Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
18 TL
Bilet Al
90 TL
Bilet Al

Bursa Yalova Otobüs Bileti

Bursa Yalova Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 18,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 69 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 1sa 36dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 2 firma sefer düzenlemektedir. Bursa Yalova arası giden otobüs firmaları ortalama 6 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Narlıca Seyahat firmasıdır.

Bursa Yalova otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Bursa Yalova güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Bursa Yalova seyahatinize başlamadan önce, Bursa ve Yalova hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Bursa ve Yalova şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Bursa Yalova Otobüs Biletleri

Bursa Yalova otobüs bileti mi aradınız?  Bursa Yalova otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Armutlu ilçesi kuzeydoğuda Çınarcık ilçesi, doğuda Bursa ili, güneyde Gemlik Körfezi, batı ve kuzeyde de Marmara Denizi’yle çevrilidir. Eskiden Bursa ilinin Gemlik ilçesine bağlı bir bucak olan Armutlu, 1995’te çıkarılan bir yasayla ilçe yapıldı ve aynı yasayla kurulan Yalova iline bağlandı.

 

Adını verdiği yarımadanın batı kesiminde yer alır. İlçe topraklarını engebelendiren Samanlı Dağları yarımadanın batı ucundaki Bozburun’a kadar uzanır.

 

Termal turizm ve yaz turizmi açısından büyük ilgi gören Armutlu’nun nüfusu yazın birkaç kat artar. Kıyılar ve denize bakan yamaçlardaki zeytinliklerin yerini yazlık konutlar ve siteler almıştır. Armutlu Kaplıcası kıyıdan biraz içerde kurulmuş olan kasabadan birkaç kilometre uzaktadır. Yazın İstanbul’daki Yenikapı ve Bostancı iskelelerinden Mudanya’ya tarifeli seferler yapan deniz otobüsleri Armutlu iskelesine de uğrar.

 

Çınarcık, Doğuda Termal ilçesi, güneyde Bursa ili ve Armutlu ilçesi, batı ve kuzeyde de Marmara Denizi ile çevrilidir. Eskiden İstanbul’un Yalova ilçesine bağlı bir bucak olan Çınarcık, 1995’te çıkarılan bir yasayla ilçe yapıldı ve aynı yasa uyarınca kurulan Yalova iline bağlandı. İstanbulluların ilgi gösterdiği sayfiyelerden biri olan Çınarcık’ın nüfusu yazın birkaç kat artar. İl merkezi Yalova’ya 16 km uzaklıkta olan Çınarcık’a İstanbul’dan gemi seferlerinden başka deniz otobüsü seferleri de yapılır. 17 Ağustos 1999’da meydana gelen Kocaeli depreminde yıkıma uğrayan Çınarcık’ta büyük can ve mal kaybı oldu. 

Bursa Yalova otobüs bileti mi aradınız? Bursa Yalova otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Bursa Yalova otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Narlıca Seyahat 18 TL
Şanlıurfa Astor Turizm 90 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Bursa Hakkında
Nüfus:
2,740,970
Yüzölçümü:
10.886,38 km²
Plaka:
16
Telefon kodu:
(224)
Otogar:
Bursa Otogarı
  Yalova Hakkında
Nüfus:
155,016
Yüzölçümü:
850,46 km²
Plaka:
77
Telefon kodu:
(226)
Otogar:
Yalova Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.