Bursa Sinop Otobüs Bileti

Bursa Sinop Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 100,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 711 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 11sa 30dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Bursa Sinop arası giden otobüs firmaları ortalama 4 sefer düzenlenmektedir.

Bursa Sinop otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Bursa Sinop güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Bursa Sinop seyahatinize başlamadan önce, Bursa ve Sinop hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Bursa ve Sinop şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Bursa Sinop Otobüs Biletleri

 Bursa, Türkiye’nin seksen bir ilinden biri olup, aynı zamanda en gelişmiş illerinden bir tanesidir. Şehir, Marmara bölgesinin güney kesimlerinde yer almaktadır. Bursa ülke içerisinde ve dışarısında doğal güzellikleri ile ünlü bir şehirdir. Göller yöresinde bulunması ile birlikte mavi ile yeşilin en güzel şekilde harmanlandığı şehirlerden bir tanesidir. Bunun yanı sıra tarihi bakımdan da oldukça gelişmiş bir şehirdir. Bunun nedeni Bursa’nın geçmişinde pek çok medeniyete ev sahipliği yapmış olmasından dolayı tarih ve kültürel eserler bakımından oldukça zengindir. Günümüzde şehir bu yapıları modern bir yapı ile birleştirerek ziyaretçilerine sunmaktadır. 

Şehir, aynı zamanda ülke içerisinde mutfağının zenginliği ile de ünlü şehirlerden bir tanesidir. 

Sinop, Türkiye’nin seksen bir ilinden biri olup, Karadeniz Bölgesi’nde yer almaktadır. Sinop Karadeniz ve fiziki ve kültürel özelliklerini son derece iyi şekilde yansıtmayı başaran şehirlerden bir tanesidir. Bunun yanı sıra fazla bilinmese de pirinç üretimi konusunda da önde gelen şehirlerden bir tanesidir. Topraklarının büyük çoğunluğu ormanlık alanlar ve tarım arazileri ile kaplıdır. Karadeniz ikliminin temel özelliklerini sergiler. Buna bağlı olarak yazları serin ve yağışlı, kışları ılık ve yağışlı geçmektedir. Tarım alanında üretim yapılır. Nüfusu oldukça az olan şehir doğal güzellikleri ile ziyaretçilerini büyülemektedir.
Bursa üzerinden zaman kaybetmeden Sinop’a gitmek için farklı otobüs firmalarının aktarmalı seferlerini kullanabilirsiniz. Birden fazla seçenek ile Aktarmalı olarak firmaların Bursa Sinop otobüz biletlerini almak için www.neredennereye.com adresi üzerinden satın alabilirsiniz. 
 
  Bursa Hakkında
Nüfus:
2,740,970
Yüzölçümü:
10.886,38 km²
Plaka:
16
Telefon kodu:
(224)
Otogar:
Bursa Otogarı
  Sinop Hakkında
Nüfus:
109,864
Yüzölçümü:
5.816,55 km²
Plaka:
57
Telefon kodu:
(368)
Otogar:
Sinop Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.