mağara, Tabak Hamamı, Araban Kalesi, Burç Ormanları yer almaktadır. 
 
Yuvalama da ilin ülke içerisinde bilinen bir yöresel lezzetidir. Ziyaretçilerinin özel olarak Antep yuvalamasının tadına bakmasını tavsiye ederiz.
 
Eskişehir, Türkiye’nin illerinden biri olup, en kalabalık yirmi beşinci şehridir. Ülkenin önemli akarsularından biri olan Porsuk çayı, bu ilin sınırları içerisinde akmaktadır. Birden fazla saygın üniversiteye ev sahipliği yapan şehir, çok sayıda öğrenci yaşadığı için öğrenci şehri olarak anılmaktadır. Bu yüzden nüfusunun da büyük bölümü genç kitleden oluşmaktadır. Lületaşı yalnızca Eskişehir’de çıkarılan özel bir taştır. Bu taşın işlemeciliği konusunda Eskişehir oldukça ün sahibidir.
 
Ankara Gaziantep otobüs bileti alarak da Gaziantep'e gidebilirsiniz. Gaziantep üzerinden zaman kaybetmeden Eskişehir’e gitmek için Seç Turizm, Şanlıurfa Astor Turizm, Star Batman, Batman Seyahat gibi firmaların otobüs biletlerini www.neredennereye.com üzerinden satın alabilirsiniz. 
Gaziantep Eskişehir otobüs bileti mi aradınız? Gaziantep Eskişehir otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Gaziantep Eskişehir otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Lüks Batman Seyahat 100 TL
Star Batman 100 TL
Şanlıurfa Astor Turizm 100 TL
Ben Turizm 104 TL
Hassoy Turizm 105 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Gaziantep Hakkında
Nüfus:
1,844,438
Yüzölçümü:
6.844,84 km²
Plaka:
27
Telefon kodu:
(342)
Otogar:
Gaziantep Otogarı
  Eskişehir Hakkında
Nüfus:
799,724
Yüzölçümü:
13.902,03 km²
Plaka:
26
Telefon kodu:
(222)
Otogar:
Eskişehir Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.