Yolcu Sayısı
1

Balıkesir Zonguldak Otobüs Bileti

Balıkesir Zonguldak Otobüs Seferleri

Otobüs FirmalarıBilet Fiyatları
Efe Tur
965 TLBilet Al
Pamukkale Turizm
966 TLBilet Al

Balıkesir Zonguldak Arası

 • En Ucuz Sefer965,00 ₺
 • Balıkesir → Zonguldak Arası Kaç Km492 km
 • Balıkesir → Zonguldak Arası Kaç Saat8sa 45dk
 • Günlük Sefer Sayısı2
 • En Çok Sefer Yapan FirmaPamukkale Turizm
 • Sefer Yapan Firma Sayısı2

Balıkesir Zonguldak Online Otobüs Bileti
Balıkesir Zonguldak otobüs bileti, yerel ve ulusal birçok otobüs firması seçeneği ve en uygun fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Birkaç kolay adımla biletinizi dakikalar içerisinde satın alabilir, hemen yolculuğa başlayabilirsiniz.

Online Otobüs Biletimi Nasıl Alabilirim?
Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç adımda kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Üstelik 12 aya kadar taksit ile ödeme seçeneğiniz de bulunuyor.

Arama motorumuz üzerinden Balıkesir Zonguldak güzergahı için arama yapın, Balıkesir - Zonguldak arası sefer düzenleyen otobüs firmaları, tüm sefer saatleri ve fiyatları listelenecektir. Ardından sizin için en uygun saat ve fiyatlı otobüs biletini kolayca satın alın! Biletiniz online olarak oluşturulacak, tarafınıza sms ve email yolu ile bilet bilgileriniz gönderilecektir.

Balıkesir ve Zonguldak Şehirlerinde Ulaşım
Balıkesir ve Zonguldak şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını NeredenNereye.com’da bulabilirsiniz. Şehir içi ulaşım bilgileri için ilgili şehrin otogar sayfasını inceleyebilirsiniz. Balıkesir Zonguldak seyahatinize başlamadan önce, Balıkesir ve Zonguldak hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Neden NeredenNereye.com?
NeredenNereye.com, 1999 yılından bu yana kolay online bilet alma, güvenli ödeme sistemi ve bünyesinde yer alan 200’den fazla otobüs firması ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

İyi Yolculuklar Dileriz...

Balıkesir → Zonguldak Seferleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Balıkesir - Zonguldak arası en ucuz otobüs bileti fiyatı ne kadar?
Balıkesir - Zonguldak otobüs bileti fiyatı en ucuz 965,00₺'dir. Bu rotada en uygun otobüs bileti Efe Tur tarafından satılmaktadır.

Balıkesir - Zonguldak arası hangi firmalar sefer düzenliyor?
Balıkesir - Zonguldak arasında günlük ortalama 2 firma 2 sefer düzenlemektedir. Bu güzergahta sefer düzenleyen otobüs firmaları Efe Tur, Pamukkale Turizm.

Balıkesir - Zonguldak arası otobüs ile ne kadar sürüyor?
Balıkesir - Zonguldak arası otobüs yolculuğu ortalama 8sa 45dk sürmektedir.

Balıkesir - Zonguldak arası uzaklık kaç km?
Balıkesir - Zonguldak arası karayolu ile 492 km'dir.

Balıkesir Zonguldak Otobüs Biletleri

Balıkesir Zonguldak otobüs bileti mi aradınız?  Balıkesir Zonguldak otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Bostanözü orman içi dinlenme yeri, Devrek'e 8 km uzaklıktadır.

 

Kapuz, Zonguldak'ın hemen doğusunda yer alan plajdır. Lokanta ve diğer tesisleri vardır.

 

Kocaman orman içi dinlenme yeri, Alaplı yakınlarındadır. Plaj tesisleri bulunan piknik alanıdır.

 

Yüzölçümü 350 km2 olan Alaplı ilçesi doğuda Ereğli ilçesi, güney ve batıda Bolu ili, kuzeybatı ve kuzeyde de Karadeniz’le çevrilidir.

 

İlçe halkının başlıca gelir kaynakları tarım, sanayi ve tekne yapımcılığıdır. Yetiştirilen önemli bitkisel ürünler mısır başta olmak üzere tahıl ve fındıktır. Aynca küçük ve büyük baş hayvan yetiştiriciliği ve balıkçılık yapılır. İlçede iplik, dokuma, kereste, boru, profil, un fabrikaları ile fındık işleme tesisleri vardır. Alaplı’da ahşap tekne yapımcılığı geleneksel bir zanaattır. İlçede her türlü tekne yapımcılığıyla uğraşan işyerleri vardır. Bir başka geleneksel el sanatı olan dokumacılık Gümeli gibi yörelerde sürdürülmektedir. İlçede turistik konaklama tesisleri vardır.

 

Eskiden Ereğli’ye bağlı bir bucak olan Alaplı 1987’de ilçe yapılmıştır. İlçe merkezinin belediyesi 1966’da kurulmuştur. Alaplı Meslek Yüksekokulu Zonguldak Karaelmas Üniversitesi’ne bağlıdır.

 

Yüzölçümü 140 km2 olan Gökçebey ilçesi doğuda Bartın, güneydoğu ve güneyde Karabük illeri, güneybatıda Devrek ilçesi, batıda Merkez ilçe, kuzeyde de Çaycuma ilçesiyle çevrilidir.

 

Eskiden Devrek’e bağlı bir bucak olan Gökçebey 1990’da çıkarılan bir yasa uyarınca aynı ilçenin Merkez bucağına bağlı altı köy de katılarak ilçe yapıldı. Gökçebey (eskiden Tefen) Belediyesi 1975’te kuruldu. 

Balıkesir → Zonguldak En Uygun Otobüs Biletleri

Balıkesir Zonguldak otobüs bileti mi aradınız? Balıkesir Zonguldak otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Balıkesir Zonguldak otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler FirmalarFiyat
Efe Tur965 TL
Pamukkale Turizm966 TL

Balıkesir Hakkında

 • Nüfus1.162.761
 • Yüzölçümü14.473 km2
 • Plaka10
 • Telefon kodu(266)
 • OtogarBalıkesir Otogarı

Zonguldak Hakkında

 • Nüfus355.771
 • Yüzölçümü3.310 km2
 • Plaka67
 • Telefon kodu(372)
 • OtogarZonguldak Otogarı

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Balıkesir → Zonguldak


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

Balıkesir Zonguldak Otobüs Firmaları


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr