Balıkesir Zonguldak Otobüs Bileti

Balıkesir Zonguldak Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 80,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 492 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 9sa 9dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Balıkesir Zonguldak arası giden otobüs firmaları ortalama 13 sefer düzenlenmektedir.

Balıkesir Zonguldak bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Balıkesir Zonguldak bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Balıkesir Zonguldak otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Balıkesir Zonguldak Otobüs Biletleri

Balıkesir Zonguldak otobüs bileti mi aradınız?  Balıkesir Zonguldak otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Bostanözü orman içi dinlenme yeri, Devrek'e 8 km uzaklıktadır.

 

Kapuz, Zonguldak'ın hemen doğusunda yer alan plajdır. Lokanta ve diğer tesisleri vardır.

 

Kocaman orman içi dinlenme yeri, Alaplı yakınlarındadır. Plaj tesisleri bulunan piknik alanıdır.

 

Yüzölçümü 350 km2 olan Alaplı ilçesi doğuda Ereğli ilçesi, güney ve batıda Bolu ili, kuzeybatı ve kuzeyde de Karadeniz’le çevrilidir.

 

İlçe halkının başlıca gelir kaynakları tarım, sanayi ve tekne yapımcılığıdır. Yetiştirilen önemli bitkisel ürünler mısır başta olmak üzere tahıl ve fındıktır. Aynca küçük ve büyük baş hayvan yetiştiriciliği ve balıkçılık yapılır. İlçede iplik, dokuma, kereste, boru, profil, un fabrikaları ile fındık işleme tesisleri vardır. Alaplı’da ahşap tekne yapımcılığı geleneksel bir zanaattır. İlçede her türlü tekne yapımcılığıyla uğraşan işyerleri vardır. Bir başka geleneksel el sanatı olan dokumacılık Gümeli gibi yörelerde sürdürülmektedir. İlçede turistik konaklama tesisleri vardır.

 

Eskiden Ereğli’ye bağlı bir bucak olan Alaplı 1987’de ilçe yapılmıştır. İlçe merkezinin belediyesi 1966’da kurulmuştur. Alaplı Meslek Yüksekokulu Zonguldak Karaelmas Üniversitesi’ne bağlıdır.

 

Yüzölçümü 140 km2 olan Gökçebey ilçesi doğuda Bartın, güneydoğu ve güneyde Karabük illeri, güneybatıda Devrek ilçesi, batıda Merkez ilçe, kuzeyde de Çaycuma ilçesiyle çevrilidir.

 

Eskiden Devrek’e bağlı bir bucak olan Gökçebey 1990’da çıkarılan bir yasa uyarınca aynı ilçenin Merkez bucağına bağlı altı köy de katılarak ilçe yapıldı. Gökçebey (eskiden Tefen) Belediyesi 1975’te kuruldu. 

  Balıkesir Hakkında
Nüfus:
1,162,761
Yüzölçümü:
14.472,73 km²
Plaka:
10
Telefon kodu:
(266)
Otogar:
Balıkesir Otogarı
  Zonguldak Hakkında
Nüfus:
355,771
Yüzölçümü:
3.309,86 km²
Plaka:
67
Telefon kodu:
(372)
Otogar:
Zonguldak Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.