Yolcu Sayısı
1

Fındıklı otobüs bileti

Fındıklı Otobüs Bileti

En popüler Fındıklı otobüs rotaları

Fındıklı otobüs bileti fiyatları, Fındıklı otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve Fındıklı otogarları NeredenNereye.com'da!
Rota adıOrtalama fiyatıGünlük sefer sayısı
SürmeneFındıklı100 TL14
AraklıFındıklı115 TL13
OfFındıklı115 TL13
ArtvinFındıklı170 TL12
BorçkaFındıklı140 TL11

Fındıklı otogarı

  • Fındıklı(464)

Fındıklı otobüs biletleri

Ülkemizin en yeşil yerlerinin başında gelen Rize ilinin her zaman dikkatleri çekmesi okuyucularımız tarafından merak edilmektedir. İşte bu konuda sizlere yardımcı olmak için Fındıklı ilçesi hakkında bir dizi yazısı hazırlamak istedik.

Öncelikle Fındıklı ilçesi hakkında ilk bilmeniz gereken detayın bir sahil kasabası olmanız yeterli olacaktır. Karadeniz’in bu konuda en güzel illerinin başında gelen Rize’de bulunan Fındıklı ilçesi isminden anlaşılacağı gibi küçük bir şirin ilçemizdir.
Karadeniz bölgesinde ziyaretleriniz gerçekleştirirken Fındıklı’ya geldiğiniz zaman sizlere biraz yöresel yemeklerinden bahsedelim. Kara lahana olan sebzeden her zaman çok farklı lezzetler çıkartma başarısı gösteren bu ilçemiz hakkında merak edilen yer hakkında bilgi sunmaya devam edelim.
İlçede aslında gezilmesi gereken yerler olarak eski zamanlardan kalan tarihi eserler bulunmamaktadır. Bu durum karşısında belki hayal kırıklığı yaşayacaksınız ama aslında Fındıklı ilçesi tamamen doğal güzellikleri bünyesinde barındırdığı için oldukça güzel bir seyahat ilçesi olarak dikkat çekiyor.yaz aylarında yaylacılık alanında oldukça etkin faaliyetler düzenleyen yöre halkı birçok yerli turist tarafından ziyaret edilmeye devam ediyor.Bu faaliyetler sırasında ilçenin nüfusunun bir anda iki katına çıktığını düşündüğümüz zaman aslında ne kadar güzel bir ilçe olduğunu rahatlıkla anlayacaksınız. Fındıklı hakkında merak edilen ve gezilmesi gereken diğer yerler hakkında sitemizde bulunan yorumlar kısmına göz atmanız sizler için etkili olacaktır. Rize’nin diğer ilçeleri için sitemize bakmanız yeterli olacaktır. Fındıklı otobüs bileti için neredennereye.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr