Bartın Konya Otobüs Bileti

Bartın Konya Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 65,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 537 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 8sa 30dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Bartın Konya arası giden otobüs firmaları ortalama 1 sefer düzenlenmektedir.

Bartın Konya bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Bartın Konya bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Bartın Konya otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Bartın Konya Otobüs Biletleri

 Bartın Konya otobüs bileti mi aradınız? Bartın Konya otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Güneysınır Yüzölçümü 395 km2 olan Güneysınır ilçesi doğu ve güneydoğuda Karaman ili, güneyde Bozkır, batı, kuzey ve kuzeydoğuda da Çumra ilçeleriyle çevrilidir. Güney kesimdeki bir bölüm topraldan Akdeniz Bölgesi sınırlan içindedir.

 

Eskiden Çumra’ya bağlı Dinek bucağının altı, Merkez bucağının üç köyü 1990’da çıkarılan yasayla bir araya getirildi ve merkezi Gü- neysmır (eskiden Güneybağ ve Karasınır) olmak üzere ilçe yapıldı. İlçe merkezindeki belediyenin kuruluş tarihi 1955’tir. Güneysınır Meslek Yüksekokulu Selçuk Üniversitesine bağlıdır.

Halkapınar Yüzölçümü 483 km2 olan Halkapınar ilçesi doğuda Niğde, güneydoğu ve güneyde İçel, batıda Konya illeri, kuzeybatı ve kuzeyde de Ereğli ilçesiyle çevrilidir.

Eskiden Ereğli’ye bağlı bir bucak olan Halkapınar 1990’da çıkarılan bir yasayla ilçe yapıldı. Halkapınar Belediyesinin kuruluş tarihi 1954’tür.

Hüyük, yüzölçümü 448 km2 olan Hüyük ilçesi doğu, güney ve güneybatıda Beyşehir ilçesi, batıda İsparta ili, kuzeyde gene İsparta iü ve Doğan- hisar ilçesi, kuzeydoğuda da Ilgın ilçesiyle çevrilidir.

Eskiden Beyşehir’e bağlı bir bucak olan Hüyük 1987’de çıkarılan bir yasayla ilçe yapıldı. Hüyük Belediyesinin kuruluş tarihi 1955’tir.

Meram Merkezi Konya kentini oluşturan ilçelerden biridir. Yüzölçümü 1.949 km2 olan Meram ilçesi doğuda Karatay ve Çumra, güneyde Akören, batıda Seydişehir ve Beyşehir, kuzeybatıda Derbent, kuzeyde de Selçuklu ilçeleriyle çevrilidir.

Meram 1987’de çıkarılan bir yasayla ilçe yapıldı. Bundan sonra kurulan Meram Belediyesi aynı yfi oluşturulan Konya Büyükşehir Belediyesi’ne bağlandı. 

  Bartın Hakkında
Nüfus:
72,995
Yüzölçümü:
2.080,36 km²
Plaka:
74
Telefon kodu:
(378)
Otogar:
Bartın Otogarı
  Konya Hakkında
Nüfus:
2,079,225
Yüzölçümü:
40.813,52 km²
Plaka:
42
Telefon kodu:
(332)
Otogar:
Konya Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.