Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
130 TL
Bilet Al
132 TL
Bilet Al

Bursa Trabzon Otobüs Bileti

Bursa Trabzon Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 110,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 1093 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 17sa 50dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 2 firma sefer düzenlemektedir. Bursa Trabzon arası giden otobüs firmaları ortalama 7 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Metro Turizm firmasıdır.

Bursa Trabzon otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Bursa Trabzon güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Bursa Trabzon seyahatinize başlamadan önce, Bursa ve Trabzon hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Bursa ve Trabzon şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Bursa Trabzon Otobüs Biletleri

Bursa Trabzon otobüs bileti mi aradınız?  Bursa Trabzon otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Yüzölçümü 169 km2 olan Arsin ilçesi doğuda Araklı ilçesi, güneyde Gümüşhane ili, batıda Yomra ilçesi, kuzeyde de Karadeniz ile çevrilidir.

Bütün Karadeniz kıyısında olduğu gibi Arsin ilçesinde de dar bir kıyı şeridinin hemen ardından yükselen dağlar doğal yapının temel özelliğidir. Sık ama kısa akışlı bir akarsu ağıyla parçalanan bu dağlar tarım alanlarını büyük ölçüde sınırlar. İlçe topraklarından kaynaklanan suları Yanbolu Deresi toplar.

Yetiştirilen başlıca ürünler mısır, fındık, patates, tütün ve mısırdır. Kıyıda balıkçılık da yapılır.

Arsin önceleri Merkez ilçeye bağlıyken 1959’da ilçe yapıldı, belediyesi 1952’de kuruldu. Kent, Karadeniz Sahil Yolu üzerinde yer alır. İl merkezi Trabzon’a 17 km uzaklıktadır. Ticaret, sanayi ve çeşitli hizmetler bakımından Trabzon’la sıkı bir ilişki içinde olması gelişmesini engellemektedir.

Beşikdüzü ilçesi doğuda Vakfıkebir, güneyde Tonya, güneybatıda Şalpazan ilçeleri, batıda Giresun ili, kuzeyde de Karadeniz ile çevrilidir. Eskiden Vakfıkebir’e bağlı bir bucak olan Beşikdüzü 1987’de ilçe yapıldı. İlçe merkezinin belediyesi ise 1949’da kuruldu. Beşikdüzü Meslek Yüksekokulu Karadeniz Teknik Üniversitesi’ne bağlıdır.

 

Çarşıbaşı ilçesi doğuda Akçaabat, güney ve güneybatıda Vakfıkebir ilçeleri, batı ve kuzeyde de Karadeniz ile çevrilidir. Eskiden Vakfıkebir’e bağlı bir bucak olan Çarşıbaşı da 1990’da yapılan yasal bir düzenlemeyle ilçe haline getirildi. İlçe merkezinin belediyesi 1954’te kuruldu.

Trabzon’a Bursa’dan ucuz otobüs bileti ile seyahat etmek isterseniz; şehre iki farklı güzergah üzerinden ulaşabilirsiniz. İki güzergahta Karadeniz Sahil Yolu’nda kesişmektedir. Otobüsünüzün güzergahı hakkında bilgiyi aramanızı yaptıktan sonra karşınıza gelen sonuç ekranının detay kısımlarında görebilirsiniz. İki şehir arasındaki seyahat yaklaşık olarak 18 saat sürmektedir. Bu uzun süreli seyahatte sıkılmadan seyahat edebilmeniz için firmalar tarafından farklı hizmetler sunulmaktadır. Bunlardan bazıları; genel televizyon ve müzik yayını, kişisel ekranlar ve ücretsiz wifi bağlantısı. Seyahat edeceğiniz otobüste sunulan hizmetleri de sonuç sayfasında görebilirsiniz.
Yemyeşil Bursa’dan yola çıkarak yeşilin tüm tonlarını  barındıran bir başka şehir olan Trabzon’a vardığınızda; şehirde gezebileceğiniz yerleri, görmeniz gereken tarihi mekanları ve yöresel lezzetleri şöyle sıralayabiliriz.
Ucuz otobüs bileti ile gidilen şehir ziyaretçilerini zengin bir kültürel miras ile ağırlamaktadır. Maçka ilçesinde bulunan Sümela Manastırı şehrin simgesi sayılabilir. Bu tarihi ibadethane her sene on binlerce kişi tarafından ziyaret edilmektedir. Maçka ilçesine bağlı Kiremitli Köyü’nde 8 km uzaklıkta bulunan ve Sümela kadar bilinmemesine rağmen şehirdeki en eski yapılardan biri olan Vazelon Manastırı da görmeniz gereken yerler arasında. İnşa edildiği yer özellikleri bakımından Sümela Manastırına benzeyen Vazelon;  çam ormanlarıyla kaplı bir alanda sarp kayalıklar arasında bulunmaktadır.
Otobüs bileti kampanyaları ve firmalar hakkında bilgi edinmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Site üzerinde gerçekleştirebileceğiniz tüm işlemleri mobil uygulamamızı kullanarak da yapabilirsiniz. Uygulamayı AppStore ve Google PlayStore’dan ücretsiz olarak tüm akıllı cihazlarınıza indirebilirsiniz.
Trabzon’a has bir kahvaltı yapmak ve şehri biraz yukarıdan seyretmek için Ayasofya Müzesine mutlaka uğramalısınız. 13. yüzyılda inşa edilen ve tarih boyunca farklı amaçlar içinde kullanılan kilise, hastane ve camii olarak da hizmet vermiştir. Günümüzde müze olan kilise içinde yer alan freskleri ile dikkat çekmektedir.
Trabzon’da ne yenir? Mısır ekmeğinin eşlik ettiği sofralarda tatmanız gerekenler arasında karalahana sarması, hamsili pilav ve mıhlama ilk sırada gelmektedir. Şehirde bulunurken  tadabileceğiniz diğer lezzetler ise; Trabzon pidesi, kaygana, hamsi kuşu, akçaabat köftesi, laz böreği ve fırın sütlaçtır.

Bursa Trabzon otobüs bileti mi aradınız? Bursa Trabzon otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Bursa Trabzon otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Lüks Karadeniz 130 TL
Metro Turizm 132 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Bursa Hakkında
Nüfus:
2,740,970
Yüzölçümü:
10.886,38 km²
Plaka:
16
Telefon kodu:
(224)
Otogar:
Bursa Otogarı
  Trabzon Hakkında
Nüfus:
758,237
Yüzölçümü:
4.664,04 km²
Plaka:
61
Telefon kodu:
(462)
Otogar:
Trabzon Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.