Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
85 TL
Bilet Al
85 TL
Bilet Al
90 TL
Bilet Al

Gaziantep Çorum Otobüs Bileti

Gaziantep Çorum Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 85,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 629 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 6sa 57dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 3 firma sefer düzenlemektedir. Gaziantep Çorum arası giden otobüs firmaları ortalama 3 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Süha Turizm firmasıdır.

Gaziantep Çorum bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Gaziantep Çorum bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Gaziantep Çorum otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Gaziantep Çorum Otobüs Biletleri

Gaziantep, Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan illerden bir tanesidir. Aynı zamanda bağlı bulunduğu bu bölgenin en gelişmiş ilidir. Sahip olduğu istihdam potansiyeli çevresinden göç alarak nüfusunu arttırmaktadır. Şehir, ülkenin yanı sıra dünyanın da en eski yerleşim merkezlerinden biridir. Bunun nedeni eski Mezopotamya medeniyetlerinin kesişim noktalarından birinde kurul olmasından kaynaklanmaktadır. Bu nedenle tarihi ve kültürel değer bakımından oldukça zengin bir şehirdir. Gaziantep Kalesi bugün şehrin sembolü haline gelmiştir. 

Gaziantep, sınırları içerisinde Akdeniz ikliminin özellikleri gözlemlenir. Buna bağlı olarak, yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlı olarak geçmektedir.
 
Çorum, Türkiye’nin illerinden biri olup, Karadeniz Bölgesi’nde yer almaktadır. Ayrıca Çorum’un bir ilçesi olan Osmancık kendi adıyla anılan pirinç üretimine ev sahipliği yapar. Karadeniz'de bulunan Çorum ili akıllara ilk olarak meşhur leblebisi ile gelmektedir. Oysa Çorum tarihi yapıları ve zengin damak tadı çeşitleri ile birçok zenginliği bünyesinde barındırır. Tarih boyunca birçok önemli uygarlığa ev sahipliği yapmış ve birçok önemli savaşın gerçekleştiği yer olması sebebi ile Çorum ili tarihi açıdan oldukça önemlidir. Çorum Arkeoloji Müzesi kentin en önemli turizm noktalarından biridir. Şehrin bir diğer önemli ve ilgi çekici özelliği mutfak kültürüdür. Her ne kadar leblebi ile anılsa da İskilip dolması, keşkek, yayla çorbası ve tulumba tatlısı gibi önemli lezzetler Çorum şehrine aittir.
 
Adana Gaziantep otobüs bileti alarak da Gaziantep'e gidebilirsiniz. Gaziantep üzerinden zaman kaybetmeden Çorum’a gitmek için Metro Turizm, Süha Turizm, Şanlıurfa Astor Turizm gibi firmaların otobüs biletlerini www.neredennereye.com adresi üzerinden satın alabilirsiniz. 
Gaziantep Çorum otobüs bileti mi aradınız? Gaziantep Çorum otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Gaziantep Çorum otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Süha Turizm 85 TL
Lüks Kahramanmaraş Turizm 85 TL
Metro Turizm 90 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Gaziantep Hakkında
Nüfus:
1,844,438
Yüzölçümü:
6.844,84 km²
Plaka:
27
Telefon kodu:
(342)
Otogar:
Gaziantep Otogarı
  Çorum Hakkında
Nüfus:
369,163
Yüzölçümü:
12.796,21 km²
Plaka:
19
Telefon kodu:
(364)
Otogar:
Çorum Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.