Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
30 TL
Bilet Al
35 TL
Bilet Al
45 TL
Bilet Al

Antalya Fethiye Otobüs Bileti

Antalya Fethiye Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 30,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 3sa 33dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 3 firma sefer düzenlemektedir. Antalya Fethiye arası giden otobüs firmaları ortalama 7 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Batı Antalya Turizm firmasıdır.

Antalya Fethiye bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Antalya Fethiye bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Antalya Fethiye otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Antalya Fethiye Otobüs Biletleri

Antalya Fethiye otobüs bileti mi aradınız? Antalya Fethiye otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!
Antalya, Türkiye’nin 81 ilinden biri olmak ile beraber sahip olduğu turizm potansiyeli ismini tüm dünyaya duyurmuş ve hayran toplamış bir şehirdir. Türkiye’nin kısmında yer alan şehir, plaj turizmi açısından iklimi ile tarihi zenginliği ve hizmet anlayışı ile biçilmiş kaftandır. Akdeniz ikliminin karakteristik özelliklerini taşıyan şehirde yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlı geçmektedir. Bu özelliği tarım alanında da gelişim göstermesine olanak sağlamıştır. Bölgenin hizmet sektöründeki besin tüketimi ihtiyacı yöre halkından karşılanabilmektedir. Şehir Türkiye’ye en çok turizm katkısı sağlayan şehirlerden biridir.
Fethiye, Türkiye’nin şehirlerinden Muğla’nın bir ilçesidir. Fethiye ilçesi eşsiz doğal güzelliklerinin ona verdiği potansiyel ile turizm alanında en az bağlı bulunduğu il kadar ün sahibidir. Ölü deniz Fethiye ilçesinin sınırları içerisinde yer almakla ile birlikte her yıl binlerce ziyaretçiyi ağırlayarak ciddi anlamada bir turizm kaynağı oluşturmaktadır. Akdeniz ilçe, kendisinin turizm alanında da gelişmesini sağlayan Akdeniz iklimin özelliklerini taşır. İlçede yazları sıcak ve kurak, kışları ise ılık ve yağışlı geçmektedir. Yükseltisi azdır ve yerleşime uygun düzlükleri bulunmaktadır. 
Antalya üzerinden Fethiye zaman kaybetmeden geçmek için otobüs biletinizi Metro Turizm, Ulusoy, Nilüfer, Pamukkale turizm gibi firmalarla çalışan www.neredennereye.com üzerinden alabilirsiniz. 
Antalya Fethiye otobüs bileti mi aradınız? Antalya Fethiye otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Antalya Fethiye otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Batı Antalya Turizm 30 TL
Güney Akdeniz 35 TL
Metro Turizm 45 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Antalya Hakkında
Nüfus:
2,158,265
Yüzölçümü:
20.790,56 km²
Plaka:
07
Telefon kodu:
(242)
Otogar:
Antalya Otogarı
  Fethiye Hakkında
Nüfus:
-
Plaka:
48
Telefon kodu:
(252)
Otogar:
Fethiye Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.