Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
70 TL
Bilet Al
80 TL
Bilet Al
80 TL
Bilet Al
85 TL
Bilet Al
90 TL
Bilet Al
90 TL
Bilet Al
105 TL
Bilet Al
110 TL
Bilet Al
130 TL
Bilet Al
130 TL
Bilet Al
160 TL
Bilet Al

Aydın Kayseri Otobüs Bileti

Aydın Kayseri Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 70,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 864 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 10sa 49dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 11 firma sefer düzenlemektedir. Aydın Kayseri arası giden otobüs firmaları ortalama 8 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma malatya zafer turizm firmasıdır.

Aydın Kayseri otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Aydın Kayseri güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Aydın Kayseri seyahatinize başlamadan önce, Aydın ve Kayseri hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Aydın ve Kayseri şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Aydın Kayseri Otobüs Biletleri

 Aydın Kayseri otobüs bileti mi aradınız? Aydın Kayseri otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Sarız, yüzölçümü 1.239 km2 olan Sanz ilçesi kuzeydoğuda Sivas, doğuda Kahramanmaraş, güneyde gene Kahramanmaraş ve Adana illeri, güneybatıda gene Adana ili, batıda Tomarza, kuzeyde de Pınarbaşı ilçeleriyle çevrilidir. Güney ve güneybatı kesimdeki bazı toprakları Akdeniz Bölgesi’nde kalır.

İlin güneydoğu köşesinde yer alan ilçe topraklarını Tahtalı Dağlan ile en yüksek kesimleri ilçe sınırlan dışında kalan Binboğa Dağları engebelendirir. Güneybatı-kuzeydoğu doğrultusunda uzanan Tahtah Dağları’nın bir parçası olan Soğanlı Dağı güneyde 2.925 m’ye erişir. Binboğa Dağlan da doğuda doğal sının oluşturur. İlçe topraklarının iç kesimi orta yükseklikteki dalgalı düzlüklerden oluşur. Bu topraklardan çıkan sular Seyhan ve Ceyhan ırmaklan aracılığıyla Akdeniz’e ulaşır. Doğu ve kuzeydoğu kesimden kaynaklanan sular Ceyhan’ın kollanndan Hurman Çayı, öteki kesimlerden çıkan suları da Seyhan’ın kollarından Göksu Irmağı’nın başlangıcı olan Sanz Çayı ve aynca Zamantı Irmağı’na katılan küçük dereler toplar.

Başlıca ekonomik etkinlik tarımdır. İlçede çok miktarda koyun ve kıl keçisi yetiştirilir, aynca kilim dokumacılığı ve arıcılık yapılır. Başlıca bitkisel ürünler buğday, arpa, çavdar ve elmadır. Az miktarda baklagiller, ayçiçeği ve vişne de yetiştirilir. İlçe topraklannda tuğla-kiremit hammaddesi, diyasporit, jips ve krom içeren cevher yatakları vardır.

Tarihine ilişkin yeterli bilgi bulunmayan Sanz eskiden Pınarbaşı ilçesine bağlı bir bucak olarak yönetilirken 1946’da ilçe yapıldı. İlçe merkezinin belediyesi de aynı yıl kuruldu. Sanz Çayı vadisinde kurulmuş olan Sanz kasabası ilçenin orta kesiminde yer ahr. Köyyeri olan eski adı akarsuyun adından esinlenilerek Sanz olarak değiştirildi. Gelişmemiş ve küçük bir yerleşme olan Sanz kasabası Kayseri’yi Pınarbaşı üzerinden Kahramanmaraş’a bağlayan karayolunun doğusunda yer alır. Bu yolla il merkezi Kayseri’ye 128 km uzaklıktadır.

Aydın Kayseri otobüs bileti mi aradınız? Aydın Kayseri otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Aydın Kayseri otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Lider Elbistan 70 TL
Öz Elbistan 80 TL
MALATYA BEYDAGI 80 TL
Esadaş 85 TL
Patnos İtimat Turizm 90 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Aydın Hakkında
Nüfus:
1,020,957
Yüzölçümü:
7.904,43 km²
Plaka:
09
Telefon kodu:
(256)
Otogar:
Aydın Otogarı
  Kayseri Hakkında
Nüfus:
1,295,355
Yüzölçümü:
17.109,33 km²
Plaka:
38
Telefon kodu:
(352)
Otogar:
Kayseri Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.