Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
95 TL
Bilet Al
110 TL
Bilet Al
110 TL
Bilet Al
120 TL
Bilet Al
120 TL
Bilet Al

Balıkesir Kayseri Otobüs Bileti

Balıkesir Kayseri Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 95,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 842 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 12sa 2dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 5 firma sefer düzenlemektedir. Balıkesir Kayseri arası giden otobüs firmaları ortalama 7 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma MALATYA BEYDAGI firmasıdır.

Balıkesir Kayseri otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Balıkesir Kayseri güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Balıkesir Kayseri seyahatinize başlamadan önce, Balıkesir ve Kayseri hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Balıkesir ve Kayseri şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Balıkesir Kayseri Otobüs Biletleri

 Balıkesir Kayseri otobüs bileti mi aradınız? Balıkesir Kayseri otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Tomarza Yüzölçümü 1.500 km2 olan Tomarza ilçesi kuzeyde Talaş, Bünyan ve Pınarbaşı ilçeleri, doğuda Sanz ilçeleri ve Adana ili, güneydoğuda gene Adana ili, güney ve batıda da Develi ilçesiyle çevrilidir.

İlçe toprakları dağhk ve engebeli alanlardan oluşur. Kuzeybatı kesimi Erciyes Dağı’nın doğusundaki Koç Dağı’nın doğu ve güneydoğuya doğru alçalan etekleri üstündedir. Doğu ve güneydoğu kesimi Orta Toroslar’a bağlı bir sıra olan Tahtah Dağları, güney kesimi de Süveğen Dağı (1.968 m) engebelendirir. İlçenin en yüksek noktası Tahtalı Dağlan’nda 3.075 m’ye erişen Bey Dağı’nın doruğudur. İlçe sularını Seyhan lrmağı’nın kollanndan Zamantı Irmağı toplar. Tomarza Ovası Zamantı Irmağı ile kollarının parçaladığı ilçede önemli bir tarım alanıdır.

İlçe ekonomisi tanma dayanır. Yetiştirilen başhca bitkisel ürünler buğday, çavdar, arpa ve şekerpancandır. Az miktarda baklagiller, elma, üzüm, vişne ve ayçiçeği üretimi yapılır. Hayvancılık önemli bir uğraştır; çok miktarda koyun ve sığır yetiştirilir, ilçedeki başhca geleneksel el sanatı kilim dokumacılığıdır.

Önceleri Develi ilçesine bağlı bir bucak olan Tomarza 1953’te ilçe yapıldı. İlçe merkezinin belediyesi ise 1949’da kuruldu. Eskiden Göstere ya da Kostere adıyla andan Tomarza kenti Uçenin orta kesiminde yer alır. Tomara’nın U merkezi Kayseri’ye uzaklığı 72 km’dir.

Yıkık bir kiliseye rastlanan ilçedeki başhca tarihsel yapdar 1892’de yapılmış iki kath bir kütüphane de camiden oluşan külliye ve 12. yüzyıl yapısı olduğu sandan Mikdat Dede Türbesi'dir.

Balıkesir Kayseri otobüs bileti mi aradınız? Balıkesir Kayseri otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Balıkesir Kayseri otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
MALATYA BEYDAGI 95 TL
Süha Turizm 110 TL
Metro Turizm 110 TL
Lüks Kahramanmaraş Turizm 120 TL
Ak Turizm 120 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Balıkesir Hakkında
Nüfus:
1,162,761
Yüzölçümü:
14.472,73 km²
Plaka:
10
Telefon kodu:
(266)
Otogar:
Balıkesir Otogarı
  Kayseri Hakkında
Nüfus:
1,295,355
Yüzölçümü:
17.109,33 km²
Plaka:
38
Telefon kodu:
(352)
Otogar:
Kayseri Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.