Antalya Giresun Otobüs Bileti

Antalya Giresun Otobüs Bileti

Antalya Giresun Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 100,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 1153 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 19sa 58dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 5 firma sefer düzenlemektedir. Antalya Giresun arası giden otobüs firmaları ortalama 5 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Lüks Karadeniz firmasıdır.

Antalya Giresun bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Antalya Giresun bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Antalya Giresun otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Antalya Giresun Otobüs Biletleri

 Antalya Giresun otobüs bileti mi aradınız? Antalya Giresun otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Ülkemizde pek çok doğal güzelliğe ev sahipliği yapan Karadeniz Bölgesi’nin en güzel şehirlerinden biri olan Giresun’a gitmeniz gerekiyorsa ya da keyfi olarak gitmek istiyorsanız bulunduğunuz şehirden Giresun için düzenlenmekte olan otobüs seferleri aracılığı ile arzu ettiğiniz zaman gidebilirsiniz. Antalya – Giresun otobüs biletleri ve bu biletler ile ilgili tüm detayları çeşitli web siteleri aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Giresun’da gezip görülecek yerler son derece fazladır. Özellikle doğal güzellikler ve yeşillik alanlar ile birlikte yaylalar pek çok kişinin ilgi odağı olmaktadır. Temiz havanın, doğal yaşamın en güzel şekilde göründüğü yerlerden biri olan Giresun’a gitmek istiyorsanız otobüs firmalarının seferlerinden sizin için uygun olanlarını takip edebilirsiniz. Antalya – Giresun otobüs firmaları arasında Metro, Kanberoğlu, Lüks Akdeniz ve Ulusoy bulunmaktadır. Siz de gidecek olduğunuz tarihe göre bu firmalardan herhangi birinden biletinizi alabilir ve Giresun’a keyifli bir yolculuk yapabilirsiniz. Yapacak olduğunuz yolculuğun güvenli, kaliteli ve keyifli olması ile birlikte aynı zamanda fiyatlarının da uygun tutulması son derece önemlidir. Bu otobüs firmaları fiyatlarını da son derece uygun şekilde tutmaktadır. Talep ettiğiniz zaman Giresun’a gidebilmek için firmalardan herhangi biri ile iletişime geçmeniz ve sizin için uygun olan tarih için biletinizi almanız yeterli olacaktır. Kendiniz için ve sevdikleriniz için güzel bir Giresun seyahati olacağından ve memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz. 

Antalya Giresun otobüs bileti mi aradınız? Antalya Giresun otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Antalya Giresun otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Kanberoğlu 120 TL
Öz Nuhoğlu Turizm 120 TL
Metro Turizm 130 TL
Ali Osman Ulusoy 130 TL
Lüks Karadeniz 135 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Antalya Hakkında
Nüfus:
2,158,265
Yüzölçümü:
20.790,56 km²
Plaka:
07
Telefon kodu:
(242)
Otogar:
Antalya Otogarı
  Giresun Hakkında
Nüfus:
251,811
Yüzölçümü:
6.831,58 km²
Plaka:
28
Telefon kodu:
(454)
Otogar:
Giresun Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.