Bayburt Konya Otobüs Bileti

Bayburt Konya Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 110,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 901 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 13sa sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Bayburt Konya arası giden otobüs firmaları ortalama 1 sefer düzenlenmektedir.

Bayburt Konya bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Bayburt Konya bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Bayburt Konya otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Bayburt Konya Otobüs Biletleri

 Bayburt Konya otobüs bileti mi aradınız? Bayburt Konya otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Selçuklu Merkezi Konya kentini oluşturan ilçelerden biridir. Yüzölçümü 2.056 km2 olan Selçuklu ilçesi doğu ve güneydoğuda Karatay, güneyde gene Karatay ve Meram, batıda Derbent, kuzeybatıda Kadınhanı, kuzeyde de Sarayönü ve Altınekin ilçeleriyle çevrilidir.

 

1987’de çıkarılan bir yasayla Merkez ilçe sınırlan içinde Karatay, Meram ve Selçuklu ilçeleri kuruldu. Konya kentini oluşturan bü ilçe merkezlerinde aynı yıl kurulan ilçe belediyeleri Konya Büyükşehir Belediyesi’ne bağlandı.

Taşkent Yüzölçümü 468 km2 olan Taşkent ilçesi kuzey ve doğuda Hadım ilçesi, güneydoğu ve güneyde Karaman, güneybatıda Antalya illeri, batıda da gene Antalya ili ve Hadım ilçesiyle çevrilidir.

Eskiden Hadım’a bağlı bir bucak olan Taşkent 1987’de çıkarılan bir yasayla ilçe yapıldı. Taşkent Belediyesi’nin kuruluş tarihi 1912’dir. Taşkent Meslek Yüksekokulu Selçuk Üniversitesi’ne bağlıdır.

Tuzlukçu, yüzölçümü 589 km2 olan Tuzlukçu ilçesi doğuda Yunak ve Ilgın, güneyde Akşehir ilçeleri, batıda gene Akşehir ilçesi ve Afyonkarahisar ili, kuzeyde gene Afyonkarahisar ili ve Yunak ilçesiyle çevrilidir.

Eskiden Akşehir’e bağlı bir bucak olan Tuzlukçu 1990’da çıkarılan bir yasayla ilçe yapıldı. Tuzlukçu Belediyesi’nin kuruluş tarihi 1950’dir.

  Bayburt Hakkında
Nüfus:
40,836
Yüzölçümü:
3.739,08 km²
Plaka:
69
Telefon kodu:
(458)
Otogar:
Bayburt Otogarı
  Konya Hakkında
Nüfus:
2,079,225
Yüzölçümü:
40.813,52 km²
Plaka:
42
Telefon kodu:
(332)
Otogar:
Konya Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.