Gaziantep Antalya Otobüs Bileti

Gaziantep Antalya Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 80,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 765 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 10sa 51dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 17 firma sefer düzenlemektedir. Gaziantep Antalya arası giden otobüs firmaları ortalama 11 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Star Batman firmasıdır.

Gaziantep Antalya bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Gaziantep Antalya bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Gaziantep Antalya otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Gaziantep Antalya Otobüs Biletleri

Gaziantep, Türkiye’nin illerinden biri olup güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alır. Bağlı bulunduğu coğrafi bölgenin en gelişmiş ilidir. Bu özelliği ile çevresinden göç alarak nüfusunu arttırmaktadır. Gaziantep ilinin halk arasında bilinen ismi, Antep’tir. İsminin başındaki gazi unvanı ise milli mücadele döneminde göstermiş olduğu üstün direniş nedeni ile verilmiştir. Bu açıdan şehir, ülkenin yakın siyasi tarihi açısından da önemli bir şehirdir. 

Gaziantep, geçmişi bakımından oldukça köklü bir şehirdir. Bunun nedeni şehrin eski Mezopotamya medeniyetlerinin kesişim noktalarından birinde kurulmuş olmasıdır. Bu nedenle pek çok medeniyet tarafından yerleşim noktası olarak seçilmiştir. Tarihi ve kültürel yapılar bakımından fazlası ile zengin bir şehirdir. 
 
Gaziantep sınırları içerisinde Akdeniz ikliminin kurak bir çeşidi görülmektedir. Yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlı olarak geçer. 
 
Antalya, Türkiye’nin seksen bir ilinden biri olup güneyinde bulunur. Şehir ismini ülke içerisinde ve ülke dışarısında ismini turizm ile duyurmuştur. Özellikle deniz turizmine uygunluğu ve görülmeye değer muhteşem plajları dünya çapında tanınmasına neden olmuştur. 
 
Antalya il sınırları batıda Kınık ilçesi ile başlar doğuda Gazipaşa ilçesine kadar devam eder. Gazipaşa ilçesi aynı zamanda sınırları içerisinde bir havaalanı da barındırmaktadır. Antalya, sahip olduğu doğal güzellikler ve coğrafi konumu nedeni ile geçmişinde medeniyetlere ev sahipliği yapmış özellikle antik çağın gözde şehirlerinden biri olmuştur. 
 
Adana Gaziantep otobüs bileti alarak da Gaziantep'e gidebilirsiniz. Gaziantep üzerinden zaman kaybetmeden Antalya’ya gitmek için Öz Diyarbakır, Metro Turizm, Ben Turizm, Seç Turizm, Star Batman Turizm gibi pek çok firmanın otobüs biletlerini www.neredennereye.com üzerinden satın alabilirsiniz. 
Gaziantep Antalya otobüs bileti mi aradınız? Gaziantep Antalya otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Gaziantep Antalya otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Has Diyarbakır 89 TL
Cizre Nuh İtimat 90 TL
Lüks Batman Seyahat 90 TL
Star Batman 90 TL
Vangölü Turizm 90 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Gaziantep Hakkında
Nüfus:
1,844,438
Yüzölçümü:
6.844,84 km²
Plaka:
27
Telefon kodu:
(342)
Otogar:
Gaziantep Otogarı
  Antalya Hakkında
Nüfus:
2,158,265
Yüzölçümü:
20.790,56 km²
Plaka:
07
Telefon kodu:
(242)
Otogar:
Antalya Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.