Bursa Kayseri Otobüs Bileti

Bursa Kayseri Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 80,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 691 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 10sa 40dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 9 firma sefer düzenlemektedir. Bursa Kayseri arası giden otobüs firmaları ortalama 24 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Metro Turizm firmasıdır.

Bursa Kayseri bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Bursa Kayseri bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Bursa Kayseri otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Bursa Kayseri Otobüs Biletleri

Bursa, Türkiye’nin illerinden biri olup, Marmara Bölgesi’nin güneyinde yer almaktadır. Bursa ülkenin en gelişmiş şehirlerinden bir tanesidir. Özellikle otomotiv sektöründe bir numara olarak gösterilmektedir. Bursa göller yöresinde yer almaktadır ve doğal güzellikler bakımından oldukça zengin bir şehirdir.

Bununla birlikte bünyesinde doğal güzellikler ve geçmişinden kalan birikimi harmanlayarak modern çizgiye sahip bir şehir olarak karşımıza çıkmaktadır. Bursa doğal güzellikler bakımından olduğu kadar tarihi ve kültürel miras bakımından da zengin bir şehirdir. Bunun nedeni yerleşime uygunluğu, iklimi ve doğal güzellikleri nedeni il tercih edilen bir yerleşim merkezi olmasıdır. Bir dönem Osmanlı’ya başkentlik yapmıştır. Özellikle bu döneme ait eserler dönemin mimari ve kültürel özelliklerini günümüze taşımaktadır. 

Bursa’nın kendine özgü ılıman bir iklimi vardır. Buna bağlı olarak doğal bitki örtüsü olarak ormanlar hakim olmuştur. Bursa’nın görülmesi gereken yerleri arasında, Koza Han, Cumalıkızık, Saltanat Kapısı, Yeşil Türbe, Tophane, Uludağ Kayak Merkezi, Suuçtu Şelalesi, Ulubat Gölü, Irgandı Köprüsü, Tirilye, Ulu Camii, Cumhuriyet Caddesi yer almaktadır. 
 
Kayseri, Türkiye’nin illerinden biri olup, İç Anadolu Bölgesi’nde yer almaktadır. Aynı zamanda bağlı bulunduğu coğrafi bölgenin Ankara ve Konya’dan sonra üçüncü büyük şehri ve sanayi merkezidir. 
Kayseri tarihi bakımdan bir hayli zengin bir şehirdir. Bunun nedeni geçmişinden dünyanın en önemli ticaret yollarından birinin üzerine kurulmuş olmasıdır. 
 
Kayseri ziyaretçilerinin görmesi gereken noktalar arasında, Sultan Sazlığı, Merzifonlu Çarşısı, Agias Prokopis Kilisesi, Melik Gazi Kalesi, Bürüngüz Camii, Soğanlı vadisi yer almaktadır. 
 
Kayseri Ankara otobüs bileti alarak Ankara'ya da ulaşabilirsiniz. Bursa üzerinden zaman kaybetmeden Kayseri’ye gitmek için Vangölü Turizm, Has Bingöl Turizm, Metro Turizm, Star Diyarbakır, Elazığ Hazar Turizm, Ak Turizm, Lüks Kahramanmaraş Turizm, Elazığ Murat Turizm, Süha Turizm, Kent Turizm gibi firmaların otobüs biletlerini www.neredennereye.com adresi üzerinden satın alabilirsiniz. 
Bursa Kayseri otobüs bileti mi aradınız? Bursa Kayseri otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Bursa Kayseri otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Elazığ Hazar Turizm 80 TL
Lider Muş Tur 87 TL
Star Diyarbakır 90 TL
malatya zafer turizm 90 TL
MALATYA BEYDAGI 90 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Bursa Hakkında
Nüfus:
2,740,970
Yüzölçümü:
10.886,38 km²
Plaka:
16
Telefon kodu:
(224)
Otogar:
Bursa Otogarı
  Kayseri Hakkında
Nüfus:
1,295,355
Yüzölçümü:
17.109,33 km²
Plaka:
38
Telefon kodu:
(352)
Otogar:
Kayseri Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.