Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
56 TL
Bilet Al

Düzce İstanbul Otobüs Bileti

Düzce İstanbul Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 55,50 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 217 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 4sa 6dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Düzce İstanbul arası giden otobüs firmaları ortalama 8 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Metro Turizm firmasıdır.

Düzce İstanbul otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Düzce İstanbul güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Düzce İstanbul seyahatinize başlamadan önce, Düzce ve İstanbul hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Düzce ve İstanbul şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Düzce İstanbul Otobüs Biletleri

Düzce İstanbul otobüs bileti mi aradınız? Düzce İstanbul otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Dolmabahçe Camii (Bezmiâ- lem Valide Sultan Camii), Dolmabahçe'deki saat kulesinin karşısındadır. Bezmialem Valide Sultan tarafından 1853'te Karabet Balyan'a yaptırıldı. Barok üsluptaki yapı, planından çok süslemeleriyle ilgi çeker. Kare planlı ve yüksek tek kubbeli bir yapıdır. Önyüzünde hünkar kasrı, sağ ve solunda iki ince gövdeli minaresi vardır. Kubbenin köşelerinde dört adet işlemeli kulecik bulunur. Mihrap ve minber somaki mermerdendir. Yapının duvarları ve şerefeler kabartma süslemelidir.

Eski Yağkapanı Camii (İbrahim Paşa Camii, Makbul İbrahim Paşa Camii), Galata’da Yağbasanı Caddesi'ndedir. Makbul Damat İbrahim Paşa tarafından 16. yy'da yaptırıldı. Mahmut II zamanında onarım gördü. Yandığından dolayı 1913'te duvarları kagir, çatısı ahşap olarak yeniden yapıldı. Minaresi ahşaptır.

Fındıklı Camii, Fındıklı Caddesi'ndedir. 1560'larda Mimar Sinan'a yaptırıldı. Dört sütuna oturan merkezi kubbe, beş yarım kubbeyle çevrilidir. Mihrabı çıkıntılı durumdadır. Altı sütuna oturan beş kubbeli son cemaat yeri. 1958'de yeniden yapıldı. Yine aynı yıl, önceleri önünde yer alan 1786 yapımı, Barok üsluptaki sebil karşısına taşındı. Sağ yanındaki Molla Çelebi Hamamı yıktırılarak yeşil alan durumuna getirildi.

Firuz Ağa Camii, Tophane’de Ağahamamı Sokak tadır. Beyazıt Il’ın haznedarı Firuz Ağa tarafından yaptırıldı. 1823'te onarım gördü. 22 basamak merdivenle çıkılan, kagir duvarlı, ahşap çatılı bir yapıdır. Minaresi tuğladandır.

Güzelce Kasım Paşa Camii (Camii Kebir, Kasımpaşa Camii), Kasımpaşa İskelesi'ndedir. 1540'ta Mimar Sinan'a yaptırıldı. Kapı yazıtında 1721 'de yandığı ve Hekimoğlu Ali Paşa’nın kardeşi Feyzullah Efendi tarafından yeniden inşa ettirildiği belirtilmektedir. 1867-1891 yıllarında onarım gören yapı kare planlı, sağır tek kubbelidir. Taştan, birer şerefeli iki minaresi vardır.
 
Düzce’den İstanbul’a otobüs yolculuğu kısa ama keyifli bir seyahatin en güzel örneğidir. Otobüs yolculuğunuzun sonunda İstanbul’a vardığınızda sizi, gezmekle ve keşfetmekle öyle kolay kolay bitmeyecek bir serüven bekliyor. İstanbul’un iki yakaya yayılan coğrafyası gibi ruhunun da hem doğulu hem de batılı olduğunu görerek bu şehrin etkileyiciliğine kendinizi kaptırabilirsiniz.
Düzce’den İstanbul’a hareket eden otobüs firmalarının günlük otobüs seferlerine NeredenNereye.com üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Firmaların yol boyunca size sağlayacakları hizmetlerin detaylarını önceden öğrenerek yolculuğun konforundan emin olmanıza ve otobüs seyahat firmalarının otobüs bileti fiyatlarını karşılaştırmanıza yardımcı olan NeredenNereye.com ile Düzce’den İstanbul’a varmanın tadını çıkarın. 
Düzce İstanbul otobüs bileti mi aradınız? Düzce İstanbul otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Düzce İstanbul otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Metro Turizm 56 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Düzce Hakkında
Nüfus:
210,127
Yüzölçümü:
2.592,95 km²
Plaka:
81
Telefon kodu:
(380)
Otogar:
Düzce Otogarı
  İstanbul Hakkında
Nüfus:
14,160,467
Yüzölçümü:
5.315,33 km²
Plaka:
34
Telefon kodu:
Avrupa Yakası (212)
Anadolu Yakası (216)
Otogar:
Esenler Otogarı
Pendik Otogarı
Silivri Otogarı
Sultanbeyli Otogarı
Harem Otogarı
Ataşehir Otogarı
Alibeyköy Otogarı
4. Levent Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.