Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
150 TL
Bilet Al
190 TL
Bilet Al

Antalya Iğdır Otobüs Bileti

Antalya Iğdır Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 150,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 1563 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 23sa sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 2 firma sefer düzenlemektedir. Antalya Iğdır arası giden otobüs firmaları ortalama 2 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Yeni Diyarbakır firmasıdır.

Antalya Iğdır otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Antalya Iğdır otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz. Antalya Iğdır otobüs firmaları arasından dilediğini seç, otobüs biletini kolayca al!

Antalya Iğdır Otobüs Biletleri

Antalya, Türkiye’nin illerinden biri olup, Akdeniz Bölgesi’nde yer almaktadır. İlin sınırları batıda Kınık ilçesinden başlar, doğuda Gazipaşa ilçesinin bitimine kadar devam etmektedir. Gazipaşa ilçesi sınırları içerisinde ayrıca bir tane havaalanı bulunmaktadır. Buna bağlı olarak ulaşım açısından oldukça kolaylık sağlanmaktadır. Antalya sahip olduğu sayısız doğal güzellik nedeni ile ülke içerisinde ve ülke dışarısında ismini turizm ile duyurmuştur. Turizmin bu kadar gelişmiş olmasında sahip olduğu doğal güzelliklerinin yanı sıra, ikliminin deniz turizmine uygunluğu, geçmişinden kalan tarihi ve kültürel yapılarının da etkisi büyüktür. Şehir sınırları içerisinde Akdeniz ikliminin tipik özellikleri görülmektedir. Buna bağlı olarak yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlı olarak geçmektedir. 

Antalya özellikle antik dönemin gözde şehirlerinden bir tanesidir. Günümüzde il sınırları içerisinde seksene yakın antik kent bulunmaktadır. 
 
Antalya ziyaretçilerinin görmesi gereken noktalar arasında, Damlataş Mağarası, Selge Antik Kenti, Konalaltı Mağarası, Termosos Antik Kenti, Side Antik Tiyatrosu, Bababurnu Feneri, Murat Paşa Camii, Kaputaş Plajı, Çimeniçi Mağarası, Kızlar Sivrisi yer almaktadır. 
 
Iğdır, Türkiye’nin illerinden biri olup, Doğu Anadolu bölgesinde yer almaktadır. Yükseltisi fazla olan illerdendir. Yükseltisi ve coğrafi konumuna bağlı olarak sert bir iklimsel yapıya sahiptir. İl sınırları içerisinde karasal iklimin tipik özellikleri görülür. Buna bağlı olarak yazları sıcak ve kurak kışları ılık ve yağışlı olarak geçmektedir. 
 
Antalya üzerinden zaman kaybetmeden Iğdır’a gitmek için Iğdırlı Turizm gibi firmaların otobüs biletlerini www.neredennereye.com adresi üzerinden satın alabilirsiniz. 
Antalya Iğdır otobüs bileti mi aradınız? Antalya Iğdır otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Antalya Iğdır otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Yeni Diyarbakır 150 TL
Iğdırlı Turizm 190 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Antalya Hakkında
Nüfus:
2,158,265
Yüzölçümü:
20.790,56 km²
Plaka:
07
Telefon kodu:
(242)
Otogar:
Antalya Otogarı
  Iğdır Hakkında
Nüfus:
102,154
Yüzölçümü:
3.587,81 km²
Plaka:
76
Telefon kodu:
(476)
Otogar:
Iğdır Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.