Diyarbakır Ardahan Otobüs Bileti

Diyarbakır Ardahan Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 130,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 570 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 10sa sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Diyarbakır Ardahan arası giden otobüs firmaları ortalama 4 sefer düzenlenmektedir.

Diyarbakır Ardahan otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Diyarbakır Ardahan güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Diyarbakır Ardahan seyahatinize başlamadan önce, Diyarbakır ve Ardahan hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Diyarbakır ve Ardahan şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Diyarbakır Ardahan Otobüs Biletleri

 Diyarbakır Ağrı otobüs bileti mi aradınız? Diyarbakır Ağrı otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Diyarbakır Ardahan arası otobüs yolculuğunuz 8 saat 41 dakika sürecektir. İki il arasında ki toplam mesafe 573 kilometredir. Uzun sürecek yolculuğunuz için otobüs özelliklerine dikkat etmelisiniz. Diyarbakır Ardahan otobüs biletleri alırken otobüslerin müzik yayını, tv yayını, priz ve internet özelliklerine bakarak almalısınız. Otobüs yolculuğunuz esnasında bazı hususlara da dikkat etmelisiniz. Yolculuk esnasında ikram saatleri dışında bir isteğiniz olur ise başınızın üzerinde bulunan kırmızı butona basarak muavini çağırabilirsiniz. Otobüs içerisinde oluşabilecek olumsuz hiç bir durumu kendiniz halletmemelisiniz. Muavine mutlaka bildirmemelisiniz. Yolculuk esnasında cep telefonlarınızın sesi kısık olmalıdır. Telefonunuzun sesinin açık olması ya da yüksek ses ile konuşmanız şoför ve diğer yolcuları rahatsız edebilir. En önemlisi şoförün dikkatini dağıtabilirsiniz. Toplu taşıma araçlarında dikkatli olunması gerekir. Gitmek istediğiniz şehir Ardahan hakkında sizlere kısaca bilgi verelim. Ardahan Türkiye'nin en küçük ilidir.19.000 nüfusa sahiptir. Kent Karadeniz bölgesi sınırında bulunmaktadır. Dağlık ve engebeli bir şehirdir. Bölgenin tarihine baktığımız zaman M.Ö. 650 yıllarına dayanmaktadır. O dönemler de şehir Urartu imparatorluğunun elindeydi. Sonraları ise İskitler almıştır.1578 yılında da Osmanlı Devleti almıştır. Ardahan'a gittiğiniz zaman mutlaka meşhur kaşar peynirini tatmalısınız. Ayrıca yöreye özgü yapılan Hanak Balı ve Posof Patatesi de tatmalısınız. Müthiş bir oksijenin bulunduğu bu şehre gitmek için yapmanız gereken tek şey sitemiz www.neredennereye.com üzerinden Diyarbakır Ardahan otobüs biletleri satın almak. Satın alma işlemini sitemizden kredi kartı ya da vısa kartınız aracılığı ile yapabilirsiniz. Diyarbakır Ardahan otobüs biletleri aldıysanız seyahatiniz için sizlere şimdiden iyi yolculuklar dileriz.

  Diyarbakır Hakkında
Nüfus:
1,607,437
Yüzölçümü:
15.204,00 km²
Plaka:
21
Telefon kodu:
(412)
Otogar:
Diyarbakır Otogarı
  Ardahan Hakkında
Nüfus:
36,214
Yüzölçümü:
4.967,63 km²
Plaka:
75
Telefon kodu:
(478)
Otogar:
Ardahan Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.