Antalya Bodrum Otobüs Bileti

Antalya Bodrum Arası

En Ucuz Sefer
-
Antalya - Bodrum Arası Kaç Km
0 km
Antalya - Bodrum Arası Kaç Saat
7sa 30dk
Günlük Sefer Sayısı
1
En Çok Sefer Yapan Firma
Sefer Yapan Firma Sayısı
0

Antalya Bodrum Online Otobüs Bileti
Antalya Bodrum otobüs bileti, yerel ve ulusal birçok otobüs firması seçeneği ve en uygun fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Birkaç kolay adımla biletinizi dakikalar içerisinde satın alabilir, hemen yolculuğa başlayabilirsiniz.

Online Otobüs Biletimi Nasıl Alabilirim?
Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç adımda kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Üstelik 12 aya kadar taksit ile ödeme seçeneğiniz de bulunuyor.

Arama motorumuz üzerinden Antalya Bodrum güzergahı için arama yapın, Antalya - Bodrum arası sefer düzenleyen otobüs firmaları, tüm sefer saatleri ve fiyatları listelenecektir. Ardından sizin için en uygun saat ve fiyatlı otobüs biletini kolayca satın alın! Biletiniz online olarak oluşturulacak, tarafınıza sms ve email yolu ile bilet bilgileriniz gönderilecektir.

Antalya ve Bodrum Şehirlerinde Ulaşım
Antalya ve Bodrum şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını NeredenNereye.com’da bulabilirsiniz. Şehir içi ulaşım bilgileri için ilgili şehrin otogar sayfasını inceleyebilirsiniz. Antalya Bodrum seyahatinize başlamadan önce, Antalya ve Bodrum hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Neden NeredenNereye.com?
NeredenNereye.com, 1999 yılından bu yana kolay online bilet alma, güvenli ödeme sistemi ve bünyesinde yer alan 200’den fazla otobüs firması ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

İyi Yolculuklar Dileriz...

Antalya - Bodrum Seferleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Antalya - Bodrum arası en ucuz otobüs bileti fiyatı ne kadar?

Antalya - Bodrum otobüs bileti fiyatı en ucuz 0,00₺'dir. Bu rotada en uygun otobüs bileti tarafından satılmaktadır.

Antalya - Bodrum arası hangi firmalar sefer düzenliyor?

Antalya - Bodrum arasında günlük ortalama 0 firma 1 sefer düzenlemektedir. Bu güzergahta sefer düzenleyen otobüs firmaları .

Antalya - Bodrum arası otobüs ile ne kadar sürüyor?

Antalya - Bodrum arası otobüs yolculuğu ortalama 7sa 30dk sürmektedir.

Antalya - Bodrum arası uzaklık kaç km?

Antalya - Bodrum arası karayolu ile 0 km'dir.

Antalya Bodrum Otobüs Biletleri

Antalya Bodrum otobüs bileti mi aradınız? Antalya Bodrum otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Müsgebi Köyü Gömütleri: Bodrum yakınlarındaki Müsgebi Köyü'nde yapılan kazılarda, Myken Çağı gömütleri ortaya çıkarıldı. Kazılar köy merkezinden yaklaşık 1 km kadar kuzeyde sürdürüldü. Eğimli bölgelerde ve birkaç metre aralıklarla yan yana dizilmiş olan gömütler, dromos ve gömüt odalarından oluşmaktadır. İnce uzun bir çukur biçimindeki dromostan, kapı işlevini gören küçük bir açıklıkla odaya geçilir. Ölü konulduktan sonra kapı, taşlarla örülerek kapatılır. Dromos ve ölü odası sıvalıdır. Toprağa oyulan gömüt odası kubbeyle örtülüdür. Çoğu yıkık olan Myken gömütlerinde, ölünün ve buluntuların durumu henüz kesinliğe kavuşturulmuş değildir.
 
Dirmil: İlçenin 20 km kuzeybatısındaki Dirmil Köyü'nde yapılan kazılarda Geç Myken Çağı’na ait buluntular ele geçirildi. Dikdörtgen planlı dromoslu gömüdeki buluntular, Müsgebi'dekilere benzer.
 
Asarlık Köyü: Geç Myken gömülerinin bulunduğu köydür. Mezarlarda, gömme ve yakma biçiminde iki tür ölü gömme yöntemi saptandı.
 
NeredenNereye.com bilet kampanyaları ile hemen biletinizi sorgulayın ve en ucuz Antalya Bodrum otobüs bileti alımınızı yapın!
 
Çömlekçi Köyü: Geç Myken gömütlerinin bulunduğu köy yerleşmesi, Çömlekçi Köyünde. 1968 yılında yapılan kazılarda 9 gömüt açıldı ve çok sayıda keramik ele geçirildi. Dikdörtgen ve yuvarlak planlı olmak üzere iki tür gömüt saptandı. Çeşitli ölçülerdeki dikdörtgen gemilerin tabanının taşlarla kaplı olduğu gözükmektedir. Yuvarlak gömütlerin üstleri ise tarımsal etkinlikler sonucu yıkılmıştır.
 
Kümbet (Gümbet) Plajı: Bodrum'a 2 km uzaklıktadır. Plaj, ince kumu ve sığ suyuyla ünlüdür. Kümbet yolu üzerinde, Büyük İskender'in kente girdiği Myndos Kapısı bulunur.
 
Torba Kıyıları: Bodrum'a 9 km uzaklıkta bulunmaktadır. Gülbahçe adıyla da anılır. Balık avcılığı için çok uygundur. Gazino, lokanta gibi altyapı getirilmiş durumdadır.

Karaada: Bodrum Limanına 5 kilometre uzaklıktadır. Ada'ya limandan her gün dolmuş seterleri yapılmaktadır. Ayrıca, özel motorlarla da gidilebilmektedir. Ada’daki Fok Mağarası ve Güzellik Ilıcası çok ilgi görmektedir. Yaz ayları boyunca açık olan bir otel ve lokantası vardır.
 
Antalya Bodrum otobüs bileti fiyatları ve firmaları buradadır. Hemen online olarak en ucuz Antalya Bodrum bileti satın alabilirsiniz!
  Antalya Hakkında
Nüfus:
2,158,265
Yüzölçümü:
20.790,56 km²
Plaka:
07
Telefon kodu:
(242)
Otogar:
Antalya Otogarı
  Bodrum Hakkında
Nüfus:
-
Plaka:
48
Telefon kodu:
(252)
Otogar:
Bodrum Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.