Yolcu Sayısı
1

Derepazarı otobüs bileti

Derepazarı Otobüs Bileti

En popüler Derepazarı otobüs rotaları

Derepazarı otobüs bileti fiyatları, Derepazarı otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve Derepazarı otogarları NeredenNereye.com'da!
Rota adıOrtalama fiyatıGünlük sefer sayısı
ArhaviDerepazarı110 TL12
İstanbul (Anadolu)Derepazarı130 TL12
HopaDerepazarı120 TL11
TekkeköyDerepazarı280 TL11
SamsunDerepazarı300 TL10

Derepazarı otobüs biletleri

Karadeniz bölgesinde bulunan Rize’nin aslında bilinmedik bir kasabası olan Derepazarı hakkında merak edilen soruların cevaplarını sizler için araştırdık. Özelikle son zamanlarda oldukça fazla ismini duymaya başladığımız bu şirin kasabanın yöresel faaliyetleri ve mekanları hakkında bilgiler sunalım.

Öncelikle Derepazarı ilçesinin Rize’ye bağlı olduğunu bilmeyen okuyucularımız için bu ayrıntıyı belirtmekte fayda vardır. Trabzon’a yakınlığı bakımından yanlış bilinen bu bilgiyi belirtmek isteriz. Sahil kasabası olan Derepazarı son derece şirin bir yer olarak dikkat çekmektedir. Kış aylarında pek fazla turistin bulunmadığı ilçede özellikle yaz aylarında yöre halkının gelmesinden dolayı oldukça eğlenceli vakit geçirme fırsatı elde etmiş olursunuz. Bu durumla birlikte yerel halkın yaptığı etkinlikleri yerinde izleme fırsatı da elde etmiş olacaksınız.
Denizin hemen dibinde olmasından dolayı yeşilin içinde maviyi bünyesinde barındıran bir ilçe olması aslında dikkatleri üzerine çekmesi açısında son derece önemli Özellikle yayla bakımından son derece zengin olan bu ilçede yaz aylarında yayla şenlikleri yapılmaktadır. Bu şenliklerde eğlenceli vakitler geçirmek için ilçeye gelen turistler burada unutulmaz anlar yaşayacaktır. Bu yaylalarda özellikle yapılan yöresel yemekleri tattığınız zaman unutulmaz bir damak zevki yaşayacaksınız. Derepazarı beldesinde pek fazla tarihi eserin bulunmaması buraya ziyarete gelenlerin doğal güzellikleri ile yetinmelerine imkan sunacaktır. Rize’nin diğer ilçelerine olan yakınlığı ile de dikkatleri çeken Derepazarı’ndan ulaşım son derece kolay bir şekilde yapılmaktadır. Derepazarı otobüs bileti için neredennereye.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

neredennereye.com (1999 - 2023) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr