Otelz.com, otel rezervasyonunda Türkiye'nin tercihi
Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
300 TL
Bilet Al

Aydın Kayseri Otobüs Bileti

Aydın Kayseri Arası

En Ucuz Sefer
300,00 TL
Aydın - Kayseri Arası Kaç Km
864 km
Aydın - Kayseri Arası Kaç Saat
10sa 49dk
Günlük Sefer Sayısı
8
En Çok Sefer Yapan Firma
Bizim Iğdır Seyahat
Sefer Yapan Firma Sayısı
1

Aydın Kayseri Online Otobüs Bileti
Aydın Kayseri otobüs bileti, yerel ve ulusal birçok otobüs firması seçeneği ve en uygun fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Birkaç kolay adımla biletinizi dakikalar içerisinde satın alabilir, hemen yolculuğa başlayabilirsiniz.

Online Otobüs Biletimi Nasıl Alabilirim?
Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç adımda kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Üstelik 12 aya kadar taksit ile ödeme seçeneğiniz de bulunuyor.

Arama motorumuz üzerinden Aydın Kayseri güzergahı için arama yapın, Aydın - Kayseri arası sefer düzenleyen otobüs firmaları, tüm sefer saatleri ve fiyatları listelenecektir. Ardından sizin için en uygun saat ve fiyatlı otobüs biletini kolayca satın alın! Biletiniz online olarak oluşturulacak, tarafınıza sms ve email yolu ile bilet bilgileriniz gönderilecektir.

Aydın ve Kayseri Şehirlerinde Ulaşım
Aydın ve Kayseri şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını NeredenNereye.com’da bulabilirsiniz. Şehir içi ulaşım bilgileri için ilgili şehrin otogar sayfasını inceleyebilirsiniz. Aydın Kayseri seyahatinize başlamadan önce, Aydın ve Kayseri hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Neden NeredenNereye.com?
NeredenNereye.com, 1999 yılından bu yana kolay online bilet alma, güvenli ödeme sistemi ve bünyesinde yer alan 200’den fazla otobüs firması ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

İyi Yolculuklar Dileriz...

Aydın - Kayseri Seferleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aydın - Kayseri arası en ucuz otobüs bileti fiyatı ne kadar?

Aydın - Kayseri otobüs bileti fiyatı en ucuz 300,00₺'dir. Bu rotada en uygun otobüs bileti Bizim Iğdır Seyahat tarafından satılmaktadır.

Aydın - Kayseri arası hangi firmalar sefer düzenliyor?

Aydın - Kayseri arasında günlük ortalama 1 firma 8 sefer düzenlemektedir. Bu güzergahta sefer düzenleyen otobüs firmaları Bizim Iğdır Seyahat.

Aydın - Kayseri arası otobüs ile ne kadar sürüyor?

Aydın - Kayseri arası otobüs yolculuğu ortalama 10sa 49dk sürmektedir.

Aydın - Kayseri arası uzaklık kaç km?

Aydın - Kayseri arası karayolu ile 864 km'dir.

Aydın Kayseri Otobüs Biletleri

 Aydın Kayseri otobüs bileti mi aradınız? Aydın Kayseri otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Sarız, yüzölçümü 1.239 km2 olan Sanz ilçesi kuzeydoğuda Sivas, doğuda Kahramanmaraş, güneyde gene Kahramanmaraş ve Adana illeri, güneybatıda gene Adana ili, batıda Tomarza, kuzeyde de Pınarbaşı ilçeleriyle çevrilidir. Güney ve güneybatı kesimdeki bazı toprakları Akdeniz Bölgesi’nde kalır.

İlin güneydoğu köşesinde yer alan ilçe topraklarını Tahtalı Dağlan ile en yüksek kesimleri ilçe sınırlan dışında kalan Binboğa Dağları engebelendirir. Güneybatı-kuzeydoğu doğrultusunda uzanan Tahtah Dağları’nın bir parçası olan Soğanlı Dağı güneyde 2.925 m’ye erişir. Binboğa Dağlan da doğuda doğal sının oluşturur. İlçe topraklarının iç kesimi orta yükseklikteki dalgalı düzlüklerden oluşur. Bu topraklardan çıkan sular Seyhan ve Ceyhan ırmaklan aracılığıyla Akdeniz’e ulaşır. Doğu ve kuzeydoğu kesimden kaynaklanan sular Ceyhan’ın kollanndan Hurman Çayı, öteki kesimlerden çıkan suları da Seyhan’ın kollarından Göksu Irmağı’nın başlangıcı olan Sanz Çayı ve aynca Zamantı Irmağı’na katılan küçük dereler toplar.

Başlıca ekonomik etkinlik tarımdır. İlçede çok miktarda koyun ve kıl keçisi yetiştirilir, aynca kilim dokumacılığı ve arıcılık yapılır. Başlıca bitkisel ürünler buğday, arpa, çavdar ve elmadır. Az miktarda baklagiller, ayçiçeği ve vişne de yetiştirilir. İlçe topraklannda tuğla-kiremit hammaddesi, diyasporit, jips ve krom içeren cevher yatakları vardır.

Tarihine ilişkin yeterli bilgi bulunmayan Sanz eskiden Pınarbaşı ilçesine bağlı bir bucak olarak yönetilirken 1946’da ilçe yapıldı. İlçe merkezinin belediyesi de aynı yıl kuruldu. Sanz Çayı vadisinde kurulmuş olan Sanz kasabası ilçenin orta kesiminde yer ahr. Köyyeri olan eski adı akarsuyun adından esinlenilerek Sanz olarak değiştirildi. Gelişmemiş ve küçük bir yerleşme olan Sanz kasabası Kayseri’yi Pınarbaşı üzerinden Kahramanmaraş’a bağlayan karayolunun doğusunda yer alır. Bu yolla il merkezi Kayseri’ye 128 km uzaklıktadır.

Aydın Kayseri otobüs bileti mi aradınız? Aydın Kayseri otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Aydın Kayseri otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Bizim Iğdır Seyahat 300 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Aydın Hakkında
Nüfus:
1,020,957
Yüzölçümü:
7.904,43 km²
Plaka:
09
Telefon kodu:
(256)
Otogar:
Aydın Otogarı
  Kayseri Hakkında
Nüfus:
1,295,355
Yüzölçümü:
17.109,33 km²
Plaka:
38
Telefon kodu:
(352)
Otogar:
Kayseri Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.