Bursa Giresun Otobüs Bileti

Bursa Giresun Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 100,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 956 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 15sa 48dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Bursa Giresun arası giden otobüs firmaları ortalama 8 sefer düzenlenmektedir.

Bursa Giresun otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Bursa Giresun güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Bursa Giresun seyahatinize başlamadan önce, Bursa ve Giresun hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Bursa ve Giresun şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Bursa Giresun Otobüs Biletleri

Bursa, Türkiye’nin seksen bir ilinden biri olup, Marmara Bölgesi’nin güney bölümünde yer almaktadır. Şehir, ülkenin en gelişmiş illerinden bir tanesidir. Bununla birlikte otomotiv sektöründe ülkenin bir numarasıdır. Bu özelliği ile çevresinden göç alarak nüfusunu arttırmaktadır.

Bursa, göller yöresi içerisinde bulunmaktadır. Bu durum kendi bünyesi içerisinde eşsiz doğal güzelliklere ev sahipliği yapmasını sağlamaktadır. Sahip olduğu doğal güzellikleri ile yıl içerisinde binlerce yerli ve yabancı ziyaretçi ağırlamaktadır. 
 
Bursa ziyaretçilerinin görmesi gereken yerler arasında, Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi, Oylat Pazarı, İznik Kalesi, İnkaya Asırlık Çınarı, Mudanya Kumkaya Kilisesi, Bursa Anadolu Arabaları Müzesi, Bursa Atatürk Müzesi, Tahir Paşa Konağı, Bursa Dalyan Gölü yer almaktadır. 
Bursa aynı zamanda mutfak zenginliği ile de ünlü bir şehirdir. Bursa ziyaretçilerinin yerinde tatması gereken lezzetler arasında, Sakızlı Kebap, İncir Dolması, Ciğer Kebabı, İskender Bursa, Kızılbacak otu kavurması yer alır.
 
Giresun, Türkiye’nin illerinden biri olup, Karadeniz Bölgesi’nin sınırları içerisinde yer almaktadır. Bu il son zamanlarda gelişen yapılanmaya rağmen Karadeniz kültürünü fiziki ve manevi olarak yaşatmayı başaran nadir illerden bir tanesidir. Yükseltisi fazladır. Yerleşim dik dağ yamaçlarına kurulmuştur. Giresun fındığı ülke içerisinde bir hayli önemlidir. İl sınırları içerisinde Karadeniz ikliminin özellikleri görülmektedir. Yazları serin ve yağışlı, kışları ılık ve yağışlı olarak geçirmektedir.  Yöresel lezzetlerinden Karadeniz mutfağında olduğu gibi sebze yemeklerinin ağırlığı söz konusudur. 
Bursa üzerinden zaman kaybetmeden Giresun’a gitmek için Metro Turizm gibi otobüs firmalarının biletlerini www.neredennereye.com adresi üzerinden satın alabilirsiniz. 
 
  Bursa Hakkında
Nüfus:
2,740,970
Yüzölçümü:
10.886,38 km²
Plaka:
16
Telefon kodu:
(224)
Otogar:
Bursa Otogarı
  Giresun Hakkında
Nüfus:
251,811
Yüzölçümü:
6.831,58 km²
Plaka:
28
Telefon kodu:
(454)
Otogar:
Giresun Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.