Otelz.com, otel rezervasyonunda Türkiye'nin tercihi

Antalya Tekirdağ Otobüs Bileti

Antalya Tekirdağ Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 145,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 856 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 15sa 45dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Antalya Tekirdağ arası giden otobüs firmaları ortalama 1 sefer düzenlenmektedir.

Antalya Tekirdağ otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Antalya Tekirdağ güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Antalya Tekirdağ seyahatinize başlamadan önce, Antalya ve Tekirdağ hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Antalya ve Tekirdağ şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Antalya Tekirdağ Otobüs Biletleri

Antalya, Türkiye’nin seksen bir ilinden biridir. Şehir, ülkenin Akdeniz Bölgesi’nde yer almaktadır. Bununla birlikte ülke içerisinde ve ülke dışarısında adını turizm ile duyurmuş şehirlerden bir tanesidir. Antalya’nın turizm alanında bu kadar ünlü olmasının nedeni sahip olduğu eşsiz doğal güzelliklerin yanı sıra, bu özelliğinden dolayı geçmişinde medeniyetlerin yerleşim noktası haline geldiği için tarihi ve kültürel bakımdan zengin bir şehir haline gelmiş olmasıdır. Antalya, özellikle antik çağın gözde yerleşim noktalarından biridir ve bu döneme tanıklık eden pek çok esere de ev sahipliği yapmaktadır. Günümüzde şehir içerisinde seksene yakın antik kent bulunmaktadır. 

İl sınırları batıda Kınık ilçesinden başlar, doğuda ise Gazipaşa ilçesinde son bulmaktadır. Antalya Torosların eteğinde kurulmuş bir şehirdir. Her ne kadar deniz turizmi kadar ünlü olmasa da yayla turizmi açsından da önemli bir şehirdir. Bu yapısı ile yaz sıcağından bunalan ziyaretçilerine rahat bir nefes alma imkânı sunmaktadır. Akdeniz iklimin temel özelliklerini yansıtır. Yazları sıcak ve kurak, kışlar ılık ve yağışlı olarak geçmektedir. 
 
Tekirdağ, Türkiye’nin illerinden biri olup, Marmara Bölgesi’nin sınırları içerisinde yer almaktadır. İl coğrafi olarak, Trakya, İstanbul, Çanakkale, Edirne, Kırklareli ile komşuluk içerisindedir. Tarihi ve kültürel bakımdan oldukça zengin bir şehirdir. Bunun nedeni geçmişinde büyük imparatorluklar tarafından yerleşim noktası olarak seçilmesinden kaynaklanmaktadır. Ilıman iklimin karışık bir yapılanması görülmektedir. Kışları hava sıcaklığı oldukça düşmüş olmasına rağmen doğuya oranla daha ılıman yapıdadır ve yazları sıcak ve yağışlı olarak geçmektedir. 
 
Antalya üzerinden zaman kaybetmeden Tekirdağ’a gitmek için Metro Turizm gibi otobüs firmalarının otobüs biletlerini www.neredennereye.com adresi üzerinden satın alabilirsiniz. 
  Antalya Hakkında
Nüfus:
2,158,265
Yüzölçümü:
20.790,56 km²
Plaka:
07
Telefon kodu:
(242)
Otogar:
Antalya Otogarı
  Tekirdağ Hakkında
Nüfus:
874,475
Yüzölçümü:
6.342,30 km²
Plaka:
59
Telefon kodu:
(282)
Otogar:
Tekirdağ Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.