Bursa Ağrı Otobüs Bileti

Bursa Ağrı Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 150,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 1418 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 7sa 40dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Bursa Ağrı arası giden otobüs firmaları ortalama 2 sefer düzenlenmektedir.

Bursa Ağrı otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Bursa Ağrı güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Bursa Ağrı seyahatinize başlamadan önce, Bursa ve Ağrı hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Bursa ve Ağrı şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Bursa Ağrı Otobüs Biletleri

Bursa, Türkiye’nin illerinden biri olup, Marmara Bölgesi’nde yer almaktadır. Bununla birlikte şehir aynı zamanda ülkenin en gelişmiş şehirlerinden bir tanesi olma özelliğini de taşımaktadır. Özellikle otomotiv sektöründe fazlası ile gelişmiş ve çevresine istihdam sağlamıştır. 

Bursa aynı zamanda doğal güzellikleri bakımından da oldukça zengin bir şehirdir. Bu özelliği ile geçmişinde rağbet gören yerleşim noktalarından biri olmuştur. Öyle ki, tarihin en büyük medeniyetlerinden biri olan Osmanlı İmparatorluğuna başkentlik etmiştir. Bu özelliği nedeni ile döneme ait pek çok eseri başarı günümüze taşımış olan bir şehirdir. Osmanlı dönemi eserlerine örnek olarak il sınırları içerisinde yer alan yeşil türbe verilebilir. 
 
Ayrıca iklimi ılıman iklim özellikleri gösterdiği ve engebeli alan sayısı az olduğu için yerleşime son derece uygun modern bir şehir profili ile karşımıza çıkmaktadır. 
 
Bursa ziyaretçilerinin görmesi gereken noktalar arasında, Muaradiye Külliyesi, Orhangazi Camii, İnegöl Ormanları, Üftade Camii, Hilmiye Köyü, Oylat Pazarı, Bursa Kozahan, Yıldırım Beyazıt Külliyesi, Hünkar Köşkü Müzesi yer almaktadır. 
 
Ağrı, Türkiye’nin illerinden biri olup, Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer almaktadır. İl sınırları içerisinde ülkenin en yüksek noktasına ev sahipliği yapan Ağrı dağı bulunmaktadır. Buna bağlı olarak yükseltisi en fazla olan illerden bir tanesidir. Gerek bağlı bulunduğu coğrafi bölge ve gerekse yükseltisi nedeni ile karasal iklimin en sert şekilde görüldüğü yerlerden biridir. Kışları sert ve aşırı kar yağışlı, yazları sıcak ve kurak olarak geçmektedir. 
 
Bursa üzerinden zaman kaybetmeden Ağrı’ya gitmek için birçok otobüs firmasının Bursa-Ağrı biletlerini www.neredennereye.com adresi üzerinden bulabilirsiniz.  
  Bursa Hakkında
Nüfus:
2,740,970
Yüzölçümü:
10.886,38 km²
Plaka:
16
Telefon kodu:
(224)
Otogar:
Bursa Otogarı
  Ağrı Hakkında
Nüfus:
294,705
Yüzölçümü:
11.498,67 km²
Plaka:
04
Telefon kodu:
(472)
Otogar:
Ağrı Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Fiyat." Misafir
Bu 2 rota arasındaki firmaların az seferi bulunuyor fakat firmalar oldukça kaliteli. Ancak biraz da fiyatlarında indirime giderlerse 10 numara 5 yıldız olacak ( :