Bursa Kilis Otobüs Bileti

Bursa Kilis Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 170,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 1080 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 16sa sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Bursa Kilis arası giden otobüs firmaları ortalama 1 sefer düzenlenmektedir.

Bursa Kilis otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Bursa Kilis otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz. Bursa Kilis otobüs firmaları arasından dilediğini seç, otobüs biletini kolayca al!

Bursa Kilis Otobüs Biletleri

Bursa, Türkiye’nin seksen bir ilinden biri olup, Marmara Bölgesi’nin güney kesiminde yer alır. İl, ülkenin en gelişmiş şehirlerinden bir tanesidir. Özellikle otomotiv alanında gelişim göstermiştir. Bu özelliği ile çevresinden göç alarak nüfusunu arttırmaktadır. 

Bursa ziyaretçilerinin görmesi gereken noktalar arasında, Bursa Atatürk Müzesi, İznik Ayasofya Müzesi, Bursa Dalyan Gölü, Mudanya Kemerli Kilise, Nikaia Antik Kenti, Reşat Oyal Parkı, Oylat Vadisi, Bursa Ulu Camii, Altı Parmak Caddesi yer alır. Ayrıca Uludağ Milli Parkı, Mudanya Kumkaya Kilisesi, İnkaya Asırlık Kilisesi, Sansarak Kanyonu, Trilye evleri, Cumalıkızık Etnografya Müzesi, Muradiye Külliyesi, Orhan Gazi Türbesi yer alır. Bu noktalar haricinde ziyaretçiler, Bursa Merinos enerji müzesi, İznik Gölü, Misi Köyü, Oylat Mağaraları, Hamza Bey Türbesi, Irgandı Köprüsü, Ördekli Hamamı, Bursa Kapalı Çarşı, Bursa Kent Müzesi, Bursa Karaağaç, Hilmiye Köyü, Bursa Koza Han, Uludağ Kayak merkezini de ziyaret edebilirler. 

Kilis, Türkiye’nin seksen bir ilinden biri olup, Akdeniz Bölgesi’nde yer almaktadır. Kilis ülkenin en eski yerleşim noktası olan şehirlerinden bir tanedir. Bu açıdan köklü tarihi ile keşfedilmesi gereken şehirlerin başında gelmektedir. Bu nedenle tarihi geçmişinin ona kattığı pek çok değeri ziyaretçileri için sergilemektedir. Bu şehirde dünyanın ilk aydınlatma sisteminin kullanıldığına dair bir söylenti vardır. Aynı zamanda uzun zamandır farklı etnik grupların bir arada yaşadığı renkli bir şehir olma özelliğini de taşımaktadır.
Bursa üzerinden zaman kaybetmeden Kilis’e gitmek için Çayırağası Vip gibi otobüs firmalarının biletlerini www.neredennereye.com adresi üzerinden satın alabilirsiniz. 
 
  Bursa Hakkında
Nüfus:
2,740,970
Yüzölçümü:
10.886,38 km²
Plaka:
16
Telefon kodu:
(224)
Otogar:
Bursa Otogarı
  Kilis Hakkında
Nüfus:
9,364
Yüzölçümü:
1.427,76 km²
Plaka:
79
Telefon kodu:
(348)
Otogar:
Kilis Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.