Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
60 TL
Bilet Al

Antalya Bodrum Otobüs Bileti

Antalya Bodrum Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 60,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 7sa 30dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Antalya Bodrum arası giden otobüs firmaları ortalama 1 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Güney Akdeniz firmasıdır.

Antalya Bodrum otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Antalya Bodrum güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Antalya Bodrum seyahatinize başlamadan önce, Antalya ve Bodrum hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Antalya ve Bodrum şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Antalya Bodrum Otobüs Biletleri

Antalya Bodrum otobüs bileti mi aradınız? Antalya Bodrum otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Müsgebi Köyü Gömütleri: Bodrum yakınlarındaki Müsgebi Köyü'nde yapılan kazılarda, Myken Çağı gömütleri ortaya çıkarıldı. Kazılar köy merkezinden yaklaşık 1 km kadar kuzeyde sürdürüldü. Eğimli bölgelerde ve birkaç metre aralıklarla yan yana dizilmiş olan gömütler, dromos ve gömüt odalarından oluşmaktadır. İnce uzun bir çukur biçimindeki dromostan, kapı işlevini gören küçük bir açıklıkla odaya geçilir. Ölü konulduktan sonra kapı, taşlarla örülerek kapatılır. Dromos ve ölü odası sıvalıdır. Toprağa oyulan gömüt odası kubbeyle örtülüdür. Çoğu yıkık olan Myken gömütlerinde, ölünün ve buluntuların durumu henüz kesinliğe kavuşturulmuş değildir.
 
Dirmil: İlçenin 20 km kuzeybatısındaki Dirmil Köyü'nde yapılan kazılarda Geç Myken Çağı’na ait buluntular ele geçirildi. Dikdörtgen planlı dromoslu gömüdeki buluntular, Müsgebi'dekilere benzer.
 
Asarlık Köyü: Geç Myken gömülerinin bulunduğu köydür. Mezarlarda, gömme ve yakma biçiminde iki tür ölü gömme yöntemi saptandı.
 
NeredenNereye.com bilet kampanyaları ile hemen biletinizi sorgulayın ve en ucuz Antalya Bodrum otobüs bileti alımınızı yapın!
 
Çömlekçi Köyü: Geç Myken gömütlerinin bulunduğu köy yerleşmesi, Çömlekçi Köyünde. 1968 yılında yapılan kazılarda 9 gömüt açıldı ve çok sayıda keramik ele geçirildi. Dikdörtgen ve yuvarlak planlı olmak üzere iki tür gömüt saptandı. Çeşitli ölçülerdeki dikdörtgen gemilerin tabanının taşlarla kaplı olduğu gözükmektedir. Yuvarlak gömütlerin üstleri ise tarımsal etkinlikler sonucu yıkılmıştır.
 
Kümbet (Gümbet) Plajı: Bodrum'a 2 km uzaklıktadır. Plaj, ince kumu ve sığ suyuyla ünlüdür. Kümbet yolu üzerinde, Büyük İskender'in kente girdiği Myndos Kapısı bulunur.
 
Torba Kıyıları: Bodrum'a 9 km uzaklıkta bulunmaktadır. Gülbahçe adıyla da anılır. Balık avcılığı için çok uygundur. Gazino, lokanta gibi altyapı getirilmiş durumdadır.

Karaada: Bodrum Limanına 5 kilometre uzaklıktadır. Ada'ya limandan her gün dolmuş seterleri yapılmaktadır. Ayrıca, özel motorlarla da gidilebilmektedir. Ada’daki Fok Mağarası ve Güzellik Ilıcası çok ilgi görmektedir. Yaz ayları boyunca açık olan bir otel ve lokantası vardır.
 
Antalya Bodrum otobüs bileti fiyatları ve firmaları buradadır. Hemen online olarak en ucuz Antalya Bodrum bileti satın alabilirsiniz!
Antalya Bodrum otobüs bileti mi aradınız? Antalya Bodrum otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Antalya Bodrum otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Güney Akdeniz 60 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Antalya Hakkında
Nüfus:
2,158,265
Yüzölçümü:
20.790,56 km²
Plaka:
07
Telefon kodu:
(242)
Otogar:
Antalya Otogarı
  Bodrum Hakkında
Nüfus:
-
Plaka:
48
Telefon kodu:
(252)
Otogar:
Bodrum Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.