Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
90 TL
Bilet Al
100 TL
Bilet Al
104 TL
Bilet Al
105 TL
Bilet Al
107 TL
Bilet Al
120 TL
Bilet Al
120 TL
Bilet Al
123 TL
Bilet Al

Bursa Osmaniye Otobüs Bileti

Bursa Osmaniye Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 90,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 921 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 12sa 45dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 8 firma sefer düzenlemektedir. Bursa Osmaniye arası giden otobüs firmaları ortalama 11 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Seç Turizm firmasıdır.

Bursa Osmaniye otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Bursa Osmaniye güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Bursa Osmaniye seyahatinize başlamadan önce, Bursa ve Osmaniye hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Bursa ve Osmaniye şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Bursa Osmaniye Otobüs Biletleri

 Bursa, ülkenin görülmeye değer şehirlerinden bir tanesidir. İl, Marmara Bölgesi’nin güney kesiminin içerisinde yer almaktadır. Ülkenin en gelişmiş şehirlerinden biridir. Özellikle otomotiv sektöründe gelişim gösterip çevresinden göç almasının yanı sıra doğal güzellikler ile de büyüleyici bir şehir olmayı başarmaktadır. Göller yöresinde bulunmasının etkisi ile birlikte mavi ve yeşilin birbirine ahenk ile karıştığı harika bir nokta haline gelmiştir. 

Bursa, tarihi görsellik açısından da ziyaretçilerine bir ziyafet sunan şehirler içerisindedir. Bunun nedeni geçmişinde farklı medeniyetlere ev sahipliği yapmış olması ve onlardan kalan tarihi ve kültürel değerleri biriktirmesidir. Şehir günümüzde bu birikimler modern tasarımlı yapılar ile bir arada kullanan gelişmiş bir şehir imajı çizmektedir. 
Bursa ziyaretçilerinin görmesi gereken noktalar arasında, Bursa Yeşil Camii, Reşat Oyal Parkı, Emir Sultan Türbesi, Üftade Camii, Orhangazi Camii, Bursa Ulu Camii, Yıldırım Türbesi, Emir Sultan Camisi yer almaktadır.

Bursa ülke içerisinde aynı zamanda mutfağının zenginliği ile de bilinen illerden bir tanesidir. 
Manisa, Türkiye’nin seksen bir ilinden biri olup, Ege Bölgesi’nin sınırları içerisinde yer almaktadır. Nüfus ve gelişmişlik bakımından bağlı bulunduğu coğrafi bölge içerisinde İzmir’den en sonra gelişmiş ikinci ildir. Bu il ile ilgili ilginç bir bilgi ise dünya dillerindeki magnezyum ve mıknatıs kelimelerinin şehrin isminden geldiğidir. İl sınırları içerisinde Akdeniz ikliminin özellikleri görülmektedir. Buna bağlı olarak yazları sıcak ve kurak, kışları ılı ve yağışlı olarak geçmektedir.
Bursa üzerinden zaman kaybetmeden Manisa’ya gitmek için Metro Turizm, Ulusoy Turizm gibi firmaların biletlerini www.neredennereye.com adresi üzerinden satın alabilirsiniz. 
 
Bursa Osmaniye otobüs bileti mi aradınız? Bursa Osmaniye otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Bursa Osmaniye otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Star Batman 90 TL
Mardin Seyahat 100 TL
Ben Turizm 104 TL
Hassoy Turizm 105 TL
Seç Turizm 107 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Bursa Hakkında
Nüfus:
2,740,970
Yüzölçümü:
10.886,38 km²
Plaka:
16
Telefon kodu:
(224)
Otogar:
Bursa Otogarı
  Osmaniye Hakkında
Nüfus:
374,867
Yüzölçümü:
3.195,99 km²
Plaka:
80
Telefon kodu:
(328)
Otogar:
Osmaniye Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.