Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
150 TL
Bilet Al
150 TL
Bilet Al

Bursa Batman Otobüs Bileti

Bursa Batman Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 150,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 1382 km'dir.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 2 firma sefer düzenlemektedir. Bursa Batman arası giden otobüs firmaları ortalama 2 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Star Batman firmasıdır.

Bursa Batman otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Bursa Batman güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Bursa Batman seyahatinize başlamadan önce, Bursa ve Batman hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Bursa ve Batman şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Bursa Batman Otobüs Biletleri

Bursa, Türkiye’nin seksen bir ilinden biri olup, Marmara Bölgesi’nin güney kesiminde yer almaktadır. Şehir, ülkenin en gelişmiş şehirlerinden bir tanesidir. Özellikle otomotiv sektöründe oldukça gelişmiştir. Bu özelliği ile çevresine istihdam sağlayarak nüfusunu arttırmaktadır. Bursa aynı zamanda doğal güzellikler bakımında da oldukça zengin bir şehirdir. Bu özelliği nedeni ile geçmişinde pek çok medeniyet tarafından yerleşim noktası olarak seçilmiştir. Bu medeniyetlerden en önemlilerinden biri de Osmanlı’dır. Kent bir dönem Osmanlı’nın başkenti olmuştur. Bu yüzden dönemi yansıta pek çok esere ev sahipliği yapmaktadır. Şehir, geçmişi ve bugünü birleştiren modern bir şehir görüntüsü çizmektedir. Kendine özel ılıman bir iklimin yapısal özelliklerini taşımaktadır. Doğal güzellikleri nedeni ile her yıl binlerce ziyaretçiye ev sahipliği yapmaktadır. 

Bursa ziyaretçilerinin görmesi gereken noktalar arasında, Muaradiye Külliyesi, Orhangazi Camii, İnegöl Ormanları, Üftade Camii, Hilmiye Köyü, Oylat Pazarı, Bursa Kozahan, Yıldırım Beyazıt Külliyesi, Hünkar Köşkü Müzesi yer almaktadır.

Batman, Türkiye’nin illerinden biri olup, Doğu Anadolu Bölgesi içerisinde yer almaktadır. Batman yer altı kaynakları bakımından bir hayli zengin bir şehirdir. Aynı zamanda köklü bir geçmişi de sahiptir. Batman ili yer kaynaklarının zengin olması nedeni ile son zamanlarda yatırımcılar tarafından değerlendirilmekte ve gelişmeye devam etmektedir. Karasal iklimin bir çeşidi görülür. Buna bağlı olarak kırsal kesimlerinde hayvancılık gelişmiştir.
 
Batman ziyaretçilerinin görmesi gereken noktalar arsında, Beksi Kalesi, Malabadi Köprüsü, On Kemerli Köprü, Bozikan Kalesi, İbrahim Bey Camii, Mor Kinyanus Manastırı, Hasankeyf Mağaraları yer almaktadır. 
Bursa üzerinden zaman kaybetmeden Batman’a gitmek için Star Batman, Batman Seyahat gibi otobüs firmalarının biletlerini www.neredennereye.com adresi üzerinden satın alabilirsiniz. 
 
Bursa Batman otobüs bileti mi aradınız? Bursa Batman otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Bursa Batman otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Star Batman 150 TL
Lüks Batman Seyahat 150 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Bursa Hakkında
Nüfus:
2,740,970
Yüzölçümü:
10.886,38 km²
Plaka:
16
Telefon kodu:
(224)
Otogar:
Bursa Otogarı
  Batman Hakkında
Nüfus:
420,833
Yüzölçümü:
4.659,21 km²
Plaka:
72
Telefon kodu:
(488)
Otogar:
Batman Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.